Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i dalje i dalje

949

Di je vlad?????
Ode S&P…..ode….a su zaboravili da vlad nije tako predvidio.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač



Evo jedna vrlo jednostavna TA bazirana na 5-ogodišnjem periodu, jel ovo down the hill trend il mi se samo čini da sam vidio micu macu? Jesam, jesam vidio sam je! [shocked]

vrstan post, kolega… vrstan [thumbsup]

evo stotka.
[/quote]

Vidim da samo rijetki shvaćaju kompleksnost mojih postova [thumbsup]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Evo jedna vrlo jednostavna TA bazirana na 5-ogodišnjem periodu, jel ovo down the hill trend il mi se samo čini da sam vidio micu macu? Jesam, jesam vidio sam je! [shocked]

Stardust, car si [thumbsup]

Moto Nautilusa: MOBILIS IN MOBILI


Di je vlad?????
Ode S&P…..ode….a su zaboravili da vlad nije tako predvidio.



djia- 1.target (za sada jedini vidljivi): ca 8530.ovo pokazuje da ni sp500 na 960 možda nije konačno dno.no, tamo nova formacija još nije dovršena.

evo, ponavljam se.
[/quote]


Silna se borba vodi na 960-965.Nema nam odbijanca, ako i danas završe u crveno.

završit će u crvenom sigurno… ali dobra stvar je što je odrađena pico-petica… zapravo, školski primjer kako bi elliott valovi trebali izgledati… nakon petice nadolje, trebalo bi sunce, barem nakratko…

Pametan, ako to želiš.

kad smo opet oko dna – ajmo svi otvorit link i poslušati čoeka šta ima za reč-di dno je i šta još osim dna ima da se desi

javascript:void(window.open(‘http://cosmos.bcst.yahoo.com/up/finance?ch=4043681&cl=9917209&lang=’,’playerWindow’,’width=793,height=666,scrollbars=no’));

(oprost od svih što se opet ponavljam)



Silna se borba vodi na 960-965.Nema nam odbijanca, ako i danas završe u crveno.

završit će u crvenom sigurno… ali dobra stvar je što je odrađena pico-petica… zapravo, školski primjer kako bi elliott valovi trebali izgledati… nakon petice nadolje, trebalo bi sunce, barem nakratko…

[/quote]

Slozio bih se sa tobom ,najnize je bilo 936 na SP i sada gledam oceli i to probiti.

SAM PROTIV SVIH

Odbili se od 936 vidjecemo,odbili se i drugi put

SAM PROTIV SVIH

Na krivi dan cekate odbijanac, ima tu jos ronjenja.

mozemo se barem nadati lukicu,nemoras sve odmah ubiti [angry]
u medjuvremenu pala kota 936

SAM PROTIV SVIH


Odbili se od 936 vidjecemo,odbili se i drugi put

Doji nije potvrdjen,roni i dalje [angry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close