Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ceka se atlanska i IGH da stave tocku na i

..bit će danas ponovno preko 100 mil ,a to je super… [thumbsup]

POKRET OTPORA

Promet dionicama od 60 mil unatoč ovolikom rastu govori dosta sam za sebe. I jučer slično.

Ako DAX probije 5300 onda cemo i mi 2850.Kako stvari stoje trenutno trebali bi ali opreza nikad dosta.

SAM PROTIV SVIH

DAX je jučer potegnuo u drugom dijelu dana ,te je za očekivat reprizu… [thumbsup]

POKRET OTPORA


Ako DAX probije 5300 onda cemo i mi 2850.Kako stvari stoje trenutno trebali bi ali opreza nikad dosta.

Probio pa se odbio; sada ponovno pokušava!

To vam je kljuc danasnjeg dana a posto Ameri imaju jos prostora za rast po TA ocekujem probijanje ali opreza nikad dosta.Bolji sam kod odredjivanja dna nego kod procijene rasta samo mala napomena.

SAM PROTIV SVIH


Ako DAX probije 5300 onda cemo i mi 2850.Kako stvari stoje trenutno trebali bi ali opreza nikad dosta.

DAX 5,300.94 5:50AM ET 238.49 (4.71%)

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

ide to DAX 5,313.92 CROBEX 2.840,04

ali crobex zapeo na ATPL

Kad vec spominjete ATPL cijene vozarina su na razinama iz 2003 kada ja dionica vrijedila oko 30kn. Za capesize brodove su troskovi oko 18000$ a trenutna cijena vozarine na spot trzistu je 21000$.


Ako DAX probije 5300 onda cemo i mi 2850.Kako stvari stoje trenutno trebali bi ali opreza nikad dosta.

dax je probio 5300, Crobex na 2825


To vam je kljuc danasnjeg dana a posto Ameri imaju jos prostora za rast po TA ocekujem probijanje ali opreza nikad dosta.Bolji sam kod odredjivanja dna nego kod procijene rasta samo mala napomena.

Ma lako za tebe. Ti nesto i kuzis, ukrcavao si se u petak, a nisi cuvao cash![thumbsup]

I ja isto savjetujem oprez! [smiley]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje



Ako DAX probije 5300 onda cemo i mi 2850.Kako stvari stoje trenutno trebali bi ali opreza nikad dosta.

dax je probio 5300, Crobex na 2825

[/quote]

Jace treba probiti,ako probije znaces i sam

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close