Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

opet me hvataju valunzi,godine šta li?!

@geronimo
pls, intraday grobija

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



Ovakvog krimanala nema ni u hindustanu. BDI index non-stop pada (pao na 1800 bodova) a brodari rastu po 50% i vise.

Jel BDI prošli tjedan pao 40% ?

[/quote]

Vidi se da uopce nemate pojma o cemu pricate. Kada je recimo ATPL bila na razini od 3000kn vozarina za capesize brodove je bila 200000$ a BDI index na oko 11000 bodova, danas je ATPL 1500kn a vozarina 18000$, dok je index na 1800 bodova. Znaci pad vozarina za 90% a ATPL za 50%. Jos i to nebi tako lose izgledalo kada nebi postojala cinjenica da su ove cijene vozarina sami prag profitabilnosti za brodarske tvrtke.



Ovakvog krimanala nema ni u hindustanu. BDI index non-stop pada (pao na 1800 bodova) a brodari rastu po 50% i vise.

Jel BDI prošli tjedan pao 40% ?

[/quote]

I da prosli tjedan je BDI pao vise od 40%, a ovaj tjedan je jos pao.


Ovakvog krimanala nema ni u hindustanu. BDI index non-stop pada (pao na 1800 bodova) a brodari rastu po 50% i vise.

Brodari rastu jer su previše podcijenjeni. Pa pogledaj svjetske brodare, koji isto neumoljivo rastu:
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1




pozdrav
skjuz mi al tih 2850: zasto je tolko spominjan?
jel moguce da je "samo" zbog fibine 23.6? ili ima jos nekih razloga???

jedno od "tvrdih" pravila u EWT-u je da 4-ti val NE SMIJE ulaziti u prvi val… a nas nekoliko mislimo da je prvi val završio na cca 2850, i da smo sada u četvrtom valu…

dakle:
1) ili mi krivo brojimo,
2) ili 2850 neće biti probijeno ako dobro brojimo,
3) ili EWT nije pouzdana metoda
[/quote]

tnx zli
znao sam da nije fibo
[/quote]
I fibo je, i to 61,8 [wink]

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

kraj 10 min 30 dana

SAM PROTIV SVIH




Ovakvog krimanala nema ni u hindustanu. BDI index non-stop pada (pao na 1800 bodova) a brodari rastu po 50% i vise.

Jel BDI prošli tjedan pao 40% ?

[/quote]

I da prosli tjedan je BDI pao vise od 40%, a ovaj tjedan je jos pao.

[/quote]
Nisam to pratio. Ako je tako onda si sigurno u pravu



Ovakvog krimanala nema ni u hindustanu. BDI index non-stop pada (pao na 1800 bodova) a brodari rastu po 50% i vise.

Brodari rastu jer su previše podcijenjeni. Pa pogledaj svjetske brodare, koji isto neumoljivo rastu:
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1
[/quote]

http://finance.yahoo.com/echarts?s=DRYS#symbol=DRYS;range=5y

Usporedite i koliko su pali u odnosu na ATPL a posebno pogledajte i usporedite fin. pokazatelje.

Što se ATPL tiče ona ni ne ovisi toliko o BDI indexu, jer ima ugovorene poslove.





pozdrav
skjuz mi al tih 2850: zasto je tolko spominjan?
jel moguce da je "samo" zbog fibine 23.6? ili ima jos nekih razloga???

jedno od "tvrdih" pravila u EWT-u je da 4-ti val NE SMIJE ulaziti u prvi val… a nas nekoliko mislimo da je prvi val završio na cca 2850, i da smo sada u četvrtom valu…

dakle:
1) ili mi krivo brojimo,
2) ili 2850 neće biti probijeno ako dobro brojimo,
3) ili EWT nije pouzdana metoda
[/quote]

tnx zli
znao sam da nije fibo
[/quote]
I fibo je, i to 61,8 [wink]
[/quote]

kak??
pa kaj fibo 61,8 nije na 3143?
evo graf , daj ti svoj…

gdine lukic……..dajte se jos malo potrudite pa izvucite podatak o ATPL i kak ona renta brodove….
ak vec usporedjujes sa amerikancima ….DRYS ( a sto znas i sam , valjda ) vecinu svoji brodova daje na spotu…..kod ATPL to nije slucaj
no…..ti to znas….samo laprdas

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close