Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


puno diskusija ali malo znanja. dobro je da imate Vlada … [lol]

pitam se koliko vas zna sto ceka crobex narednih dana?

zeleno ili crveno…thats the ?


je ti to mene zezaš? [rolleyes]
[/quote]

ne samo da su zakopali ratne sjekire, nego sada si i međusobno izjavljuju ljubav… [wink]

Pametan, ako to želiš.

Situacija je stvarno losa, medjutim urotile se vlade protiv kapitalizma tako da je sve moguce. Danas netko cijeli dan siluje Crobex.

p.s.
na brzinu dax:
ako smo u fazi s daxom, onda flat.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Današnje odbijanje od 2360 je dobra vijest za Crobex, jer eliminira mogućnost duboke realizacije H&S-a, kako sam jutros pisao. Prema sadašnjem stanju dnodna je oko 1900-1850. Realizacija postavljenog obrasca nastupiti će kad Crobex ponovo dotakne vrijednost od 2360.

S EWT aspekta, moguće je da je 5.od 3. vala s time i završen, pa da smo već odradili i A i B od 4. vala. Potvrda ove teze biti će ako prije pada ispod 2360 odradimo još i C val. U tom slučaju bi pad ispod 2360 bio već u 5. val, zadnji od ovoga bear-a.

Ukoliko uslijedi pad, s ovih vrijednosti, vjerojatno smo još u 5. od 3. vala.

S obzirom na dinamiku zbivanja, na žalost, ne da se biti određeniji.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

Ok braćo evo zarona.Crna nam majka sutra. Ali divan dan za shoping

zlikovac

da nije ovo onaj trokut sa vodoravnom gornjom stranicom nakon kojeg probijamo doooooolje

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

http://www.stocktock.com/2008/10/15/video-101508/#more-6886
http://www.stocktock.com/2008/10/15/daneric40-elliot-wave-update-2/

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

čitam malo ove vaše prognoze i razmišljam…nemam znanja o TA ali gledajući kako se ovdje formira mišljenje o crobexu na 2850 kao velikoj točki otpora nakon koje slijedi pad nije uopće upitno da će se to ostvariti jer svi razmišljaju na taj način i samim svojim djelovanjem tj. početkom rasprodaje će to i potaknuti, neznam jesam li dovoljno jasan što želim reći… mislim da je i pozitivno mišljenje npr. da ćemo preskočiti tu famoznu brojku od 2850 bodova pola puta da se to desi…pročitao sam ovdje jednom da je TA slika psihologije burze a ja mislim da samim negativnim stavom i strahovima potičemo jedni druge na djelovanje koje u konačnici ostvaruje naše najveće strahove…


čitam malo ove vaše prognoze i razmišljam…nemam znanja o TA ali gledajući kako se ovdje formira mišljenje o crobexu na 2850 kao velikoj točki otpora nakon koje slijedi pad nije uopće upitno da će se to ostvariti jer svi razmišljaju na taj način i samim svojim djelovanjem tj. početkom rasprodaje će to i potaknuti, neznam jesam li dovoljno jasan što želim reći… mislim da je i pozitivno mišljenje npr. da ćemo preskočiti tu famoznu brojku od 2850 bodova pola puta da se to desi…pročitao sam ovdje jednom da je TA slika psihologije burze a ja mislim da samim negativnim stavom i strahovima potičemo jedni druge na djelovanje koje u konačnici ostvaruje naše najveće strahove…

Prijatelju samo neka Ameri okrenu pa da vidis kako ce se probiti bez obzira na misljenje vecine.A za to su potrebni dobri makroekonomski pokazatelji,a onda ce i TA govoriti drukcije.

SAM PROTIV SVIH

definitivno nakon upola savladane teme tehnicka analiza… skuzi se da jedino makroekonomija prethodi tehnickoj analizi… glavni igrac koji okrece trendove je rohatinski… zato treba njega slusati… jednostavno… usporedite M1 monetarni agregat i cijene na burzi… mislim da ce vam to sve objasniti… zasto je crobex tu di je i zasto su ameri tu gdje jesu…

@Vad,,,,,ovo je blizu probijanja….

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.



čitam malo ove vaše prognoze i razmišljam…nemam znanja o TA ali gledajući kako se ovdje formira mišljenje o crobexu na 2850 kao velikoj točki otpora nakon koje slijedi pad nije uopće upitno da će se to ostvariti jer svi razmišljaju na taj način i samim svojim djelovanjem tj. početkom rasprodaje će to i potaknuti, neznam jesam li dovoljno jasan što želim reći… mislim da je i pozitivno mišljenje npr. da ćemo preskočiti tu famoznu brojku od 2850 bodova pola puta da se to desi…pročitao sam ovdje jednom da je TA slika psihologije burze a ja mislim da samim negativnim stavom i strahovima potičemo jedni druge na djelovanje koje u konačnici ostvaruje naše najveće strahove…

Prijatelju samo neka Ameri okrenu pa da vidis kako ce se probiti bez obzira na misljenje vecine.A za to su potrebni dobri makroekonomski pokazatelji,a onda ce i TA govoriti drukcije.
[/quote]

ne djelim tvoje misljenje "A za to su potrebni dobri makroekonomski pokazatelji,a onda ce i TA govoriti drukcije"

ja jutros nisam znao nista o makroekonomskim pokazateljima a opet sam uz Ewt vidio rast od ca 2370 prema 2600

na isti nacin se vidi sto ima da dolazi unapred….

ali …dajem vama na forumu sansu da "pogodite" razvoj crobexa narednih dana.

Ewt-intra pokazuje moguci razvitak …dali ce to biti tako? isto pitanje kao jutros

vidimo se

New Report

Close