Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Za ponedjeljak…

Koliko vidim imamo tri gapa jedan oko 2850, drugi oko 2600 i treći oko 2300 i sve su veći i veći. Da li je onda ovaj zadnji iscrpljujući?
[/quote]

ups, kasno vidio diskusiju.

[yawn]

Boring. Grafovi, obrazloženja i tome slično, molim vas. Inače se prebacite na BC – OPćenito

[yawn]

Suricata suricatta



sutra viro točno na mom targetu…………možda dva sata a možda i duže?

pozdrav


I HDEL na mome……………
[/quote]
Jeste li vas dvojica objavili te targete ili znate samo za sebe? Ozbiljno pitam nisam vidjela da ste ih napisali, ako nije problem možete sada. Hvala.

moj target je uvijek niži dvadeset posto od zadnjeg vladekovog……………tako da se možete ravnati po vladekovim postovima

a generalni graf sa targetima imate na str 939 i 940

pozdrav [bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

evo grafa od prekjučer.
utopio se u moru ***obrisano*** oštroumnih primjedbi [tongue] [sealed]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


dakle, ljudi su se MASOVNO iskrcavali, a neko je MASOVNO kupovao… jel to ikom išta govori?

onaj tko je MASOVNO kupovao, tome je godišnji rast od 10% juhuuuuuhuuuuuu

tako da mi to ništa ne znači …

I love the Smell of Profits in the Morning

I, jel netko konačno bude stavio target Crobexa za sutra? Kad ukrstite sve linije otpora, linije potpora, kanale, valove, MACD, neke tamo oscilatore, Bollingere, RSI-eve, koja se sveta brojka pojavi na ekranu? Daj brate nek netko veli, nemojte bit takvi! [lol]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Ne znam o kojim gapovima vi pričate.
Ako mislite na ova 2 koja prethode ovom nastao u petak, to i nisu gapovi (jer se vidi da je Crobex u toku dan bio na nižim razinama pa se tu radi o gapovima od svega 20-ak bodova).

Na pojedinim dionicama, gapovi su izraženiji.
ATPL…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

…malo pregledam postove prije desetak dana,i nađem post gdje se na moje iznenađenje jedna uvažena osoba na ovom forumu između ostalog rezmeće da pomalo i kupuje na taj dan.A obzirom na sve postove poslije toga, i dalje se drži kao da je daljni razvoj situacije predvidio,međutim taj dio njegovog portfelja je za 25% manji (a za ostatak sumnjam da je manji i od tog %).Čudno,mislio sam da je bolji igrač,jedno je crtati a drugo djelovati po tim crtama.

@krikman
nije 25%.
niti blizu.

p.s.
radi se o nelikviduši.
p.p.s.
ima jako puno zavidnih, znam.
i razumijem.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


evo grafa od prekjučer.
utopio se u moru ***obrisano*** oštroumnih primjedbi [tongue] [sealed]

Kažeš završni pad ne može biti u tri koraka. Kako možemo prepoznati završni pad?




sutra viro točno na mom targetu…………možda dva sata a možda i duže?

pozdrav


I HDEL na mome……………
[/quote]
Jeste li vas dvojica objavili te targete ili znate samo za sebe? Ozbiljno pitam nisam vidjela da ste ih napisali, ako nije problem možete sada. Hvala.
[/quote]
Alabama i Sančo, ne želite odgooriti na pitanje? Da vam je vlad nešto napisao potrošili bi 2 sata da bi dokazali svoj stav. To znači da njegovo mišljenje cijenite, a moje ni pitanje ne cijenite. Je li možete staviti te targete?

New Report

Close