Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@GERONIMO
mjesčni intra za sp500

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

mjesecni sp

SAM PROTIV SVIH

malo veca slika

SAM PROTIV SVIH


@mise
za val(4) tipovao sam na flat.
no, može biti i cik-cak i trokut.

u slučaju ako je val(4) cik cak, val (5) je već počeo.
jasnije?


A kako se ne zna da li je cik-cak ili neki drugi kada je već prošao. A ako nije prošao znači nije cik-cak to ćemo vidjeti ovih dana?


@vlad
i @croman

Dečki ovo ćeizgledati smješno, ali ozbiljna sam jer ovakva analiza je manjkava. Obrazloženje:

1. ponedjeljak i utorak bi mogao biti ciiiiiiiiiiiik, ili još bolje ciiiiii-iiiiiiik, a srijeda bi mogla biti brzi cak.
E sad četvrtak: ako smo već u 5. valu nastavljamo onaj cak na caaaaaaaaak. Ovaj produženi cak može biti 5. val.

2. ako nije cik-cak, može biti flat ili trokt, onda bi bilo; ponedjeljak i utorak onako kako je bilo srijeda bi bila samo cak bez produženja i eto nam flata ili trokuta.

Dakle sutra ćemo znati ili ja nisam dobro shvatila?

Nastavak……
Prema grafovima koje je poslao geronimo onaj caaaaaaaak je počeo još na početku dana 14.10. (utorak), e sad dokle će taj a ići bumo vidjeli?



@mise
za val(4) tipovao sam na flat.
no, može biti i cik-cak i trokut.

u slučaju ako je val(4) cik cak, val (5) je već počeo.
jasnije?


A kako se ne zna da li je cik-cak ili neki drugi kada je već prošao. A ako nije prošao znači nije cik-cak to ćemo vidjeti ovih dana?


@vlad
i @croman

Dečki ovo ćeizgledati smješno, ali ozbiljna sam jer ovakva analiza je manjkava. Obrazloženje:

1. ponedjeljak i utorak bi mogao biti ciiiiiiiiiiiik, ili još bolje ciiiiii-iiiiiiik, a srijeda bi mogla biti brzi cak.
E sad četvrtak: ako smo već u 5. valu nastavljamo onaj cak na caaaaaaaaak. Ovaj produženi cak može biti 5. val.

2. ako nije cik-cak, može biti flat ili trokt, onda bi bilo; ponedjeljak i utorak onako kako je bilo srijeda bi bila samo cak bez produženja i eto nam flata ili trokuta.

Dakle sutra ćemo znati ili ja nisam dobro shvatila?
[/quote]

ma to ti je u principu kamojuce,kamodanas,kamasutra
[lol] [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

E, kamasutra, a odgovora ni od jednog tehničara. Pucaju na veličinu.

ovaj dio jasan impuls

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

impuls uvecani

SAM PROTIV SVIH

@vlad @geronimo

i što sad kaže impuls? Nije glupo pitanje, nego racionalno.

Mislila sam ako idemo dole ukojem smo valu kojeg vala?

5 dnevni graf…
možda ide korekcija prema gore cik.cak (5-3-5).

obzirom na veću sliku (graf od jutros), limit vrha C 1133.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close