Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@krikman

nije 25%.
niti blizu.

p.s.
radi se o nelikviduši.
p.p.s.
ima jako puno zavidnih, znam.
i razumijem.


Vlad ja sam ti zavidna i to javno priznajem, ali ljudi koji zavide žele biti upravo takvi. Dakle, ja sam zavidna, a ti si sebičan jer ne bi volio da naučim kao ti. Možda bi ti onda bio zavidan? Što misliš?

O.K. ali moraš priznati da je zavidnost u ovoj našoj civilizaciji glavni generator napretka.Trudimo se uvijek pobijediti druge.Ja sam na taj dan isto ušao ali u neke likvidne,sad sam tu di jesam.



@krikman

nije 25%.
niti blizu.

p.s.
radi se o nelikviduši.
p.p.s.
ima jako puno zavidnih, znam.
i razumijem.



@krikman

nije 25%.
niti blizu.

p.s.
radi se o nelikviduši.
p.p.s.
ima jako puno zavidnih, znam.
i razumijem.

vlad mi ti svi zavidimo na tvojim inovativnim metodama koje još niko na svijetu ne koristi…

zavidimo ti i na tome što su one par puta točnije i 20-30x brže od svih drugih dostupnih metoda u svemiru…

također ti zavidimo i na tvom direktorskom položaju, prelijepoj kćerkici i ženi…

poduzetničkoj ideji da počneš prodavat svoje grafeke u svojoj firmi koju planiraš otvorit…

općenito, mislimo da si savršen i zavidimo ti na svemu!

no budući da si javno napisao da grafove više nećeš stavljat na forum i da ćeš svoju pamet počet prodavat putem gore navedenog koja je tvoja daljnja svrha pisanja na forumu?

zar ga nisi barem duhovno nadrasao? [tongue]

mise,
nakon onih pm-ova cijenim te i poštujem.

međutim.

ni tebi, ni bilo kome ne mislim do kraja otkrivati način rada: on je moja inovacija.

bilo bi bedasto od mene kada bih to napravio, ne trebam elaborirati zašto.

svakom normalnom forumašu pomoći ću kad i ako stignem- preko pm-a.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


mise,
nakon onih pm-ova cijenim te i poštujem.

međutim.

ni tebi, ni bilo kome ne mislim do kraja otkrivati način rada: on je moja inovacija.

hmmm, prekasno… [proud] kad je schiptar počeo pišat po paraboli, sve mi je kliknulo… opet mi je pomogao, a da toga nije ni svjestan… [smiley]

i da, moram priznat… sasvim orginalna integracija metoda… kapa dolje.

dobio sam od ovog foruma puno više nego što sam očekivao i to sa više strana. a na početku sam si mislio kaj će mi to, samo gubim vrijeme bez veze…

Pametan, ako to želiš.

evo ja ću pokušati,close 2315-2368 . [embarass]

aj da vidimo za kolko će vlad reagirat na ovo…

jer nema šanse ni teorije da niko na svijetu može spoznati njegove metode koje su toliko preciznije, brže i inovativnije od svega dosad viđenog i korištenog u tehničkoj analizi! [lol]

[thumbsup]


aj da vidimo za kolko će vlad reagirat na ovo…

jer nema šanse ni teorije da niko na svijetu može spoznati njegove metode koje su toliko preciznije, brže i inovativnije od svega dosad viđenog i korištenog u tehničkoj analizi! [lol]


znam,
bole targeti.
bole.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@vlad111

OK je ako si tako odlucio, vjerojatno bi i ja tako napravio da sam na tvom mjestu kad bi kao ti vidio da bih mogao imati dobru novcanu korist od toga (iako, pitam se, ako je ta tvoja inovacija toliko dobra zar je onda uopce trebas prodavati na ovaj ili onaj nacin, zar ti nebi bila vise nego dostatna zarada koju posredno ostvarujes od voje inovacije?!??!!?)
Ali mislim da bi s tvoje strane bilo koretko da se ispricas Cromanu (nisam se s tim covjekom cuo vise od mjesec dana), jer razapinjao si ga zbog njegovih stavova (odlazaka/dolazaka; krivih procjena), a sada postupas isto kao on. Sumnjam da ces mu se iskreno i ispricati (ipak si ti cvrsti egoist-sto ne smatram nekom pretjerano slabom osobinom), ali evo, nadam se…

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

@hrco
zarada u vlastitoj brok kući može biti puno veća.
nezamislivo.

ne postupam kao croman: ne opraštam se i vraćam stotinjak puta.
nemam mu se što ispričati: uvijek bih samo reagirao na njegova omalovažavanja.
a rekao sam da grafove više neću stavljati- pri tome mislim na target grafove- i tako će biti.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

jedna tehnopsihološka:
nisu mi jasni svi ovi novinari i redakcije koje od jučer (a pogotovo danas!) turiraju sa vjestima tipa krah, povlačenje novaca, zaštita depozita, zatvaranje burzi, MMF, EU .. i ostali bakrači nebili "smirili" ionako užarenu situaciju .. normalno uvijek prije ponedjeljka jer su prodavači možda preko vikenda odlučili drugačije .. e to je drukanje a ne ovo kaj mi hlebinci radimo

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close