Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gledam malo, kolaps sistema, niti jedna svjetska se ne zeleni, europske su u podebljem minusu (5-9%).
ne bih rekao da ćemo danas ispod 8%…
ako se ovako nastavi još sljedeći tjedan, neće imati što padati. onako matematički, teško da će nastaviti padati istim postotkom, može samo većim. oni koji su u kešu isto tako. prije nekoliko dana sam onako grubo pučkoškolskom matematikom izračunao crobi na 2000. proračun je ofrljastičan, ali mi se čini (nadam se!) realan – kako je krenulo. velik promet ukazuje na rastur/karambol sustava i ne daje naznaku kraja. kad padne ispod 50 milja, znači da su oni koji su trebali i htjeli prodat – prodali svi. šoping nastupa. još nije cijeđenje na redu. popucat će apsolutno svi margini bez obzira kad ste ga uzeli, zato oprezno s tim.
nikakav bdi, p/e i čudesa više ne igraju ulogu.
reset sustava. životni ciklus burzadžije 1998-2008 je završio. čini se da se sada obrazuju novi, oni koji su božanskim naukom poučeni…
dajte me popljujte! nadam se da griješim.

baš frend i ja komentiramo… ne treba zatvorit crobex, on se sam zatvorio!!! [lol] [lol] [lol]

Pametan, ako to želiš.

Vlad gdje su ti mirovinci? Valjda su odrzali sastanak da se povuku sa kupnje.

zašto se ZSE ne zatvori, kad je prešao -10%

ako ništa ,onda ćemo se jeftinije voziti ; OIL BRENT -78,54 usd , WTI -82,04 usd
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

sad će INA velikodušno snizit cijene za čitavih 18 lipa

vidi , vidi , i onih famoznih 1200 na KODT su jako,jako,jaaaaako blizu

Zatvorit ce burzu 100% jer nikome nije u interesu da cijene dionica padnu na lipe.

…Mislim da treba zatvoriti na neko vrijeme i burzu, a i ovu temu. Nikakva vam tu TA, FA i ostali vudu bakrači ne budu pomogli… [bye]


Crobex u blokadi [lol]
PS. Na magmi prva kupnja 20 kuna [shocked] , nije vise, smilovao se netko

Nemoj tako,

Magma u pozitivnoj blokadi očito je to najbolja dionica na zse [lol]

Idu Ameri danas u zeleno ,a mogla bi i Europa iznenadit, na kraju će i mirovinci kod nas udarit …kaže se gdje ima dima ima i vatre stoga vidjet ćemo uskoro… [thumbsup]

POKRET OTPORA

vlad mislim da si fulo sve targete za jedno 800% [lol]

al dada, sad su se formirale nove formacije, sljedeći target je 1 2 3 [lol]

nabrojao sam 34 blokade!! praktički SVE likvidne dionice osim INE i ZABE su u blokadi…

da i hoćeš, nemaš kaj kupit ili prodat… [lol]

nakon što odblokiraju dionice, ili ćemo eksplozivno gore, ili će rulja rasprodati sve do kraja… sve ili ništa, nema više zajebancije…

ako OVO nije TAJ DAN, onda ne znam kako bi taj dan trebao izgledat…

Pametan, ako to želiš.

New Report

Close