Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

p.s.
i bez novotkrivenih formacija (zadnja 2 mjeseca), moje svingerske [lol] metode pokazale su se jako dobrim.
svatko onaj tko je poslije 15.04. napravio više od 30% plusa trgovao je bolje od mene i svaka mu čast.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

dakle,nije počeo 4val,već abc korekcija!ili me hvataju valunzi (valovi vrućine),kriza srednjih godina,šta misliš vlad?! [angry]




Ma pusti Vlada, sve je zgađo, samo jednu nije, niti će [thumbsup]

ta tvoja će doći na cca 100 kn. Živi bili pa vidili.
[/quote]

Super, onda za jednu plaću kupim 100 komada. Nemoram ni imat neku lovu.
[/quote]
iskreno mislim da će biti još jeftinija od 100 kn. Tada je nećeš kupiti jer ćeš biti pun straha.
Za ovaj scenario nećeš čekati dugo, a onda tko mrtav a tko živ. Zato oprez,nemoj da ti bude žao i
da tada ne budeš imao keša.


p.s.
i bez novotkrivenih formacija (zadnja 2 mjeseca), moje svingerske [lol] metode pokazale su se jako dobrim.
svatko onaj tko je poslije 15.04. napravio više od 30% plusa trgovao je bolje od mene i svaka mu čast.

Znači sutra ulaziš?

Već smo skoro pola uzlaznog puta odradili.

@Abu ali

Dobro si primjetio, to i mene buni, taj zaključak o prevelikom padu, ali sam se nahranio pretpostavkom da je moguć, ali ne isključivo na bazi ewt-a. Neki dan sam skeljio na forum "parabolu" po čistoj TA koja pretpostavlja takav drastičan pad. Kad sam uzeo računat matematičke omjere između valova A i C (moj drugi graf tigrusu – zigzag) u ispalo mi je da bi crobex nakon petka trebao još više zaronjat (niže od kitovog govna). C=1.618A
Kako se to nije dogodilo preinačio sam dio brojanja.
Sve u svemu, a to sam već napisao malo mi se napravio čušpajz od kombinacija. Pokušavam od jednostavnih elemenata sklopiti ukupnu sliku no uvijek nešto svjesno zanemarim pa ispadne to nešto uz obavezno "ali".

Probat ću nešto na temelju tvojih primjedbi.


što se tiče kodta i targeta 1200…

prošlo je 9 dionica te nije isključeno da je to vlad prodo da bi bio u pravu! [lol]

može se gledat i na način da nije zatvorilo na 1200 nego na 1450, a prosjek je bio iznad 1400…

tako da u najboljem slučaju neriješeno! [cool]

p.s. jedino u slučaju da vlad pod targetima misli na knock-out opcije onda je pobijedio! [lol]


Pobjedio je onaj koji je prodao na vrijeme, (uzmimo da više nije mogao čekati) i kupio barem po 1450 i mislim da je to rješenje.





Ma pusti Vlada, sve je zgađo, samo jednu nije, niti će [thumbsup]

ta tvoja će doći na cca 100 kn. Živi bili pa vidili.
[/quote]

Super, onda za jednu plaću kupim 100 komada. Nemoram ni imat neku lovu.
[/quote]
iskreno mislim da će biti još jeftinija od 100 kn. Tada je nećeš kupiti jer ćeš biti pun straha.
Za ovaj scenario nećeš čekati dugo, a onda tko mrtav a tko živ. Zato oprez,nemoj da ti bude žao i
da tada ne budeš imao keša.
[/quote]

Pun straha?? hihihi [lol]. Momak, ja ju držim od 1100kn, kaj ti stvarno misliš da me pad od još 200 kn može ustrašiti?? Ne brini ti za moj cash. Rekao sam ti kako ću je kupovati ako padne na 100 kn. Što se mene tiće, neka padne na nulu, nitko sretniji od mene, ta mi nije na marginu[cool]. Onda ću je kupiti za jednu kunu ko Kutle. A prodat će mi ju čika Todo. Što će mu to uopće kad ne vrijedi ništa? [lol] [lol]
Živio rođo!

I'LL BE BACK



neka se vesele…
i treba im nakon toliko gubitaka.
a koliko znaju, patit će oni još…

Moram i sam priznati da nisam danas htio kupovati kod nas. Nema meni tu jos atraktivnih cijena – mislim da je ovaj odbijanac normalan nakon onakvog pada. U SAD-u mi se na grafovima nisu dogodile neke stvari koje sam ocekivao pa sam nakon ovakvog rasta danas ipak rasprodao. Mozda sam i pogrijesio, vidjet cemo.

[/quote]
kak je Azija otvorila danas rekao bih "teski zaheb"

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


vjeko, već sam te jednom zamolio, pa te molim ovaj put javno …

briši postove koji nemaju veze s TA ili je dovode u sumnju kao takovu …

već mi je dosadilo slušati wundera i ekipu s jedne strane pa vlada s druge strane ….

ako je vlad dao graf, neka ga ospore s drugim grafom …

Ma u biti si u pravu. Evo probat cu ja osporiti TA, iako nece biti graf. Ali definitivno je TA.

Target HT na 215 kn.

Paket od 63 dionice placen je 16695 kn. Svaki je paketas dobio 6 nagradnih dionica, sto znaci da su u konacnici placene 241,95 kn. Kada u to ukljucimo i 29,56 kn dividende dolazimo do TARGETA OD 212,39 kn.

Dosta mi sarlatanstva i skrivanja iza kojekakvih grafova. Cuvajte cash!

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje




neka se vesele…
i treba im nakon toliko gubitaka.
a koliko znaju, patit će oni još…

Moram i sam priznati da nisam danas htio kupovati kod nas. Nema meni tu jos atraktivnih cijena – mislim da je ovaj odbijanac normalan nakon onakvog pada. U SAD-u mi se na grafovima nisu dogodile neke stvari koje sam ocekivao pa sam nakon ovakvog rasta danas ipak rasprodao. Mozda sam i pogrijesio, vidjet cemo.

[/quote]
kak je Azija otvorila danas rekao bih "teski zaheb"
[/quote]

..nema zaheba .Ne zaboravi TA prati velike događaje,a ne obrnuto,nije ni čudo da si vani s lovom nakon ovih turbolentnih događaja,ali pusti sada TA prati svoj instinkt.Nisam ni ja odlikaš,ali sam ipak jučer uletio [thumbsup]

POKRET OTPORA

Zna li netko zašto ne mogu otvoriti tranice abacus?

New Report

Close