Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I, jel netko konačno bude stavio target Crobexa za sutra? Kad ukrstite sve linije otpora, linije potpora, kanale, valove, MACD, neke tamo oscilatore, Bollingere, RSI-eve, koja se sveta brojka pojavi na ekranu? Daj brate nek netko veli, nemojte bit takvi! [lol]

nadam se jednom doji-u [wink]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

nije mi jasno kako vlad već može komentirati hrcov post koji se meni još nije otvorija?

Neću vam ni reći koliko su futuresi u plusu. [rolleyes]

SAM PROTIV SVIH



I, jel netko konačno bude stavio target Crobexa za sutra? Kad ukrstite sve linije otpora, linije potpora, kanale, valove, MACD, neke tamo oscilatore, Bollingere, RSI-eve, koja se sveta brojka pojavi na ekranu? Daj brate nek netko veli, nemojte bit takvi! [lol]

nadam se jednom doji-u [wink]
[/quote]
Ako se ne varam imaš ga na ULPL.

@Vlad.

– evo imamo sada i novi fond Aureusa.
– ulaganje u Americi.
– po meni čista pušiona na njihovu trenutnu situaciju.

– još će dugo vremena trebati fondovima za dobiti povjerenje investitora.
– ali ako želiš i u ovim teškim vremenima osnovati fond,
– ja sam uvijek tu.

– možda bi bilo dobro vrtiti samo svoj kapital.
– nakon jednog dužeg perioda ako bi tu bilo dobrih rezultata,
– a sigurno će opeta doći jedno ludilo za ulaganje na burzu moglo bi to i ići.
– ali po meni trenutno je jako loše vrijeme za tako nešto.

Pozdrav !

p.s. a mogli bi se i naći, pa ćeš vidjeti i kako sam lijepa,
lijepša nego na slici. (ivana7)
…vlad ako ti nećeš mogu li ja umisto tebe otići??


Neću vam ni reći koliko su futuresi u plusu. [rolleyes]

DOW +2,66
S&P +3.47
NASDAQ +2,36

@krikman
dapače.
i pazi *uzu! [thumbsup]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Neću vam ni reći koliko su futuresi u plusu. [rolleyes]

Dovoljno. [lol]

Samo moraju preživiti do sutra. Iako će i ovako itekako pomoći azijatima da dobro otvore, a onda će i europa, a tek mi?

"Mother of all bear markets" rally može otpočeti! [thumbsup]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

..ako je tako,onda mi se baš nešto i ne ide. [bye]

vlad1111, ne sjećam se jesi revidirao (ako si uopće trebao) target za crobex u slučaju rasta (ako smo u petak imali dno)? Zadnja cifra koje se sjećam je bila 3050, imaš li nešto novije?

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Rooster biće tu još borbe(dugački su noć i cijeli dan) ali sa minus 8% sve vratiti i to na velikom prometu,a svi u CASHU i dramama da to ide na 0.Siguran sam u kratkoročni rast a ako se potvrdi da je dupli ZIG ZAG e onda …..

Jedino mi je žao što osim Vlada i Dixia drugi podbornici i znalci EWT nisu komentirali Dupli ZIG ZAG.

SAM PROTIV SVIH


Rooster biće tu još borbe(dugački su noć i cijeli dan) ali sa minus 8% sve vratiti i to na velikom prometu,a svi u CASHU i dramama da to ide na 0.Siguran sam u kratkoročni rast a ako se potvrdi da je dupli ZIG ZAG e onda …..

Za borbu sam siguran, ali i to je korak naprijed. Sve ovo što se događalo zadnjih tjedan dana je bila čista predaja bez borbe. Prodavači su satrli kupce. Neka se ratuje!

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

New Report

Close