Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

daj neki stariji word format!

Nadam se da je sad bolje.

Usput molim komentar na graf nikkeia i ATH? Kad će kod njega završiti "korekcija"? Molim komentare.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones


Nadam se da je sad bolje.

Usput molim komentar na graf nikkeia i ATH? Kad će kod njega završiti "korekcija"? Molim komentare.

mišljenja sam da je NIKKEI završio korekciju 2004-te… glede ath, Dow Jones je trebao cca 25 godina da dostigne iste visine nakon pucanja mjehura ’29-32, neće ni japanci to napravit puno brže…

baj d vej, čini mi se barem na primjeru japanaca očigledno na nisu svi u istoj fazi, i da se japancima ne dešava isto što i amerima… iako postoji utjecaj i amera i evrope na japance, sinkronizacija je više na valovima srednje velične, nego na globalnim fazama… dakle, u sljedećih 5-6 godina, ameri dolje, japanci i kinezi gore…

Pametan, ako to želiš.

Nikad. On je svoje odradio.



Nadam se da je sad bolje.

Usput molim komentar na graf nikkeia i ATH? Kad će kod njega završiti "korekcija"? Molim komentare.

mišljenja sam da je NIKKEI završio korekciju 2004-te… glede ath, Dow Jones je trebao cca 25 godina da dostigne iste visine nakon pucanja mjehura ’29-32, neće ni japanci to napravit puno brže…

baj d vej, čini mi se barem na primjeru japanaca očigledno na nisu svi u istoj fazi, i da se japancima ne dešava isto što i amerima… iako postoji utjecaj i amera i evrope na japance, sinkronizacija je više na valovima srednje velične, nego na globalnim fazama… dakle, u sljedećih 5-6 godina, ameri dolje, japanci i kinezi gore…
[/quote]

to me zivo zanima kako ce se izvest.
[smiley]

buduci i Japanci i Kinezi imaju izvoznu ekonomiju baziranu na US.tj na njihovom dugu-kreditima americkom potrosacu.hehe.

BTW, mislim da smo danas pounjavali gap i da sutra nastavljamo u uzlaznom tonu.
optimizam dodatno crpim iz pesimizma ostalih [cool]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Kina jos moze djelomicno kompenzirati pad izvoza rastom domace potrosnje, ali Japan ide samo dolje.
Demografija ti sve govori.
Politika jednog djeteta ce vjerojatno dugorocno i Kinu zeznut.

vlad ne mislis da je onaj target za tisak preoptimistican?

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Za one koji traže logiku na burzi, pojašnjenje psihologije na burzi.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones


Nadam se da je sad bolje.

Usput molim komentar na graf nikkeia i ATH? Kad će kod njega završiti "korekcija"? Molim komentare.


Slazem se sa zlim prorokom, impuls, expanded flat i impulsni C do 2004. Vidi se lijepi impuls do cca 2007.

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

@ vlad i geronimo

Ima li netko od vas dvojice volju za kratkoročnu analizu?

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Ovdje upišite svoj komentar…

instinkt mi upućuje da je jučer i prekjučer na naše malo tržište uletila lova iz"INE",a ove neg blokade da ponovno ronimo do dna —uzmite zraka…moglo bi potrajat… [thumbsup]

POKRET OTPORA

New Report

Close