Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajmo ljudi malo optimizma …nije se svijet srušio,zanima me da li i vi dijelite mišljenje… da su neki instituconalni investitori danas ošišali paničare!!!je li današnji velik promet znak promjene neg. trenda?Ako se ostvari odbijanac koji mu je max…itd…itd… [cool] [cool] [cool]
p.s poslije kiše dolazi sunce

POKRET OTPORA


Kraj 10 min

oh konacno ti plemeniti indijancu da si se javio na forumu
pofuk


Ajmo ljudi malo optimizma …nije se svijet srušio,zanima me da li i vi dijelite mišljenje… da su neki instituconalni investitori danas ošišali paničare!!!je li današnji velik promet znak promjene neg. trenda?Ako se ostvari odbijanac koji mu je max…itd…itd… [cool] [cool] [cool]
p.s poslije kiše dolazi sunce

tako je..ako ništa drugo ovo je izvrsno iskustvo..
ako nije danas zadnji dan onda ćemo sutra pasti još 10% sa prometom od 200 milja i onda će biti dno…
vrlo brzo će se stvari okrenuti i to neovisno od svijeta..

***obrisano***

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Iz moralnih razloga sam prestao pisati na forumu (kada sam fulao jednu dnevnu procjenu) no ipak sad ne mogu presutjeti – kada sam prije pola godine prenio analizu deckiju iz Goldman Sachsa prema kojoj crobi treba u narednih pola godine pasti na otprilike 2500 onda se nasao nas pametni forumas krpa (i jos poneki pametnjakovici) koje je to brze bolje nazvao totalnim nebulozama samo zato jer sam bio novi forumas tada i zamolio moderatora da makne te rekla-kazala prognoze sa foruma sto je zdusno i ucinio…

e pa dragi moj krpa, vidis kak je to biti tast i arogantan, sve se u zivotu vrati…

Even if it's free, you can always buy it cheaper.

Abu, Vlad, MMM i Drevil
komentari pozeljni
Postam grafove ATPL i CROBEX-a
dali grijesim u svojim razmisljanjima i navodima?!
Pozz

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Dno je vrlo blizu na sp (tako i dow), odbijanac vjerojatan unutar nekoliko dana. Mislim da će odbijanac biti slabiji nego što bi to očekivali, iako je po sp ustvari sada poprilično jeftin, ipak je pred nama recesija, i to solidna, plus ova "financijska kriza". Strah je velik. Ali da je odbijanac jako blizu smatram definitivno DA.

Evo sličica, sa ne tako davnim primjerom. Činjenica je da je američko gospodarstvo od 2002 na ovamo poraslo osjetno, te da je ipak dolar oslabio također osjetno, te je sp sada ustvari poprilično jeftin, s obzirom na svoj pe, te ostale pokazatelje.

Neka prirodna dinamika tržišta koju svi očekuju je odbijanac, pa mislim da će se on upravo zato i dogoditi, jer ga svi očekuju i priželjkuju, a koliko vidim pritisak na prodaju je otprilike iscrpljen . . . ako ne skroz onda uglavnom.

Smatram da je sada vrijeme za izlaz iz štednje/obveznica/keša, te za kupnju, uz naravno money menagment u tom bottom fišingu. Odnosno prilika za dokup i uprosjećivanje ulaza onima koji izloženi u dionicama već otprije.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Evo jedna vrlo jednostavna TA bazirana na 5-ogodišnjem periodu, jel ovo down the hill trend il mi se samo čini da sam vidio micu macu? Jesam, jesam vidio sam je! [shocked]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Silna se borba vodi na 960-965.Nema nam odbijanca, ako i danas završe u crveno.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač



@luki
ć
ja nemam pojma.
evo, priznajem.

Vlad,svaka čast i zaista si ovdje bez premca i Tvoja točnost je upravo fascinantna,..no evo i moja skromno razmišljanje s obzirom da se INDEKS S&P 500 i Crobi prate u stopu..e tvoj predvidjeni target ameri su za dva poena dostigli(u trenutku pisanja poruke indeks je 962) pa sto sljedi dalje jer ga ameri probijaju a pogotovo kada krenu pristizati očajni kvartalni izvještaji.a pogotovo GFI na PROLJEĆE..pa zar je moguće da SP500 ide na 600 poena..to znaći i da crobi ide dolje još 35% iliti negdje oko 1750…’???
pozdrav

evo ga


Evo jedna vrlo jednostavna TA bazirana na 5-ogodišnjem periodu, jel ovo down the hill trend il mi se samo čini da sam vidio micu macu? Jesam, jesam vidio sam je! [shocked]

vrstan post, kolega… vrstan [thumbsup]

evo stotka.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


SP se odbio od točno 960…..zastrašujuće, vlad you suck. [wink]
daj mi reci kolko dugo i intenzivno si učio TA i EWT od prvog susreta do ovakve preciznosti?

960 pad od 61,8 % od maksimalne vrijednosti zaokruženo na okrugli broj… [thumbsup]

New Report

Close