Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

obavijest
danas u 14 h gmt se naciji i svijetu obraca oanj kauboj iz amerike imenom georg walker bush
mislim da ce to dosta utjecati na mali segment grafova
pofuk

čekaj da se gospon vlad obrati našem narodu da pomahnitaju mu dić dionicu da im se istrese! [lol]


čekaj da se gospon vlad obrati našem narodu da pomahnitaju mu dić dionicu da im se istrese! [lol]

cuj neznam iskreno morat reci da je poput proroka pogadjo targete,svaka mu cast
kaj je glavna fora ja sam odma skuzil da tip kuzi ali ga bas i nisam sluso nek sam si nekaj svoje crtal
cak da sam bolje i brze reagiral i u kombinaciji sa njegovim grafovima bi zaradil lovu,zato mu svaka cast
ak negde saznam bilo kad neki zicer,da li kroz svoje promatranje ili na neki drugi nacin prvo cu njemu javit pa cu objavit na forumu
mislim da je ipak on to zavredio a bogami i svi forumasi pa da se bar nekak zvlecemo
neznam mene fakat mogu samo 2 dobra pogodka zvleci iz ovog sranja da oprostite na izrazu ali to je istina
sad kopam po 2 dionice da vidim da li bi se one mogle prve odbiti jer sam vec malo ocajan
zamislite kakvo je vreme doslo da pofuk umesto da uziva makar hraneci labudove sa jednom od frendica po jarunu ,on u 2 ujutro proucava dionice i svoje zabiljeske
za neverovat
PROKLETE PARE
pofuk


Zli proroce, ja gledam i jos ne vidim mikro cetvorku, ovo pod upitnicima ne moze biti. Zadnji piko val ima count 5 zasad.

upravo tako, slažem se. najbitnije je da smo odradili paklenu peticu. ova propadanja od 5-6% su pre-brutalna… zaista se nadam da će petica ostati petica…

Pametan, ako to želiš.

A i Sančove crtkarije vise ne djeluju tako nerealno… Malo su grube i proste ali kazu da je istina uvijek jednostavna. A mi se mucimo i brojimo valove [tongue]

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

Zli proroce, stavio si upravo onako 3 i 4 val kako sam ja rekao da ne moze, zato sto 4 ulazi u 1, pogledaj svijece (ili moj graf) pa ces vidjeti. Osim toga trica je prekratka, ne moze biti najkraca. Ja se bojim bas te gadne varijante jer je trojka obicno najjaci val i pogotovo unutar C. Procitaj Elliota sta pise o C.

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

Dobra stvar je sto bi onda trebali znati velicinu petice s obzirom da je trojka najvjerojetnije extended

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...


Iz moralnih razloga sam prestao pisati na forumu (kada sam fulao jednu dnevnu procjenu) no ipak sad ne mogu presutjeti – kada sam prije pola godine prenio analizu deckiju iz Goldman Sachsa prema kojoj crobi treba u narednih pola godine pasti na otprilike 2500 onda se nasao nas pametni forumas krpa (i jos poneki pametnjakovici) koje je to brze bolje nazvao totalnim nebulozama samo zato jer sam bio novi forumas tada i zamolio moderatora da makne te rekla-kazala prognoze sa foruma sto je zdusno i ucinio…

e pa dragi moj krpa, vidis kak je to biti tast i arogantan, sve se u zivotu vrati…

Znaci li to da mi moglo jos pasti pa se ustabiliti na 2500 ili ce samo kratko biti oko te vrijednosti?


A i Sančove crtkarije vise ne djeluju tako nerealno… Malo su grube i proste ali kazu da je istina uvijek jednostavna. A mi se mucimo i brojimo valove [tongue]
hugolina još čeka grobija ispod 3200 [lol] [lol]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

neki nikako ne mogu razumjeti da neki drugi vole činiti dobro.
i da im je zadovoljstvo koje pri tom osjećaju posebne vrste i ne da se uspoređivati sa zadovoljstvom pri spoznaji o povećanju računa/portfelja…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Nakon ovoga jučer, meni moram priznat skroz neoćekivanog pada od 7 posto vani, očekujem da ćemo i mi roknut toliko, ali da je to kraj definitivan, dow ispod 8000 past neće, na ovom području od 8000-8500 će se odbit.

!!! OMG !!!

Al će danas bit lomljenje kostiju i ciča i škrgut zubi [lol]

Dno je jako jako jako blizu, ako već nije i probijeno, odbijanac danas ili u ponedeljak!!!

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Do kojih razina je moguć taj crni odbijanac …? Sam sam sebi više smiješan s ovim pitanjem …

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close