Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@media
registriran 02.10.
bez želje za provokacijom…
imaš li i neki stariji nik?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



@luki

onda ne bi bilo prilike za izaći…
ali…
sve tri varijante vode ispod 2134…

@croman
ako probijemo 2134 (tj. ne bude truncationa vala (5)), jedna formacija (od onih koje ja gledam) koja se inače razvija ca mjesec dana ( a ovdje svega 8 dana), odvela bi grobija u provaliju.
d
akle, ako je ta formacija od 8 dana jednako vrijedna kao ona od 30 dana (to još ni ja ne znam), postoji mogućnost pravog ambisa.

To nazalost i ja vidjeh jucer.

Buduci da sam ja daytrader ne gledam na razvoj kao sto to vi cinite.

ti daytrader? ono, no hard feelings, ali ti si tu jedan od konzervativnijih… teško mi je zamisliti te kao day-tradera koji dnevno lupa 5-6 naloga…

mogu recimo, vrlo lako zamisliti geronima kao day-tradera… čovjek ima nos, a ima i muda… a za day-trading je potrebno imati i u nogama, a ne samo u glavi…

nadam se da ne shvaćaš ovo kao osobni napad, ali jednostavno mi se ne uklapaš u sliku day-tradera…

Pametan, ako to želiš.

Intraday Crobexa (prekjučer, jučer i danas do sada). Ako se Crobi odbije od oko 2450-60, onda je odrađen 4. valić. (varijanta 23% 3. valića)

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]



@croman
ako probijemo 2134 (tj. ne bude truncationa vala (5)), jedna formacija (od onih koje ja gledam) koja se inače razvija ca mjesec dana ( a ovdje svega 8 dana), odvela bi grobija u provaliju.
d
akle, ako je ta formacija od 8 dana jednako vrijedna kao ona od 30 dana (to još ni ja ne znam), postoji mogućnost pravog ambisa.


@vlad

Buduci da sam ja daytrader ne gledam na razvoj kao sto to vi cinite.
Ali mogu toliko reci da ako analiza za svedsku burzu se ostvari…e onda bit ce duboko do dna
(a to vazi i za ostale burze)

ali dok se to desi ima vremena

a sada vrijem trgovanja..

[/quote]
dakle, vidimo sličnu mogućnost.
ok
[/quote]

kako god okreneš ne valja. postoji li mogućnost da mi uopće ne skliznemo dolje?

Vlad jedno pitanje:

koliko si siguran da je crobex na 2,134 točka 3?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Vlad jedno pitanje:

koliko si siguran da je crobex na 2,134 točka 3?

Dobar dan Znanče, vidim sa si se prisjetio passworda za stare nickove. [lol]
Iskreno, nedostajao si mi na Ingri. [cool] [lol]

Kako misliš Znanče?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Buduci da sam ja daytrader ne gledam na razvoj kao sto to vi cinite.

ti daytrader? ono, no hard feelings, ali ti si tu jedan od konzervativnijih… teško mi je zamisliti te kao day-tradera koji dnevno lupa 5-6 naloga…

mogu recimo, vrlo lako zamisliti geronima kao day-tradera… čovjek ima nos, a ima i muda… a za day-trading je potrebno imati i u nogama, a ne samo u glavi…

nadam se da ne shvaćaš ovo kao osobni napad, ali jednostavno mi se ne uklapaš u sliku day-tradera…
[/quote]


@zliprorok

I meni su neke stvari bili tesko zamisliti ali posle zgubidan-poslanog PM , ja mogu zamisliti da je svasta moguce kod hrvata.

…a buduci da sam isto roden hrvat znaci mozes i ti da zamislis …da je moguce da sam daytrader

A ako ne mozes…who cares

nemoj zamerit..


kako god okreneš ne valja. postoji li mogućnost da mi uopće ne skliznemo dolje?

ako probijemo 2850

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



kako god okreneš ne valja. postoji li mogućnost da mi uopće ne skliznemo dolje?

ako probijemo 2850
[/quote]

može li i vrijeme ? dan , tjedan ?

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Vlad jedno pitanje:

koliko si siguran da je crobex na 2,134 točka 3?


isto onoliko koliko sam siguran da nećemo probiti 2850…
recimo, 80%.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close