Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo sve 3 varijante…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Nedaj bože da se radi o cik-cak varijanti!
[lol]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

da li cemo vec danas moci odbaciti 4. kao zig-zag?

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

@luki
onda ne bi bilo prilike za izaći…
ali…
sve tri varijante vode ispod 2134…

@croman
ako probijemo 2134 (tj. ne bude truncationa vala (5)), jedna formacija (od onih koje ja gledam) koja se inače razvija ca mjesec dana ( a ovdje svega 8 dana), odvela bi grobija u provaliju.
d
akle, ako je ta formacija od 8 dana jednako vrijedna kao ona od 30 dana (to još ni ja ne znam), postoji mogućnost pravog ambisa.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Znas kako kaze DeNiro u Roninu?
Po meni jedan od najjacih izreka
"When There’s A Doubt There Is No Doubt!"

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

znači vlad koje su po tebi bolje od ove 2 varijante:

A) kupiti danas na oko 2400 crobexu te prodati na 2650-2850
B) čekati eventualni pad sutra/prekosutra pa kupiti tada i prodati na 2650-2850

mislim koja je od 2 varijante izglednija, budući da je sada trejding bogom dan

@croman
ako probijemo 2134 (tj. ne bude truncationa vala (5)), jedna formacija (od onih koje ja gledam) koja se inače razvija ca mjesec dana ( a ovdje svega 8 dana), odvela bi grobija u provaliju.
d
akle, ako je ta formacija od 8 dana jednako vrijedna kao ona od 30 dana (to još ni ja ne znam), postoji mogućnost pravog ambisa.


@vlad

Buduci da sam ja daytrader ne gledam na razvoj kao sto to vi cinite.
Ali mogu toliko reci da ako analiza za svedsku burzu se ostvari…e onda bit ce duboko do dna…
(a to vazi i za ostale burze)

ali dok se to desi ima vremena

a sada vrijem trgovanja..

@bleki
ako se radi o cik-cak valu (4), onda su ti obe opcije rizične.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


@croman
ako probijemo 2134 (tj. ne bude truncationa vala (5)), jedna formacija (od onih koje ja gledam) koja se inače razvija ca mjesec dana ( a ovdje svega 8 dana), odvela bi grobija u provaliju.
d
akle, ako je ta formacija od 8 dana jednako vrijedna kao ona od 30 dana (to još ni ja ne znam), postoji mogućnost pravog ambisa.


@vlad

Buduci da sam ja daytrader ne gledam na razvoj kao sto to vi cinite.
Ali mogu toliko reci da ako analiza za svedsku burzu se ostvari…e onda bit ce duboko do dna
(a to vazi i za ostale burze)

ali dok se to desi ima vremena

a sada vrijem trgovanja..

[/quote]
dakle, vidimo sličnu mogućnost.
ok

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


@croman
ako probijemo 2134 (tj. ne bude truncationa vala (5)), jedna formacija (od onih koje ja gledam) koja se inače razvija ca mjesec dana ( a ovdje svega 8 dana), odvela bi grobija u provaliju.
d
akle, ako je ta formacija od 8 dana jednako vrijedna kao ona od 30 dana (to još ni ja ne znam), postoji mogućnost pravog ambisa.


@vlad

Buduci da sam ja daytrader ne gledam na razvoj kao sto to vi cinite.
Ali mogu toliko reci da ako analiza za svedsku burzu se ostvari…e onda bit ce duboko do dna…
(a to vazi i za ostale burze)

ali dok se to desi ima vremena

a sada vrijem trgovanja..

[/quote]

Croman ako išta znači složio bih se stobom trenutno je siva zona i ima vremena!! A ako se ostvare projekcije nema sivog ili crno ili bjelo jedino dolazi u obzir.Osobno sam zagovornik optimizma samo u inputu katastrofičnih informacija i najljući optimisti …….

LEAVE THE WORLD BEHINED

smatram da je najveci rizik predvidjeti sutrasnju reakciju krda. Treba se napomenuti da su brokerske kuce ukinule vecini klijenata placanje na đemdo tako da jos uvjek pare od Ine vise u zraku i sta ce bit sa njima. Hrvati su poznati naivci ali nikad se nezna

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

a kada ćeš znati radi li se o cik cak valu? danas, sutra?

New Report

Close