Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

..i Karum je jučer u intervjuu rekao.. događaju se nevjerovatne stvari u Rusiji strašan minus do blokade burze ,a sad vidimo obrat –BLOKADU U PLUSU !
Možda Kardum zna što priča,možda danas netko od fondova brutalno ubaci "big"svježe love..
[thumbsup]

POKRET OTPORA


..i Karum je jučer u intervjuu rekao.. događaju se nevjerovatne stvari u Rusiji strašan minus do blokade burze ,a sad vidimo obrat –BLOKADU U PLUSU !
Možda Kardum zna što priča,možda danas netko od fondova brutalno ubaci "big"svježe love..
[thumbsup]

Kamo srece, no vecinu vremena kad ga vidim izgleda mi ko lutka na koncima!!!!
i to jos da su joj konci spetljani.
ak on sebe usporedjuje sa Putinom…..hehehehe….nek si nadje drugi uzor!!!

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Do kojih razina je moguć taj crni odbijanac …? Sam sam sebi više smiješan s ovim pitanjem …

nažalost do preniskih za većinu [sad]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Nego molio bih Vlada1111 kao vrsnog tehničara da iznese svoje predviđanje kretanja crobexa za sljedeće razdoblje. Koja je po tebi trenutno formacija prisutna na crobexu i kako bi (kad) trebala završiti? Možda H&S (prvo rame u travnju, sad glava), ali mi se čini da se volumeni trgovanja ne uklapaju iako bi se taj dio formacije za sada mogao pretpostavljati? Silazni kanal koji bi morao uskoro završiti jer probija neke točke (ovisno kako se povuče)…? Ili nešto treće? Čak i po EWT (koju premalo znam) čini mi se da bi svakog trena trebala započeti korekcija (rast)?

znam da se mene bas ne cijeni ali ja nisam ja ak ne kazem.

Kupujte kad crobex bude između 2000 – 2100, ja bi reko da je na 2200 odbijanac ali dodaj paniku i dode do 2000

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Samo da vas podsjetim da razni grafovi i analize postoje i u sportskim kladionama – nitko se nije obogatio…
Slično postoji i na burzi …tko crtkara budućnost ..uštedio je ,jer traži razlog zašto da ne uloži svoj novac…
Kad burza raste ili pada to znaju drugi dan i babice splaca kad je već prekasno za dioničare,a kad će neki multimilioneri ubacit ili dići lovu ne zna nitko,te se je suludo zanosit previše grafovima ..odnosno tražit slamku spasa..
Ako si mlad moraš bit OPTIMISTA [thumbsup]

POKRET OTPORA

g-ebete
u odnosu na prijašnji graf, korekcija 3-4 je flat.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Evo i moje viđenje TA Crobexa. Slazem se sa "FerengiHr", da je dno jako blizu, barem privremeno ako ne i dugorocno. Napravio sam analizu Crobexa na Daily i Weekly grafu. Pocnimo od pocetka. Krajem prosle godine se stvorio uzorak "Double top" koji je obilezio kraj bull trenda. Ako idemo dalje vidimo, da se i svaka zona podrske uklapa sa Fibonaccijevima omjerima podrske. Silazni trend jih je postivao sve po redu i stvorio manje ili vece kontra trendove. Ako se slozimo sa time, da je ovaj bear market, korekcija prijasnjog bull marketa, onda brojimo korekcijske valove. Korekcija se uobicajeno dodađa u bezbroj minivalova, ali iz slike mozemo ocito izdvojiti dva zavrsena vala i ovaj zadnji treci val, za koji neznamo, da li je vec ispopunjen. Moje misljenje je, da je u samoj zavrsnici. I znamo da se korekcija izvodi u 3 vala.

Zasto? Indikatori RSI, Stohastic su na ekstremima, dosli smo na zonu podrske 76,4% po Fibonacciju, o toj zoni 2380-2580 je i realna podrska. U graf je ucrtan lik "falling wedge" koji obecava promjenu trenda i vrijednost crobexa isto tako testira tu liniju.

Moze se dogoditi, da probijemo taj suport i idemo traziti slijedeci, koji se nazali u podrucju oko 1950 bodova, ali gledajuci cijelu sliku trebali bih dobiti najprije najmanje odbijanac.

Sretno svima!

.. [thumbsup]

POKRET OTPORA

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

bez komentara

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

bez komentara

Vlado pa nije moguće, ovčice čekaju da ih povedeš u novi dan
[thumbsup]

..može se zaključit da pad pomalo slabi,jer je DAX bio oko cca- 10%,a i na futuresima minus slabi …..moguće da je točna ona od kolege… da se puno očekuje o današnjeg govora naciji Busha oko14sati— [undecid]

POKRET OTPORA

New Report

Close