Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




smrdi mi, gadno mi smrdi…

ja mislim da je ovo kaj se upravo dešava pico-dvica… dakle, završili smo četvorku, započeli peticu i sad smo u pod-valu 2…

ja uletio u INGR nakon što je odblokirana na 130 i odmah prodao 15 minuta kasnije na 139… pametnom dosta… jednostavno ne vjerujem da će ovo potrajati i sutra… mislim da smo danas gotovi sa pico-dvicom…

enivej, mojih 75 centi…

@croman

hmmm, ponekad sam sebe iznenadim kolko sam konzervativan kad su moje pare u pitanju… [thumbsup]


Evo da se i mi nesto slozimo [wink]
[/quote]

ja izasao.
mozda sam se zahebo , ali iskustvo mi govori da ovo ne moze biti dobro….
to mi lici na ono kad u jaku zimu dodje par dana sunca…
pa naglo zatopli – ljudi tada kazu -"bolest"…
slikovito objasnjenje…
[/quote]

nisi trebao pisati, vidjelo se po postovima, djametralno suprotni nego prije koji dan [thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Moguc vrh Crobia na 2666.

>>>> najavljen odbijanac danas u 10:50 <<<<<

16.10.08. | 11:11 Croman | privatna poruka | profil
korisnik od: 26.06.2006.


@evogaopet

Ti imas pravo.osim znanja treba imati i prave alate i prave podatke.sto bolje ..to bolji resultat.
Ali resultat,analiza nije nikad 100% sigurna ,medutim ako ima velika vjerojatnost onda je dobar pokusaj da se slijedi tu analizu.

Ex intraday-analiza pokazuje moguci odbijanac za crobex…? moguce..vrijeme ce pokazat

sve se radi o "plesu i pratnji"

Gore navedeno za Crobex je intraday pogled i moze se ispuniti pod uvjetom da Crobex ne ide ispod najnizeg(danasnje najnize razine).

Preliminarni odbijanac bi mogao onada biti prema ca 2650

> i sto dalje…mozda je tigrus? ucinio dobar potez





smrdi mi, gadno mi smrdi…

ja mislim da je ovo kaj se upravo dešava pico-dvica… dakle, završili smo četvorku, započeli peticu i sad smo u pod-valu 2…

ja uletio u INGR nakon što je odblokirana na 130 i odmah prodao 15 minuta kasnije na 139… pametnom dosta… jednostavno ne vjerujem da će ovo potrajati i sutra… mislim da smo danas gotovi sa pico-dvicom…

enivej, mojih 75 centi…

@croman

hmmm, ponekad sam sebe iznenadim kolko sam konzervativan kad su moje pare u pitanju… [thumbsup]


Evo da se i mi nesto slozimo [wink]
[/quote]

ja izasao.
mozda sam se zahebo , ali iskustvo mi govori da ovo ne moze biti dobro….
to mi lici na ono kad u jaku zimu dodje par dana sunca…
pa naglo zatopli – ljudi tada kazu -&quot;bolest&quot;…
slikovito objasnjenje…
[/quote]

nisi trebao pisati, vidjelo se po postovima, djametralno suprotni nego prije koji dan [thumbsup]
[/quote]

znaci , pisem istinu.
(bar svoju)
[lol] [thumbsup]


evo sve 3 varijante…

u svakom slučaju treba čekati…
odo ja prodat ledo….
hehehe danas 1k po dionici…to je posao…pa neka ide gore baš me briga

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@roosterov graf
moj grafic…
da vidimo kaj bu bilo , poigo sam se sa tvojim grafom…



evo sve 3 varijante…

u svakom slučaju treba čekati…
odo ja prodat ledo….
hehehe danas 1k po dionici…to je posao…pa neka ide gore baš me briga
[/quote]

cestitam.
dobar poso. na koliko si kupio?



kako god okreneš ne valja. postoji li mogućnost da mi uopće ne skliznemo dolje?

ako probijemo 2850
[/quote]
odnosno ako mirovnici kažu:

nakrcali smo se i sada možemo up?
el to to?
u protivnom idemo dole…pa ti odluči

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!




evo sve 3 varijante…

u svakom slučaju treba čekati…
odo ja prodat ledo….
hehehe danas 1k po dionici…to je posao…pa neka ide gore baš me briga
[/quote]

cestitam.
dobar poso. na koliko si kupio?
[/quote]
stavio nalog na 5100 ali piše 5041…nije bitno…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



joj daj shvatite da se nismo mi odbili nego se odbio sp futures, a za njim i dax i kompanija.. a ovi naši fond menageri i još poneki privatni ulagači sam bulje u ekran i kak idu ovi vani tako i oni oponašaju.

Pa zbog toga se ovdje i rade tehničke analize S&Pa. Da znamo kuda će Crobex. 🙂
[/quote]

netko gleda krivi monitor , futursi naglo gore a mi dole [undecid]

WTF

čitam izvješća i pratim fundamente, pratim tko kupuje i po kojoj cijeni, pratim što se dešava u EU, USA, Azija, pratim imovinu fondova, partim preuzimanja u tijeku, pratim tko za što druka na forumu, sad još i da učim TA da bi formirao grafove indexa i pojedinih dionica koji se mjenjaju u ovisnosti što se događa svakih 15 minuta

Jebiga, otkrio sam siguran ančin investiranja samo nemam para, još sam i dužan, a imam samo par sto tisuća kuna u dionicama koje će otići gore ako probijemo gornju crtu, a otiće dolje ako probijemo donju crtu.

i da, dugoročno investiranje je super jer smo uvijek na dnu ciklusa kad ja trebam pare, a skoro nitko ne isplaćuje dividende

i sad ti investiraj u fondove i dionice

Za kraj još jednom NNK ovu burzu, FM, male i velike investitore, daytradere i sve ostale skup sa hanfom, ZSE-om….

evo jučerašnji sp500…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

na ovim cijenama se kladit na daljnji dramatičan pad nakon pada burze 65%, a pojedinih dionica i 70-80% je po meni više nego smiješno iako ne kažem da može past nešto još 10-20-30% al i taj pad u odnosu na dugoročni potencijal rasta je smiješan!

iako da ilustriram ak mi je dionica pala s 5000 na 1000 tak mi je svejedno da padne još ekstra 30% [lol]

New Report

Close