Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Englezi izgleda ne rade

SAM PROTIV SVIH


Englezi izgleda ne rade

proradili su

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

za sve koji žele gledati kretanje indexa u realnom vremenu

finazen.net ( u prednosti nad Yahoo , cca 10 min ) pozdrav

Ljudi, ako šaljete nekom PM, zašto to drugi moraju znat? Zbog čega zatrpavate temu sa postovima tipa "Vlad, imaš PM"?


Ljudi, ako šaljete nekom PM, zašto to drugi moraju znat? Zbog čega zatrpavate temu sa postovima tipa "Vlad, imaš PM"?

Čovjek je zatrpan porukama pa ne stigne sve pogledati…

@geronimo

gledam amere od petka i švabe i francuze danas… valovi mi još uvijek imaju krivi oblik… translacija, nagnutost, duljina, sekvencijalni vrhovi i dna… ono, prodori prema gore su kratki i siloviti, a većina vremena se provodi u postepenom silaženju… tako ne izgleda trend prema gore, nego prema dolje…

ne znam, nije da mogu nešto reći sa sigurnošću, ali analiza na intraday nivou mi govori isto što i EWT analiza, da ova runda još nije gotova… dva-tri dana kratki rally prema gore, pa onda testiranje linije potpore… micro-vrhovi 4 i 5… jednostavno je previše za očekivati tako nagli okret poslije onog neopisivog padanja…

Pametan, ako to želiš.


za sve koji žele gledati kretanje indexa u realnom vremenu

finazen.net ( u prednosti nad Yahoo , cca 10 min ) pozdrav

ispravak; finanzen.net

Dok je nama ovog bucka nema frke za Hrvate

kupnja znatno jaca…
u poslovnom dnevniku (tiskano izdanje) tvrde da je uzrok ovog pada panika,
odnosno kukavicluk investitora.

Ovdje upišite svoj komentar…

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo



@geronimo

gledam amere od petka i švabe i francuze danas… valovi mi još uvijek imaju krivi oblik… translacija, nagnutost, duljina, sekvencijalni vrhovi i dna… ono, prodori prema gore su kratki i siloviti, a većina vremena se provodi u postepenom silaženju… tako ne izgleda trend prema gore, nego prema dolje…

ne znam, nije da mogu nešto reći sa sigurnošću, ali analiza na intraday nivou mi govori isto što i EWT analiza, da ova runda još nije gotova… dva-tri dana kratki rally prema gore, pa onda testiranje linije potpore… micro-vrhovi 4 i 5… jednostavno je previše za očekivati tako nagli okret poslije onog neopisivog padanja…

ja iskreno ne očekujem neki veliku up … kratkoročno dna, čisto tehnički gledano …

dakako da je ovo još uvijek padajući trend, sa svim svojim epitetima …

I love the Smell of Profits in the Morning

ide četvorka…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close