Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Koliki je target za Ingru !!??

evo, mislim se staviti ili ne.
meni izgleda stvarno smiješno.
ponavljam: nemam nikakvih aspiracija prema ingri.
čak i sam ne vjerujem u target, toliko je smješan!

60 kn.
[/quote]

ježim se od tih targeta u koje ni sam ne vjeruješ…

ajde kad već imaš volje baci vračku za DDJH … Uspoređujući s INGR-om ovako odokativno moglo bi biti 40 kn…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!



Naravno da Vlad navija za to što targetira a Vi ljudi samo dajte naloge na tim razinama jer ćetee upravo tamo i stići. Ali i ostale vaše dionice koje već imate!

evo još jedne hugoline ili cakanog ili kinda…
ima njih..

neki nikad neće razumjeti da ja ne navijam: ja kažem što vidim.

ni meni ne odgovara propast dionica i dioničarsta u hr.

p.s.
kriza je globalna:
ugrožene banke- ugrožena privreda jer nema kredita, ugrožena štednja, ugrožene burze, ugrožene mirovine: kolaps cjelokupne ekonomije.
meni to ne odgovara.

[/quote] Prijatelju kod nas kredita očito ima! Dobio ponudu od zabe. na 20000chf. Ako gledamo privredu banke su i njima kredite davale na kapaljku. dakle to ne stoji. Tj. stoji ako gledamo zapadne zemlje.

zlikovac

kodt- ra – 1180,01!!!

VELIKI POZDRAV KINDU, MRKOSLAVU I OSTALIM PLJUVAČIMA.
BREAKOUT OVE FORMACIJE ODRAĐEN 15.04.
MALO STE ČEKALI, ALI U TA TO IDE TAKO! [thumbsup]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Ako INGRA dođe na 60 kn.-prodajem kuću s namještajem i ženu i odoh

zlikovac



Koliki je target za Ingru !!??

evo, mislim se staviti ili ne.
meni izgleda stvarno smiješno.
ponavljam: nemam nikakvih aspiracija prema ingri.
čak i sam ne vjerujem u target, toliko je smješan!

60 kn.
[/quote]
Kolega to uopće više nije smiješno,
Spirala se pokrenila i panika je preuzela stvar u svoje ruke.
Vrlo realno,od sada je i ja čekam tamo.
Da netko ne zamjeri,ali da sam u potpunosti slušao šta Vlad ima za reći sad bi bio u gubitku kudikamo manjem nego danas.
I nemojte zaboraviti ili se podsjetite koliko su vrijedile ove naše dionice 2003-2005.
I koliko će vrijediti 2011-2012?

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Ako INGRA dođe na 60 kn.-prodajem kuću s namještajem i ženu i odoh

nemoj dvaputa reći , ja sam mislio da ću to napraviti ako DDJH dođe na 60 , a sad mi to nije baš neka opcija…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


U vezi ovog bezveznog grafa za KODT:

1) Hrpa patterna se ne ostvaruje, više od 50%
2) Ovaj smiješni kišobran je dominantan ne znam po ćemu
3) Zbog nelikvidnosti pattern nema nikakvu podršku u oscilatorima
4) Graf je napravljen ovako: Očito je da će tržište padati, pa je vjerojatno i da bi KODT mogao pasti iako na malom prometu, dokle, to se ne zna, pa se nađe neki pattern i kaže evo moglo bi bit ovo – ali moglo bi bit i nešto drugo

Odgovori mi vlad, u zadnja 3 dana je protrgovano oko 6 dionica KODT, da ti to sad izgleda isto ?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Ovdje upišite svoj komentar…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Na jako jednostavan nacin – povlacenjem samo 2 crte moguce je saznati dno na Crobexu – svatko tko i malo pozna japanske svijece i TA zna gdje je dno – normalno da nitko nije toliko glup da ga ovdje napise. Vlad ti si stvarno nadmasio sam sebe. [thumbsup]


i ja sam reagirao isključivo i jedino zbog grafa za kodt koja je žešća nebuloza, a i btw šta ga nisi vidio onda kad je kodt bio na 3800 il kolko već pa nam tada lijepo stavio projekciju evo prema ovom patternu kodt bi mogao na 1200…

niko ti ništa nebi zamjerio, ioako je kodt na 1200 ko kvadrat stana da neko ide prodavat po 500e, no nebitno, nikad ne kažem da ništa nije nemoguće…

mogu sam nalupat kupnju stavit nalog na 1200 i prodat si 1 dionicu ako sam dovoljno brz pa eto ga na 1200 il 300 di već stavim! [smiley]

teško radit fakin analize – uzmeš knjigu u ruke, proučiš grafove, patterne i štaveć i sam zaključiš što bi moglo bit varijanta 1 2 3…

reci ti nama vlad, tj. nacrtaj graf za 3 mjeseca unaprijed, 6, 12, 24… a ne ono što svi vidimo sad!

pozdrav i molio bi normalan odgovor, a ne s visine!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@lukić
lucidan si kao i obično.
zato si i rekao da je djia 9500 dno [thumbsup]
pretpostavljam da si ti odredio pomoću 2 linije i svijeća. [thumbsup] [lol]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

A koliki bi bio target za HDEL ?
Hvala ti Vlad unprijed!!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close