Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ni ja ih ne mogu otvorit




nekaj ti ne valja s privicima, imaju neku grešku

meni sve u redu
[/quote]

ni ja ih ne mogu otvoriti
[/quote]


ni ja ih ne mogu otvorit



nekaj ti ne valja s privicima, imaju neku grešku

meni sve u redu
[/quote]

ni ja ih ne mogu otvoriti
[/quote]

[/quote]

Privici ne rade u firefoxu ali rade u IE

sp500

1. target – 665

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



Dobar dan svima.

Čitam ove vaše analize vidi se da ste učeni i načitani o tome (neki samo)
istina ja nisam ali ne mogu se oteti dojmu da mi se čini da u svijim postovima strašite
nas "početnike" daljnjim padom kao i najavama br. valova tj. da smo na 3. od 5.
i time sugerirate još dva pada i veća (crobex ispod 2200)

E sad malo me buni —— kažete da treba ući u dionice preko crobexa 2850 jer će onda inercija ili što već sama učiniti svoje i povući gore.

Znači nitko ne dvoji da će crobex ići preko 2800 i 3000 i više.
Postavljam pitanje zar nije onda bolje ući sada na nižem Crobexu????

Jer od 2500 – 2850 ima lijepog lufta i zarade.
Pitanje kao srednjoročni investitor (6mj-1god)

Hvala

Goldy – nitko od nas nije na ovom forumu u ulozi financijskog savjetnika. Ovdje se razmjenjuju mišljenja. Dakle nije smisao foruma da plaši ili ohrabruje, već da se prošire vlastiti vidici, na bazi drugih i drugačijih viđenja.

Što se ostatka teksta tiče – da velika je razlika između 2500 i 2850. I tko se želi, a još važnije je reći, tko umije, može se ovih dana prilično zabaviti na dnevnoj razini. Ali može i "popušiti". Ja i Vlad1111 smo samo definirali koliko-toliko sigurne razine za ulazak, i to s tehničkog aspekta. Razine na kojima je tehnički gledano bitno umanjen rizik od gubitka. Što je naročito važno za manje iskusne igrače. Naravno, da društvena zbivanja (panika, kreditna kriza i sl.) sve to može poremetiti.

[/quote]
vlad111 nije dao razine za ulazak, nego samo targete, on je rekao da će reći kada ulazi, znači još nije siguran. Rekao je da se ne trguje prema targetima. Ako sam nešto propustila, molim ispravak.


sp500
1. target – 665

A ja taman mislio leć i mirno zaspat snom pravednika…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


sp500

1. target – 665

2. target – 445


sp500

1. target – 665

Neznam što ovaj simbol sp500 znači, ni ulogu ove brojke 665, al dal si htio reć da će market ić dolje? [lol]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Mogući razvoj formiranja INV. H&S [pray]

Ako je inverzni, ima i dvije glave, naravno inverzne, je li to moguće, dvije glave?



Mogući razvoj formiranja INV. H&S [pray]

Ako je inverzni, ima i dvije glave, naravno inverzne, je li to moguće, dvije glave?
[/quote]
bojim se da to nije moguće,to bi bilo neko čudovište!Ionako smo svi pomalo uplašeni!
[huh]


Današnje odbijanje od 2360 je dobra vijest za Crobex, jer eliminira mogućnost duboke realizacije H&S-a, kako sam jutros pisao. Prema sadašnjem stanju dnodna je oko 1900-1850. Realizacija postavljenog obrasca nastupiti će kad Crobex ponovo dotakne vrijednost od 2360.

S EWT aspekta, moguće je da je 5.od 3. vala s time i završen, pa da smo već odradili i A i B od 4. vala. Potvrda ove teze biti će ako prije pada ispod 2360 odradimo još i C val. U tom slučaju bi pad ispod 2360 bio već u 5. val, zadnji od ovoga bear-a.

Ukoliko uslijedi pad, s ovih vrijednosti, vjerojatno smo još u 5. od 3. vala.

S obzirom na dinamiku zbivanja, na žalost, ne da se biti određeniji.


MMM ovo je napisano 16.10. u 16.20 h. 17.10. smo pali, pitam da li smo još u 5. od 3. vala? napisao si mi da još vrijede tvoje zadnje poslane analize, a pošto je sve zatrpano teško mi je naći koje su to? Hvala.

@ZliProrok

Hvala za knjigu .Upravo sam je skinula s datog linka. Sve je O.K.

Nadam se da ćeš za nas zainteresirane staviti još neke od knjiga.

…zastavice u padajućem trendu?!

New Report

Close