Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koja ste vi ekipa, prošli tjedan izljevi emocija suze kroz ekran izlaze a danas po vama do kraj tjedna smo na 5000 grobija.Alo ljudi malo na loptu stat!!!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Vec sada postoji velika zabrinutost oko deficita u SAD-u sto ce vrlo vjerovatno sniziti rating drzavnih obveznica – sve to zbog pomoci bankama – banke imaju nenaplative kredite i njihovi gubitci su daleko veci od onoga koliko im drzave mogu dati, zato ove akcije i jesu koordinirane i povecava se svota na koju su osigurani stedni ulozi i to po meni na nerealno visoke cifre. Zasto? Ako dodje do povlacenja stednje vecina banaka ide u stecaj i sustav pada.


Što tehničari kažu, idemo li preko 3000 danas?

dio tehničara (ukljućujući i mene) će biti zbunjen ako probijemo 2850, što znači da smo krivo brojali valove…

Pametan, ako to želiš.

kaj je s ljudi s Vama?
pa signali za kupnju su jos uvijek na jakom buy!
evo primjer Leda
LEDO-R-A 6.999,95 2,08 99,99% 0,01% K



Što tehničari kažu, idemo li preko 3000 danas?

dio tehničara (ukljućujući i mene) će biti zbunjen ako probijemo 2850, što znači da smo krivo brojali valove…
[/quote]

niste uracunali nove okolnosti na makroekonomskoj razini…

a sad jedno pitanje, zašto su dionice pale 60-80% osim zbog straha i koliko posto nakon toga trebaju narast da dođu na neku donekle normalnu cijenu? [smiley]



Što tehničari kažu, idemo li preko 3000 danas?

dio tehničara (ukljućujući i mene) će biti zbunjen ako probijemo 2850, što znači da smo krivo brojali valove…
[/quote]
[lol] [lol] [lol]

Ne… samo ste krivo interpretirali grafikon…

ha dobro ova na 2850 bu ocito probijena, ak nis drugo bar na kratko. Neko misljenje kad bu malo jaci otpor?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!




fala bogu, prodaj 50% , ja samo smatram da bi sljedeće dno moglo biti više od 2130, a ne niže, unatoč ovim tehničarima.

pozz


ako će ga biti biti će ispod 2000..jer će biti uzrokovan USA padom..a oni idu idpod 7k
[/quote]
Ni ja se ne slazem da ce ispod 7k. A zasto bi onda postojali ovako blesavi rally-iji … [wink]
[/quote]
može biti samo jedna vrlo brutalna zamka…u koji su mnogi uletili…cash je u dionicama…i nije više aktivan i sada se može dole…

eto neznam…napeto je i sigurno vrlo interesantno…lollll
barem više nije promet od 40 milja sa niti gore niti dole…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

slazem se samo nek je zivo, nakraju za dve godine svi ce bit upravu [lol]

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


U ameri su bome povukli dobro – 936 bodova – jos nisam vidio takav rast u jednom danu pa sam zato u zadnjim minutama prodao AAPL iako to nisam imao u planu vec danas napraviti. Ostao sam duzan 2 crte pa evo ih u prilogu.
[/quote
bas sam se nabrusio na te tvoje dvije crte a mi komp.ne otvara [angry]

ceka se atlanska i IGH da stave tocku na i

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

New Report

Close