Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@misse99

Ok ja neznam i nemam nista da djelim

i sa time molim zatvorimo diskusiju…ok


@misse99

Ok ja neznam i nemam nista da djelim

i sa time molim zatvorimo diskusiju…ok

…pokupimo svi svoje krpice i ajmo se doma požalit mami…

10 min kraj,crobex

SAM PROTIV SVIH


@mise
za val(4) tipovao sam na flat.
no, može biti i cik-cak i trokut.

u slučaju ako je val(4) cik cak, val (5) je već počeo.
jasnije?

Hvala Geronimo
Mislim, da su danas neke stvari malo jasnije… nema baš puno vremena

Vaš link
PS: na chart schools ne gledajte sliku već pročitajte tekst – slika zna zavarat..

Slobodno se i na ovo popishajte, da parafraziram kolegu [smiley]

Evo mog skromnog doprinosa za SP500,a ono sto ja vidim nije ni malo ruzicasto.
Malo sire objasnjenje,potvrda onoga sto mislim ce biti je probijanje low na 770 koja ce biti iz dva nova low od trenutnog low 840.Tek tad ocekujem ruznu korekciju.posle toga sledi finalni pad.
Vremenski intervali su vrlo bitni ovde.
Ruzno ali zaista ruzno.

Još jedna kratka .. molio bih za komentare iskusnijih kolega

grobi – s TeleTrader-a – graf

*** *****

mislim da nam ni bacanje graha ovdje nece puno pomoci ….ali svaka cast geronimu vladu i ostalima na kvalitetnim savjetima i objasnjenjima … pozzz svima i srece puno drugi tjedan…)))

Malo bešteka za povečerje

peace

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students


Evo mog skromnog doprinosa za SP500,a ono sto ja vidim nije ni malo ruzicasto.
Malo sire objasnjenje,potvrda onoga sto mislim ce biti je probijanje low na 770 koja ce biti iz dva nova low od trenutnog low 840.Tek tad ocekujem ruznu korekciju.posle toga sledi finalni pad.
Vremenski intervali su vrlo bitni ovde.
Ruzno ali zaista ruzno.


Kada govoriš o vremenskom intervalu, misliš da će se to ostvariti još ove godine? Tako izgleda na grafu.


Hebeš Europsihologiju. Zar je moguće da su svi osim Švicaraca guske u magli? euroburze se vrte tu oko 1-2 % pa ameri malo otvorili u – a sada kad se kod njih zazelenilo ode i DAX i P.Mat gore. A naše krave naravno u – . Sve bi ja to potjero na burzu – ali RADA. Dakle kako rekoh Ameri u + daj bože da svrše tamo i onda će Hang-seng u nebo i Ljudi evo nas u Ponedjeljak u + blokadi. Eto ja uljetio u Dlkv i Ingr-u. ako Ameri završe u + onda ne gledamo dno

hm,svaka Vam cast kolega ,hm,vrlo malo ljudi je to primjetilo a jos manje bi imalo cohones to ovako javno izreci i jos staviti svoj portetret i ime iznad izjave
svaka Vam cast i sa razlogom Vas je pofuk jako cijenio
dao sam Vam stotku jer ste Vi to zavrijedili
nadam se da se drugi cijenjeni forumasi ne ljute sto sam ovaj Vas post od neprocijenjive vrednosti ipak ocijenio
prijatan vikend
pofukov duh


Hebeš Europsihologiju. Zar je moguće da su svi osim Švicaraca guske u magli? euroburze se vrte tu oko 1-2 % pa ameri malo otvorili u – a sada kad se kod njih zazelenilo ode i DAX i P.Mat gore. A naše krave naravno u – . Sve bi ja to potjero na burzu – ali RADA. Dakle kako rekoh Ameri u + daj bože da svrše tamo i onda će Hang-seng u nebo i Ljudi evo nas u Ponedjeljak u + blokadi. Eto ja uljetio u Dlkv i Ingr-u. ako Ameri završe u + onda ne gledamo dno

A što ako Ameri završe u minusu, a i Hang-sneg?

New Report

Close