Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@sveps
hvala na napomeni da ćemo "to tek vidjeti", tj. koja je teorija točna. Ja bih ipak i nešto djelovao, pa zbog toga tražim najbolju teoriju, a gledanje me ne zanima previše, pogotovo unatrag, kako je ovdje često običaj [wink] nhf

Dafinitivno ništa od velikog zarona, sutra u + za amerima, mora se pokaza neka nova priča, vlad ne napuštaj bojišnicu ni slučajno

@lllllllllll:

ako tebi minus od preko 5% nije veliki zaron onda svaka čast…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


@lllllllllll:

ako tebi minus od preko 5% nije veliki zaron onda svaka čast…

oscilacije indexa od 5% nam izgleda postaju uobičajene. tek promjena indexa iznad 10% je veliki rast ili veliki zaron. prije pola godine +- 3% je bilo velika volatilnost.


@lllllllllll:

ako tebi minus od preko 5% nije veliki zaron onda svaka čast…

prva stvar je što je očito da će se smanjit a druga stvar je zaron od 16% koji je veliki zaron, ali stvar je u tome da ove ture izgleda nećemo gledat 2134 o čemu je bilo govora.

@zli prorok
"još jednom bi htio napomenuti da se ovdje ne radi o tome ko je u pravu a ko u krivu, nego o tome da mi EWT-ovci pokušavamo usaglasit interpretacije, i paralelno s tim pomoći drugima sa kakvim-takvim predviđanjima… u tom svjetlu, ako je vlad imao dobru intuiciju, idemo prvo dolje do 2130, onda gore do 2850, pa onda dolje, prvi puta vjerojatno samo do 2000, pa onda gore do cca 3000, pa onda dolje ispod 2000 i tek onda VELIKI val… iako, pored svih ovih gigantskih pico valova, taj veliki neće baš izgledat tolko posebno velik… ali trebao bi trajati nekih mjesec dana… mjesec dana UMJERENOG i stalnog rasta, a ne 7-8% gore-dolje…"

Da li si (ili vlad111) već uračunao onaj pad koji je bio ili ovaj koji se događa.

@zli prorok

Mialim upravo na tih 2134, možda je taj pad bio u petak, pa sada ide onaj drugi na 2000 ili?

i eto opet u blokadu pa ti radi.

pa nema ovjde proroka da to mogu znati… pad i to jak smo očito doživili, sutra možda bude opet rast , ali što to nama znači kada idući tjedan opet može biti pad…

Za jahati ovakve valove treba biti jaaaaaako potkovan znanjem , a čini mi se da ni to nije dovoljno , jer kao što vidiš imamo ovdje na temi par ljudi kojima znanje ne manjka pa se ni oni baš ne mogu usuglasiti…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

za sada moja teorija (prije 2 stranice) izgleda točnom: naime da se radi o 4. korektivnom valu (posljednja 4 dana) u obliku trokuta koji ide cik-cak unutar svojih okvira… s tim da će se oscilacije sve više smanjivati kako se budemo bližili kraju toga vala…

Evo da se pridružim raspravi o viđenju razvoja događaja iako nisam stručnjak za EWT analizu ali učim.
Sukladno priloženim grafovima koje sam pronašao na netu i proanalizirao izgleda da je Vlad po zna koji put bio u pravu (svaka mu dala) jer iz priloženog proizilazi da upravo odrađujemo 4. podval 3. vala, a pravi pad prema Vladovim targetima tek nas čeka.


pa nema ovjde proroka da to mogu znati… pad i to jak smo očito doživili, sutra možda bude opet rast , ali što to nama znači kada idući tjedan opet može biti pad…

Za jahati ovakve valove treba biti jaaaaaako potkovan znanjem , a čini mi se da ni to nije dovoljno , jer kao što vidiš imamo ovdje na temi par ljudi kojima znanje ne manjka pa se ni oni baš ne mogu usuglasiti…


@evogaopet

Ti imas pravo.osim znanja treba imati i prave alate i prave podatke.sto bolje ..to bolji resultat.
Ali resultat,analiza nije nikad 100% sigurna ,medutim ako ima velika vjerojatnost onda je dobar pokusaj da se slijedi tu analizu.

Ex intraday-analiza pokazuje moguci odbijanac za crobex…? moguce..vrijeme ce pokazat

sve se radi o "plesu i pratnji"

New Report

Close