Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

p.s. geronimo

pošalji za zadnji mjesec intra djia i nasdaq.
napravim ujutro kad stignem.
laku noć!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


5 dnevni graf…
možda ide korekcija prema gore cik.cak (5-3-5).

obzirom na veću sliku (graf od jutros), limit vrha C 1133.


p.s.
ako njima ide cik-cak korekcija, mi bismo možda u koraku (4) odradili flat : sutra pad prema 2134, a potom ponovo rast.
naravno, val (5) ispod 2134 (ako nema truncationa).

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Analize ,valovi i volatilnost

U sadasnjoj situaciji gde je tako velika volatilnost je barem za one sto trejdaju intresantno gde je dno i gde je sledeci vrh.Na taj ancin se moze zaraditi u napr daytradingu.

posto zarada je vjerovatno primarni cilj za sve u "igri" !

val4 i val pet i podvalovi su intresantni ,ali na kraju je pitanje o "dnu" gde se okrece na dugorocan "rast" i gde trading ima manju ulogu!

Do onda ..oprez i sretno


5 dnevni graf…
možda ide korekcija prema gore cik.cak (5-3-5).

obzirom na veću sliku (graf od jutros), limit vrha C 1133.


A kako sada korektini val ima 5 podvalova, kada mora biti 3, jedino ako nije složen? I ako može samo odgovor na ono u kojem smo valu kojeg vala?

5-3-5 je ABC.
a ABC su 3 vala….

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

dji i nasdaq

SAM PROTIV SVIH



5 dnevni graf…
možda ide korekcija prema gore cik.cak (5-3-5).

obzirom na veću sliku (graf od jutros), limit vrha C 1133.


p.s.
ako njima ide cik-cak korekcija, mi bismo možda u koraku (4) odradili flat : sutra pad prema 2134, a potom ponovo rast.
naravno, val (5) ispod 2134 (ako nema truncationa).
[/quote]
Da li bismo odradili ili smo odradili. Ti si radio analize prije pa te pitam, ja ih nemam imam samo tvoje i geronimove grafove. Znači sutra sigurno idemo prema dolje do minimalno 2134? Ili ćemo tek u val 4?
Mogu svi pomoći.


dji i nasdaq

Sada ću ja reći nešto što se da vidjeti iz ovih grafova, koji su naravno točni: Ako sutra idemo dolje na 2135, onda je EWT ovdje bezvrijedan. Nadam se da će netko tko zna više o EWT mene demantirati, ali po svim pravilima EWT mi trebamo gore. Dakle i ja intuitivno mislim da će dolje, ali to se ne slaže s EWT.


@mise
za val(4) tipovao sam na flat.
no, može biti i cik-cak i trokut.

u slučaju ako je val(4) cik cak, val (5) je već počeo.
jasnije?


Nije. Može li se na grafu vidjeti 4. val cik-cak. ja ga ne vidim. Nedostaje mi puno od cik-caka u ovom rastu, ako se govori o 4. valu. Ili se radi o promjeni trenda, ili EWT dobio glavobolju.

Gotovo je, pričam sama sa sobom.



sp 500
ako padne ispod 840, ide na 1. target – ca 670.

2. target ako sp500 padne ispod 840- ca 480!!!
u ovo ni sam ne vjerujem!!!

U iduća dva dana ide ispod 840, to je cca. 8% ispod današnje zakljčne vrijednosti!
Dakle Vlad, TBF bi rekao "nema nam pomoći", a ja se slažam sa tvojom procjenom…

na ovo se slobodno možete popishat, da parafraziram kolegu.
[/quote]

NEVOLJA JE PRILIKA ZA HRABROST![color=blue][/color]


Analize ,valovi i volatilnost

U sadasnjoj situaciji gde je tako velika volatilnost je barem za one sto trejdaju intresantno gde je dno i gde je sledeci vrh.Na taj ancin se moze zaraditi u napr daytradingu.

posto zarada je vjerovatno primarni cilj za sve u "igri" !

val4 i val pet i podvalovi su intresantni ,ali na kraju je pitanje o "dnu" gde se okrece na dugorocan "rast" i gde trading ima manju ulogu!

Do onda ..oprez i sretno


Primarni cilj svih je trejdanje radi zarade. Dno će rijetki pogoditi i vrh također. Može trajati i godinama ti ciklusi, a između toga sretno svima. Samo zbog dugoročnog dna i dugoročnog vrha ne isplati se učiti ni TA i EWT nego fundamenti i čekati potvrdu koju će tada već svi znati. Znači cilj je trejdanje u valovima samo sad se svi pitaju u kojem smo valu.

New Report

Close