Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


na ovim cijenama se kladit na daljnji dramatičan pad nakon pada burze 65%, a pojedinih dionica i 70-80% je po meni više nego smiješno iako ne kažem da može past nešto još 10-20-30% al i taj pad u odnosu na dugoročni potencijal rasta je smiješan!

iako da ilustriram ak mi je dionica pala s 5000 na 1000 tak mi je svejedno da padne još ekstra 30% [lol]


ako je tebi pala dionica sa 5000 na 1000,onda je to tvoj veliki problem. Samo jedno pitanje.
Šta radiš na ovom forumu tehničke analize i napadaš druge?
Možda nam je sad svima jasno zašto.

atpl- mogući pogled

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

vladek…

el se ti kaj kockaš kao i mi (mislim na kupnju u ovim vremenima) ili si i dalje u istoj situaciji…

btw vezano uz atpl..ako je ono bio treći val…uuuu kaj je 5 onda debelo ispod 1000 ili sam neš pomješao?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

dorađeno za one bez ewt temelja…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@pobjeda
ne kockam se.
ono što si razumio je moguće.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


@pobjeda
ne kockam se.
ono što si razumio je moguće.

takav sam odgovor i očekivao ali sam morao pitati…
danke i sorr kaj te pilim..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

puno diskusija ali malo znanja. dobro je da imate Vlada … [lol]

pitam se koliko vas zna sto ceka crobex narednih dana?

zeleno ili crveno…thats the ?

to za one bez temelja a kaj je za one kaj ni placa nemaju
p.s. vlad poslusao stop smanjio minus stop hvala velika svima na forumu sa misljenjima stop sutra je petek stop

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj

Ako ćemo o tome što je interesantno, meni je recimo interesantno da je evropa u crvenom, da su ameri jučer gadno ronili, a mi smo danas zeleni…

možda novac od INE zaista i čini razliku…

valovi odgovaraju, i švabe i francuzi i britanci su na početku dana propali, pa onda se nakon toga vidi lijepi impuls prema gore kao i kod nas, ali svi su ostali u crvenom, jedino smo mi izašli u zeleno…

a možda i nije novac od INE… možda je to samo ono naše da možemo potegnut uvijek više i jače od drugih… u kojem god smjeru se išlo… [cool]

Pametan, ako to želiš.

kraj 10 min

SAM PROTIV SVIH

puno diskusija ali malo znanja. dobro je da imate Vlada … [lol]

pitam se koliko vas zna sto ceka crobex narednih dana?

zeleno ili crveno…thats the ?


je ti to mene zezaš? [rolleyes]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


kraj 10 min

na prvi pogled: cik-cak ili flat (od današnjih, priloženih varijanti).
pozdrav, gibam

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close