Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@caccone,
a sto da ti ja kazem, prosao crobex express kroz veliki fibo 0,618 kao kroz putar. povrsno, izgleda da je vlad1111 sa svojim zadnjim grafom 3 od 5 od C vjerojatno u pravu. moram razmisljati i crtati, i to u ilegali, kad zena prodje blizu kompa da ne pita kako dionice:)

ja sam u tehnickoj i posebno ewt-u tek par mjeseci, i skoro sve sam radio krivo. 1/3 ulozio prerano anticipirajuci obrat, 1/3 u laznom bottom fishingu. mislim da bih u nuli bio kod crobexa 3300-3400. e zadnju trecinu (sada vec polovina, nazalost) ulazem tek nakon sigurnog obrata trenda.

DJI (s ucrtanim aktualnim stanjem)

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

CROBEX

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

@MMM

jel ti žuta crta neki MA ili?

hvala

Pessimism Is Your Friend


Svakome tko je pročitao i jednu ozbiljniju knjigu o investiranju i zna barem osnove FA i TA zasigurno je smiješno ovo licitiranje rezina Crobexa i DJIA. FA i TA su ovakvim vremenima pouzdane isto koliko i Vakulina vremenska prognoza za ljeto 2025-te. [lol]

Ko što reče….
Yada, yada, yada………
Prognoze tipa: ajmo izmjerit dubinu bunara bacanjem kamena u njega [rolleyes]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


a grafova više niks.

…nikako se ne slažem s ovim gore iznešenim stavom. Naročito, što je donešen na osnovi istupa pojedinih likova, s kojima se velika većina ovdje (ako dobro zapažam), ne slaže. [pray]
[/quote]
Potpisujem . Vlad imaš sada moralnu obavezu da nastaviš. Ovi koji te napadaju nemaju ništa konstruktivno . Hrpa jalnih "glumaca " .
[thumbsup]



@MMM

jel ti žuta crta neki MA ili?

hvala

žuta crta nije MA, već samo izglađena crta cijena. Izglađena radi lakšeg uočavanja zakonitosti kretanja cijena.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]




@MMM

jel ti žuta crta neki MA ili?

hvala

žuta crta nije MA, već samo izglađena crta cijena. Izglađena radi lakšeg uočavanja zakonitosti kretanja cijena.
[/quote]

Zakonitost kretanja cijena???
Prosvijetli me
[huh]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Nema tog nostradamusa koji će predvidjeti što donosi sutra.

Točno! Ali vlad1111 se stvarno pokazao. Comes close. 🙂

Evo, zanemarićemo domaće tržište, da ne kaže neko da radi u fondu pa ionako zna. [lol]

Ali gledam ovaj S&P500 kako skače po 850 k’o zeko. A ako se dobro sjećam, vlad je rekao da je to slijedeći target.

Vlad, skidam kapu!

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


Ma Vlad slobodno si ti zadrzi svoje kuharice i targete jer je ocito da je svaki od tih targeta potpuno nebitan za investiranje.

lukic00, kad ćeš shvatiti da si postao dosadan? Ili sudjeluj ili napusti topic, samo spamaš. Tko te tjera da gledaš promašene prognoze ovdje? Ako stvarno hoćeš biti frajer, podijeli svoje prognoze s nama, pa ćemo suditi…

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Spominje se i da je 8000 neka crta otpora za DJIA. Evo gledam, već su je dvaput probili – prvi put odmah na početku trgovanja, duboko (Day’s Range: 7,882.51 – 8,687.11), pa se odbili jako, i nešto prije 2pm ET malo, ali i odbili se slabo.
Vjerojatno tu obrana ostaje za danas, pa onda u ponedjeljak sve ovisi o sastančenjima preko vikenda.
Ovo naravno, nema veze s tehničkom analizom, samo sa zdravim razumom [smiley]



Nema tog nostradamusa koji će predvidjeti što donosi sutra.

Točno! Ali vlad1111 se stvarno pokazao. Comes close. 🙂

Evo, zanemarićemo domaće tržište, da ne kaže neko da radi u fondu pa ionako zna. [lol]

Ali gledam ovaj S&P500 kako skače po 850 k’o zeko. A ako se dobro sjećam, vlad je rekao da je to slijedeći target.

Vlad, skidam kapu!

[/quote]

s&p je već bio ispod 840

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

New Report

Close