Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



wow, koja kupnja na HT-u!! Odjednom stavljeno na bid 75.000 kom!

Na kojoj cijeni? 150kn?
[/quote]

na oko 201

Opet krivi dan za odbijanac, ronimo dalje.


vjerovali ili ne čak je i KODT pao …. [shocked]

1.300,01 7 13:52:56
1.300,05 10 13:52:56
1.301,00 15 13:52:56

Oko kojeg KODT-a se tu lome koplja, p-a ili r-a ? I zasto je bas taj toliko u fokusu, a ne onaj drugi ? [rolleyes]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

@bolix

Prilično točan opis stanja.

Od kada su dopustili short selling?

@bolix

u velikoj mjeri se slažem s navodima kolege bolixa jer iz činjeničnog stanja (panična rasprodaja pošto-poto bez valjanog razloga) očito je da je tržište na ZSE u najvećoj mjeri špekulativno.
Ako svaki dan gledamo nove znatno niže targete i panično prodajemo da nebi dostigli novi target upadamo u spiralu sve dok ne dostignemo target koji teži k nuli, a tada će ono malo investitora na ZSE zadovoljno trljati ruke.
Pokušajmo se ponašati kao INVESTITORI jer ulaganje u dionice je ipak srednjoročno do dugoročno ulaganje te stoga NEMOJMO prodavati po ovim cijenama pa se onda targeti neće realizirati, jer cijena je odnos ponude i potražnje.

Pozdrav svima i preporuka da povuku naloge za prodaju i ohlade glave šetnjom dok je vrijeme ovako lijepo.



Imo ko kakvo saznanje za DLKV.

Hvala!

Imam ja. Kupio Hajdukovih dionica za 10 milja kuna. Nakon pomno izvršenog due dilligenca
[cool]
[/quote]

ja kupio u utorak već me tri puta otresao


vlad ak ti nije teško daj popiši sve nove targete u jedan post, hvala.



vlad ak ti nije teško daj popiši sve nove targete u jedan post, hvala.

[/quote]

Pridružujem se kolegi sa istim upitom!?

Short seling odobren jučer nešto prije zatvaranja burze. Upravo u vrijeme kad su indexi imali fini rast, Naravno nakon njih gledamo OVO!
Dao bi ja glupim amerima po bubrgu. Ono bi dilali sa nečim što nemaju! Pa ajd nek meni kamatar posudi 100 000 kn pa ću se ja kladiti da ćću zaraditi 120 tk i vratit ću mu 100 tk.
Dobio bi automatski metak u čelo!

zlikovac

ovdje su svi iznenađeni osim vlada, osim ako nije i on

mišljenje?


Pokušajmo se ponašati kao INVESTITORI jer ulaganje u dionice je ipak srednjoročno do dugoročno ulaganje

teza da je ulaganje u dionice isplativo jedino kao dugoročna investicija je jedna od težih gluposti kojima se navlače naivci.
zašto držati dionicu danas, ako će sutra biti jeftinija? pad od 30 ili 50 posto "dugoročni" će investtori nadoknađivati godinama.

osim toga, sjetite se američkog tržišta, gdje su dionice koje su prije 50 godina činile DJ index? što je s investirotima koji su ulagali u ondašnje blue chip dionice? burza je teško nepredvidiva, a što duže vremena to gore.

1. dno dj 7300
2. s&p 500 770

Ako padne ispod (prema svim povijesnim podacima neće) onda je gotovo…oni to poistovječuju sa onom pravom stvari…pravom panikom..globalnom..

onda nitko neće biti sretan..niti cash neće pomoći jer će dionice biti out..hmmm zanimljivo razdoblje..—TO JE ZA USA ETO BAŠ GLEDAM

a crobex…hmm to nemre niti vlad izračunati jer mirovnici danas brane..ako padne odluka burza se neće zrušiti više..neće rasti ali neće niti padati…
samo je 100 milja prometa a vidi se da ljudi ne prodaju kao prije podne…
ja glasam za UP!

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close