Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Pozdrav od poglavice nadam se da sam pomogao i do tada ulažite u znanje.

Poglavico kako komentirati razmišljanje da je ovo dno u Amera možda ipak stvarno dno jer je do izbora ostalo malo vremena i obzirom na rezultate posljednjih anketa u korist Obame. Možda je ipak sad vrijeme da se krene u ozbiljni ukrcaj jer ako se ne varam vrijedi ona kako krupni kapital može nanjušiti nešto prije svih ostalih. [bye]
[/quote]

Moguce kolega ali nebih se zaletavao,pa ipak prilazem graf DJI gdje imamo po meni moguci dvostruki cik cak obrazac a ako ga imamo kraj je tu iza ugla..Molio bih forumase koji se bave valovima da malo prokomentiraju dali je na DJI dvostruki cik cak obrazac.
[/quote]

Je, mogući je double ZigZag…prilažem i periode 1981. i 1928. radi lakšega snalaženja u prostoru [cool]

Kad vidim crveno pretvaram se u bika

@vlad1111

evo kolega popravio sam vam ocjene. dali to znaci da se ipak nadamo grafovima? [pray]

jel ima koja dobra duša da mi pomogne pobrojati po 5 valova u svakom od ovih zaokruženih valova?
ja se izgubio [embarass]
(sorry na banalnom grafu. možda ipak može poslužiti?)

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


jel ima koja dobra duša da mi pomogne pobrojati po 5 valova u svakom od ovih zaokruženih valova?
ja se izgubio [embarass]
(sorry na banalnom grafu. možda ipak može poslužiti?)

evo…zar baš mora biti po pet? [proud]

Kad vidim crveno pretvaram se u bika


više ih ne bute gledali.
mislim, grafove.

– dobro, ne vidim tu nikakvih problema.
– ionako slabo ja vidim s tih grafova.

– puno više me zanimaju komentari koji su napisani na grafu.

– i ti nama daj onaj signal i sve o.k.

– nego za kraj ako bi mogao onaj graf za KODT, znam kako ti je to najinteresntnija dionica.
– dobro neću biti nasilna zbilja mi ne treba graf nego na koje smiješne cijene bi to moglo ići.

– I love this game.
Pozdrav !

evo, drago mi je što ima i grafova prema kojima je korekcija dovršena.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


evo, drago mi je što ima i grafova prema kojima je korekcija dovršena.

ne kuzim sad….
sta nisi reako da je ovo val 3 i da ide val 4?
kak onda moze biti korekcija gotova?



više ih ne bute gledali.
mislim, grafove.

– dobro, ne vidim tu nikakvih problema.
– ionako slabo ja vidim s tih grafova.

– puno više me zanimaju komentari koji su napisani na grafu.

– i ti nama daj onaj signal i sve o.k.

– nego za kraj ako bi mogao onaj graf za KODT, znam kako ti je to najinteresntnija dionica.
– dobro neću biti nasilna zbilja mi ne treba graf nego na koje smiješne cijene bi to moglo ići.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
[lol] [thumbsup]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


evo…zar baš mora biti po pet? [proud]

ah, bilo bi lakše da ih je po pet. al dobro, ovi ostali su valjda za dečke iz pilane. [smiley]
hvala.


@vlad

po ovome što malo čitam ove ewtovce vani – šeme i kauntovi se mijenjaju i prečesto. tak da mislim da se niti u jedan graf ne može pouzdati. pa tako niti u kraj korekcije.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch



evo…zar baš mora biti po pet? [proud]

ah, bilo bi lakše da ih je po pet. al dobro, ovi ostali su valjda za dečke iz pilane. [smiley]
hvala.
[/quote]

– nije mi jasno zašto brojite te male valiće.
– ovo je po meni došao zbilja jedan jako veliki val.
– nazvala bih ga jednostavnim imenon tsunami.
– i nažalost, mnoge je pomeo s tržišta kapitala.
Pozdrav !




evo…zar baš mora biti po pet? [proud]

ah, bilo bi lakše da ih je po pet. al dobro, ovi ostali su valjda za dečke iz pilane. [smiley]
hvala.
[/quote]

– nije mi jasno zašto brojite te male valiće.
– ovo je po meni došao zbilja jedan jako veliki val.
– nazvala bih ga jednostavnim imenon tsunami.
– i nažalost, mnoge je pomeo s tržišta kapitala.
Pozdrav !

[/quote]
A mnoge je uveo u tržište kapitala.


vidim ja po ocjenama da vam se sviđaju moji pogledi na svijet i društvo.
više ih ne bute gledali.
mislim, grafove.

večeras sam našao vremena pa u pola sata odredio hrpu targeta, uglavnom potencijalnih (bez odrađenih točaka prijeloma ).
obzirom da na većini grafova slijedi val 4, a 5. val bez truncationa vodi ispod točke 3, gotovo sve točke prijeloma mogle bi biti odrađene.
targete forum ne bu videl.
postoji i razlog zašto.

dobronamjeran savjet svima:
iskoristite izgledan skori 4. val.

pozdrav


veliko hvala

New Report

Close