Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


alo tehničari. jel imamo Island reversal?
(ne mislim na ono kad islanđani prvo imaju najveći BDP po stanovniku, a onda odjednom pred bankrotom)
koliko je to važno, snažno i kolika mu je točnost?

(za ne povjerovat – svi očekivali novo propadanje početkom dana za krcanje pa onda up od ručka, a vidi ovo – opet kontra očekivanja. za poludit.)

ja nisam imao takvo ocekivanje.
ocekivao sam odmah uzlet.
petak je bio dan za kupnju, ali ni danasnji nije los.
sutra samo ujutro…
popodne je vec kasno….
pozdrav.

(za ne povjerovat – svi očekivali novo propadanje početkom dana za krcanje pa onda up od ručka, a vidi ovo – opet kontra očekivanja. za poludit.)

Rekao bih da su propadanje oko ručka očekivali uglavnom oni koji su jutros prodavali.
Što će prodavati sutra? Ono što su danas pred kraj kupovali…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

alo tehničari. jel imamo Island reversal?

[img]http://slike.hr/slika.php?z=island0.png[/img]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

jednog dana ćemo pričati unucima o ovom… a jedan od njih će reći "nemoj brijat, pa nemoguće je da je crobex narastao 16% u jednom danu!"… a mi ćemo reći "da da, ozbiljno je tako, a dan prije toga je čak propao 13%"…

[lol]

Pametan, ako to želiš.

jel da?! [smiley] ima nešto u tom VIXu.


@krpa

to je taj. što sad s njim? dokle to vodi?

p.s.
molim tehničare da se ubuduće usaglase oko dna i to nam ovdje priopće. visim tu po forumu i trošim vrijeme ne bih li saznao takve informacije i sad makina. ode zarada od 20tak % samo tako. pitam se više ima li smisla? [huh]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch



@krpa

to je taj. što sad s njim? dokle to vodi?

Danas je moralo završiti iznad polovine tijela od četvrtka. Mislim da je.
Sutra treba potvrda.
Dokle? To će nam reći EWT-ovci, i možda otpori…

[img]http://slike.hr/slika.php?z=star0.png[/img]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


jel da?! [smiley] ima nešto u tom VIXu.


@krpa

to je taj. što sad s njim? dokle to vodi?

p.s.
molim tehničare da se ubuduće usaglase oko dna i to nam ovdje priopće. visim tu po forumu i trošim vrijeme ne bih li saznao takve informacije i sad makina. ode zarada od 20tak % samo tako. pitam se više ima li smisla? [huh]

ma ko ce ti reci kad je dno?
tko to zna?
trebali smo se odbiti od 2770 pa smo to probili…
i sad ti budi pametan…
u petak su sva pravila pala u vodu.




sp500

Zanimljivo. Bil’ bio drug pa pojasnio zašto ne može biti u 3. koraka, radi opće naobrazbe?
[/quote]
zato što, osim u slučaju složenih korekcija i ending diagonale (a ova korekcija takva nije), završni val mora imati 5 koraka.
[/quote]
Molim Vas da mi kažete Vaše mišljenje do kud ide ovaj 4. val ,te još bitnije do kud će po Vašoj prognozi 5. val. Inače čitam Vaše postove (nisam mislio nikad da hoću, ali čak sam i prodao jedan dio jer ste napisali da čuvamo keš).Pozdrav iz Pitomače.


ma ko ce ti reci kad je dno?
tko to zna?

pa tehničari valjda. ak ne sa 100% ono bar – ljudi, ovo je dno, procjenjujem sa 75% sigurnošću, ili tako nešto. može li se to?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch



ma ko ce ti reci kad je dno?
tko to zna?

pa tehničari valjda. ak ne sa 100% ono bar – ljudi, ovo je dno, procjenjujem sa 75% sigurnošću, ili tako nešto. može li se to?
[/quote]

naravno da moze, ali za to se trziste treba ponasati prema pravilima,
a ne ovako "ludovati" ko u petak…
iako , treba biti posten i reci, neki su najavljivali pad…

island reversal.

fibbo narednih dana

New Report

Close