Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


uh prometa preko 120 milja,a prodavača ko salate.Vani sve u usponu s trendom rasta ,a kod nas malo posustalo,imam osjećaj da su se nekima počele trest gače… [thumbsup]

ili im je logika ispred emocija?

ma ne ne samo im se gače tresu…idemo sada up do 4000 bez stanke…ipak naše firme vrijede

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

pozdrav
skjuz mi al tih 2850: zasto je tolko spominjan?
jel moguce da je "samo" zbog fibine 23.6? ili ima jos nekih razloga???

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo






bit će ovdje još rasta, barem sljedećih 2-3 dana, uz usporavanje, naravno

Na kvadrat frende!
a skori dotok goriva od Ine ?
[/quote]

a ne znam, nakon nekoliko godina na burzi, naučio sam da se takva očekivanja većine gotovo uvijek izjalove…
Jučer sam čak na komentarima trgovanja napisao da bi najbolji model za trading zapravo bilo raditi suprotno od većine (i prevladavajućih očekivanja na forumu)
[/quote]

ako je tome tako onda bi idućih dana trebalo prodavati… al ko više može bit pametan u ova luda vremena…
[/quote]

luđaci ! [thumbsup]
[/quote]

LEAVE THE WORLD BEHINED

Osim toga "većina" ti danas ipak očekuje pad i odbijanac prema dolje, barem se meni tako čini ovdje na forumu. TI prouči, pa radi suprotno [smiley]
[/quote]

Znači ima nade da idemo gore, tj. da je 10.10. bilo dno?

[/quote]

Pogrešno primijenjen princip: Tek kad velika većina bude smatrala da je to dno, onda se ti ponašaj kao da nije… I obratno… Samo je bitan horizont vremena u kojem ulažeš, odnosno u kojem donosiš odluke o ulasku/izlasku. Koliki vremenski prosjek želiš uračunati… (npr.nešto što danas pada kratkoročno, dugoročno može imati jako veliki rast…)



uh prometa preko 120 milja,a prodavača ko salate.Vani sve u usponu s trendom rasta ,a kod nas malo posustalo,imam osjećaj da su se nekima počele trest gače… [thumbsup]

ili im je logika ispred emocija?

ma ne ne samo im se gače tresu…idemo sada up do 4000 bez stanke…ipak naše firme vrijede
[/quote]

…ah ta logika !?Da burza radi na principu logike …zvala bi se tada "BANKA"… [thumbsup]

POKRET OTPORA


pozdrav
skjuz mi al tih 2850: zasto je tolko spominjan?
jel moguce da je "samo" zbog fibine 23.6? ili ima jos nekih razloga???

jedno od "tvrdih" pravila u EWT-u je da 4-ti val NE SMIJE ulaziti u prvi val… a nas nekoliko mislimo da je prvi val završio na cca 2850, i da smo sada u četvrtom valu…

dakle:
1) ili mi krivo brojimo,
2) ili 2850 neće biti probijeno ako dobro brojimo,
3) ili EWT nije pouzdana metoda

Pametan, ako to želiš.



pozdrav
skjuz mi al tih 2850: zasto je tolko spominjan?
jel moguce da je "samo" zbog fibine 23.6? ili ima jos nekih razloga???

jedno od "tvrdih" pravila u EWT-u je da 4-ti val NE SMIJE ulaziti u prvi val… a nas nekoliko mislimo da je prvi val završio na cca 2850, i da smo sada u četvrtom valu…

dakle:
1) ili mi krivo brojimo,
2) ili 2850 neće biti probijeno ako dobro brojimo,
3) ili EWT nije pouzdana metoda
[/quote]

tnx zli
znao sam da nije fibo

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

4) ili smo u šumi

Šteta što ddjm nije u crobexu – rast od 190% danas. mogli smo probiti 3000

mene zanima vaše mišljenje:
Dali bi 4. val trebao biti u tri koraka (abc) ili pet koraka, i ako mi možete reći par argumenata zašto se zaključili tako.

Unaprijed hvala.

p.s. Početnik sam u tehničkoj (za sada), pa ni ne postam baš na ovoj temi, al svakako volim pročitati različita mišljenja…

"I am a man of great patience..."



uh prometa preko 120 milja,a prodavača ko salate.Vani sve u usponu s trendom rasta ,a kod nas malo posustalo,imam osjećaj da su se nekima počele trest gače… [thumbsup]

ili im je logika ispred emocija?

ma ne ne samo im se gače tresu…idemo sada up do 4000 bez stanke…ipak naše firme vrijede
[/quote]

I ovome gospodinu se tresu gaće,ali ih drži i ne predaje se. [lol]
http://www.youtube.com/watch?v=N7eTVNYXqTs

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.



pozdrav
skjuz mi al tih 2850: zasto je tolko spominjan?
jel moguce da je "samo" zbog fibine 23.6? ili ima jos nekih razloga???

jedno od "tvrdih" pravila u EWT-u je da 4-ti val NE SMIJE ulaziti u prvi val… a nas nekoliko mislimo da je prvi val završio na cca 2850, i da smo sada u četvrtom valu…

dakle:
1) ili mi krivo brojimo,
2) ili 2850 neće biti probijeno ako dobro brojimo,
3) ili EWT nije pouzdana metoda
[/quote]

…to ti je kao u astrologiji ,ako ne pogodiš znak onda mu izmisliš podznak i opet svi zadovoljni… [thumbsup]

POKRET OTPORA

New Report

Close