Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupnja ojačala, ali ne dovoljno.
Za člana pobjedu.

zasad odbranjena kota 2000.
Padnemo li ispod toga posve je svejedno kojizi je slijedeči target.
Slijedeči bi target tad bio atomsko sklonište, ali zasad Ljeto nam se vratilo uouououo…!!!

Ich Boss, Du nix

indikatori-naravno,bez buy signala
graf prema slici- ako je točan, ograničenje na 2850.

strategija (ipak je različita za pojedine dionice):

-čekati potvrdu indikatora (bez obzira na limit 2850)
i
-nakon potvrde, ukrcati se u korekciji prema dole.

– obrazac ewt-a mora davati mogućnost rasta.

ja još nisam kupovao.

p.s.
ovo kao odgovor na mnoge poruke,
ja ne lovim dno: tražim siguran rast.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


island reversal.

alternativna interpretacija.

htio bi naglasiti da skokovi od cca 10% gore-dolje NISU normalna stvar, i da treba bit ULTRA-oprezan.

Pametan, ako to želiš.


jel da?! [smiley] ima nešto u tom VIXu.


@krpa

to je taj. što sad s njim? dokle to vodi?

p.s.
molim tehničare da se ubuduće usaglase oko dna i to nam ovdje priopće. visim tu po forumu i trošim vrijeme ne bih li saznao takve informacije i sad makina. ode zarada od 20tak % samo tako. pitam se više ima li smisla? [huh]

Pa Vlad je lijepo u petak rekao svima da iskoriste val porasta cijena koji ce uslijedit. Cak je napomenuo i do koje bi granice Crobex mogao u narednim danima rasti. Propustio si početni impuls od 20%, ali nisi sve propustio. Baram se tako nadamo svi koji nismo još u petak kupovali.

Netko tko zna, može li ovako iako je promet na lijevom ramu malo manji ?? [pray]

Zanima me mišljenje kolege MMM, ali ne javlja se…možda je prezauzet..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Zadnji dani trgovanja zbiljam nas ne mogu ostaviti ravnodušnim. No ja sam se ipak suzdržao od trgovine.

U prilogu je moje brojanje valova. Nastojao sam se držati knjige…
– ako je odrađen peti trećeg vala s ukljičenim "trećim od trećeg vala" – uobičajan ritrejsmjent je 23,6% ili 50% što znači povratak crobexa u raspon od 2630 – 3170
– nije neuobičajno da 4. val nepredvidivo završi odnosno da je ‘kompliciran’ pa je stoga teško
predvidjeti ‘koliko će zazbiljam biti korektivan’. Trgovanje u tom valu nosi povećeni rizik (by the book) tim više što nakon njega slijedi 5. impulsni.
– prema mojem vremenskom kotaču još smo u A valu višegodišnje korekcije. Tek kad odradimo 4. i 5. val možemo očekivati nešto duži period rasta – B val. (Neka vas ne zbunjuje to što sam označio samo petovalne korekcije.)

Sretno.

13.10.08. | 09:56 vlad1111 | privatna poruka | profil
korisnik od: 09.08.2007.

ocjena poruke
60%
zajednica –
moderatori
ide četvorka… GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ovo je bila poruka za sve pismene trejdere, u 9:58.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

kad će tisak na 200kn?

I'LL BE BACK

… i još nešto bajdbuk… istina je da se gotovo mogao predvidjeti kraj petovalne korekcije, jer se treći od trećeg gotovo u pravilu javlja na pola puta Trećeg vala. Ko je u petak zagrabio, zagrabio je…svaka čast.
Meni su bile pune gaće, a danas se samo mogu popišati…

Medijana kanal
U travnju smo do sredine medijana došli za 2-3 tjedna, danas smo do sredine kanala došli u blizu u samo 1 DANU.

New Report

Close