Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


još 100 čuna i eto vlada sa svim targetima u sridu

dajte ljudi prestanite više kakati o targetima. Ovo je kao igra pastira sa ovcama – Nemam ništa protiv Vlada ali u ovom slučaju on je pastir a vi svi ovce. jer samo čekate da vam pastir kaže ako imate sad nešto prodajte jer će biti još niže. koji investitori!!!!

zlikovac



Pokušajmo se ponašati kao INVESTITORI jer ulaganje u dionice je ipak srednjoročno do dugoročno ulaganje

teza da je ulaganje u dionice isplativo jedino kao dugoročna investicija je jedna od težih gluposti kojima se navlače naivci.
zašto držati dionicu danas, ako će sutra biti jeftinija? pad od 30 ili 50 posto "dugoročni" će investtori nadoknađivati godinama.

osim toga, sjetite se američkog tržišta, gdje su dionice koje su prije 50 godina činile DJ index? što je s investirotima koji su ulagali u ondašnje blue chip dionice? burza je teško nepredvidiva, a što duže vremena to gore.

[/quote]
dobar post kolega [thumbsup]

bio na sastanku…
vidim da se opet svašta insinuira.
ponavljam:
nemam nikakve veze s fondovima, samo s grafovima!

a da nisam vladar svih burzi pa predvidio/naštimao i daljnji pad djia-e na 8500 kada su svi (pa i lukić [lol] ) mislili da je korekcija gotova ili da barem ide jaki odbijanac??

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

"Tijelo uronjeno u strah gubi onoliko od svoje smrtnosti koliko teži istisnuti strah."
Ranko Marinković, Kiklop

Akcelerecija panike se ubrzava… (ovo je samo činjenica, a ne samoispunjavajuće proročanstvo!)

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..


ovdje su svi iznenađeni osim vlada, osim ako nije i on

mišljenje?


ne, nisam.
ewt kaže da može i niže.
pitanje je hoće li- nakon odbijanca bit ću vidovitiji…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



Pokušajmo se ponašati kao INVESTITORI jer ulaganje u dionice je ipak srednjoročno do dugoročno ulaganje

teza da je ulaganje u dionice isplativo jedino kao dugoročna investicija je jedna od težih gluposti kojima se navlače naivci.
zašto držati dionicu danas, ako će sutra biti jeftinija? pad od 30 ili 50 posto "dugoročni" će investtori nadoknađivati godinama.

osim toga, sjetite se američkog tržišta, gdje su dionice koje su prije 50 godina činile DJ index? što je s investirotima koji su ulagali u ondašnje blue chip dionice? burza je teško nepredvidiva, a što duže vremena to gore.

[/quote] A ti kao pametniji od "Bafeta"-.. misliš da je on glup što je uložio u Goldman koliko 5milijardi $. Pa očekuje dobit samo 10%. prijatelju tvoja teza kaže da si špekulant. Dobro je čovjek rekao da je ulaganje u VP srednjoročno-dugoročno ulaganje jer sem što očekuješ rast čekaš i dividendu. Kad si zadovoljan rastom izlaziš i uzimaš neku podcjenjeniju koju tek očekuje rast. Ali sigurno ne kupuješ i prodaješ par puta dnevno. Ako da onda mi je sve jasno…

zlikovac

Znači, ipak predvidjate odbijanac, samo da li kratkotrajni ili dugotrajni!?



ovdje su svi iznenađeni osim vlada, osim ako nije i on

mišljenje?


ne, nisam.
ewt kaže da može i niže.
pitanje je hoće li- nakon odbijanca bit ću vidovitiji…
[/quote]

znači ipak nam dolazi neki odbijanac..po tebi?
kaj ne pada malo prebrzo?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Naravno da Vlad navija za to što targetira a Vi ljudi samo dajte naloge na tim razinama jer ćetee upravo tamo i stići. Ali i ostale vaše dionice koje već imate!

evo još jedne hugoline ili cakanog ili kinda…
ima njih..

neki nikad neće razumjeti da ja ne navijam: ja kažem što vidim.

ni meni ne odgovara propast dionica i dioničarsta u hr.

p.s.
kriza je globalna:
ugrožene banke- ugrožena privreda jer nema kredita, ugrožena štednja, ugrožene burze, ugrožene mirovine: kolaps cjelokupne ekonomije.
meni to ne odgovara.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Koliki je target za Ingru !!??

evo, mislim se staviti ili ne.
meni izgleda stvarno smiješno.
ponavljam: nemam nikakvih aspiracija prema ingri.
čak i sam ne vjerujem u target, toliko je smiješan!

60 kn.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


1. dno dj 7300
2. s&p 500 770

Ako padne ispod (prema svim povijesnim podacima neće) onda je gotovo…oni to poistovječuju sa onom pravom stvari…pravom panikom..globalnom..

onda nitko neće biti sretan..niti cash neće pomoći jer će dionice biti out..hmmm zanimljivo razdoblje..—TO JE ZA USA ETO BAŠ GLEDAM

a crobex…hmm to nemre niti vlad izračunati jer mirovnici danas brane..ako padne odluka burza se neće zrušiti više..neće rasti ali neće niti padati…
samo je 100 milja prometa a vidi se da ljudi ne prodaju kao prije podne…
ja glasam za UP!

Hm.! poznajući našu narav a i problematiku amera, neče pad stati.Imamo još do srijede mučnine a potom očekujem rast. i to RAST!

zlikovac



Koliki je target za Ingru !!??

evo, mislim se staviti ili ne.
meni izgleda stvarno smiješno.
ponavljam: nemam nikakvih aspiracija prema ingri.
čak i sam ne vjerujem u target, toliko je smiješan!

60 kn.
[/quote]
p.s.

MOLIM NE TRGOVATI NA TEMELJU OVOG TARGETA!!!!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close