Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

fala bogu, prodaj 50% , ja samo smatram da bi sljedeće dno moglo biti više od 2130, a ne niže, unatoč ovim tehničarima.

pozz


fala bogu, prodaj 50% , ja samo smatram da bi sljedeće dno moglo biti više od 2130, a ne niže, unatoč ovim tehničarima.

pozz


ako će ga biti biti će ispod 2000..jer će biti uzrokovan USA padom..a oni idu idpod 7k

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



/quote]

Svida mi se nacin na koji razmisljas, samo zaboravljas da su fodovi kupovali 80% u četvrtak i petak. a njima je rast od 30 i vise posto pre dobar, e sada treba nac sirotinju i to im utopit na crobex 2800+, a kad im utope, onda bumo vidli di je dno. Sljedeci put kad se odbije prema gore,(na kolko god da padne) nebu tak brzo gore i siguran sam da je to dno i da nize nebu islo narednih 10 godina sigurno.
Mislim da tebi brokerske kuce nisu dale 500 000 kuna da kupujes na dodem ti t-3 a i da jesu to bu se vidlo danas.
Kad si spomenu vec HT. Situacija je bila da su ljudi prodavali dionice da bi imali pare za IPO. Fondovi kupovali i skupljali. Nakon dana presjeka fondovi su napucali cjenu dionica na ATH jer nitko vise nije prodavao i nije im bio problem, i to zamisli do dana kada je sjela lova od povrata HT. Prodali svima nazad dionice koje su jebeno rasle a onda je bio dogovor na 4200 obrana. šta se dogodilo dalje i sam znaš.
Sve ovisi danas o prometu sto veci to je opasnije a ako bude sutra najveci pametnom jasno ko dan


sutra ujutro dolazi fin izvješća Mo Stanley..tako da bi se moglo dogoditi da se sutra neće moći izaći…bid-a i ovako nema…kupnja je slaba i sve se skida sa ask-a

tako da onaj tko želi izaći na brzaka teško će to učiniti sutra…ja danas idem van iz ledo na 7300 ( ako dođe) tisk na 500

p.s. vjeko sorry nisam skužio da smo na ovoj temi

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

pa kolega pobjeda onda smo na istom mišljenju samo je pitanje percepcije oce fondovi pelješit više ili manje raju.
Isto je u Americi, sad rastu brutalno jer su fondovi nakupovali da bi prodali kada dodu ti famoznih 700 mil. $. Onda ce kupovat budale koje na svacaju tri faze kupovine dionica. Skupljanje na pretpostavku(najcesce insiderska info), lagano pumpanje sa 25 % od ulozenoga novca i najavljivanje opasnih projekata ali jos nis nije ziher i na kraju prodaja velebnim majstorima kada se objavi i to postane cinjenica. Primjer ti je dioki na kojem su pametni zaradili milione. Na 350 skupljaju na 400 krene u poslovnomm o Hrv. plinskoj strategiji, Na 600 sanader kaze da se mora napraviti sve da se to sto prije omoguci. i na 650 kaze gosp. Poli da je to to, a naivci zum u pekmez. Pa nazad na 350 i tak par puta vec

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

nebitno di bu dno, al to je zadnje

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Da, da treba pazit ovih dana, ne znam kako se zove analitičar koji je prognozirao dno na 1600( ne ostvarilo se !-javio mi prijatelj koji do sad nije pogriješio za razliku od mene) a na n-tv reče čovjek da se šuška na Wall Streetu da ide pad 30-40 %



fala bogu, prodaj 50% , ja samo smatram da bi sljedeće dno moglo biti više od 2130, a ne niže, unatoč ovim tehničarima.

pozz


ako će ga biti biti će ispod 2000..jer će biti uzrokovan USA padom..a oni idu idpod 7k
[/quote]

Ne slažemo se, ja mislim da nije tako.

Što tehničari kažu, idemo li preko 3000 danas?

Hell is Empty and all the Devils are Here

e da ma fuckas Morgan Stanley, bus videl kaj bu sa Lehmanom sam da procuri informacija

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

ovo sam odgovorio jednom pajdi na pm.
ujedno je i odgovor onima koji me pitaju.

ja sam oprezan.
čekam indikatore.
pri tomu, ako me realnost demantira i probijemo 2850-još bolje: tražim jednostavan, novi count od dna i znam gdje sam.
potom čekam korekciju na prepoznatom obrascu i upadam.

za dobar i siguran ulaz ne treba uvijek biti u pravu: dovoljno je biti u pravu neposredno prije ulaza (i tada znati gdje se nalazimo).

p.s.
oni koji me nisu pitali neka ovaj post zaobiđu.
ali, prije toga svakako neka podijele po mogućnosti što više jedinica.
to im, naime, značajno popravlja stanje portfelja, znanje i sigurnost u vlastite odluke. [thumbsup]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



fala bogu, prodaj 50% , ja samo smatram da bi sljedeće dno moglo biti više od 2130, a ne niže, unatoč ovim tehničarima.

pozz


ako će ga biti biti će ispod 2000..jer će biti uzrokovan USA padom..a oni idu idpod 7k
[/quote]
Ni ja se ne slazem da ce ispod 7k. A zasto bi onda postojali ovako blesavi rally-iji … [wink]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.




fala bogu, prodaj 50% , ja samo smatram da bi sljedeće dno moglo biti više od 2130, a ne niže, unatoč ovim tehničarima.

pozz


ako će ga biti biti će ispod 2000..jer će biti uzrokovan USA padom..a oni idu idpod 7k
[/quote]

Ne slažemo se, ja mislim da nije tako.

[/quote]

Ja, recimo, mislim da ste oba u pravu. Međutim, to ne ovisi o TA, to ovisi o nafti. Primjetite kako nafta uredno prati dionice ma u kojem smjeru krenule. Drugim rijecima, ako nafta krene gore, recesija je neizbjezna i samo bog zna gdje je dno. Ako pak nafta ostane na ovim razinama, tada ce ove financijske injekcije uciniti svoje. Racunajte da ne bi bilo ni kreditne krize da nafta nije strahovito poskupila zivote prosjecnog Američanina …

nisam bob, ali dylan ...

New Report

Close