Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@vjeko
ja se volim zabvljati s dječicom.
nemoj mi zamjeriti, poslije foruma i posla odmah nastavim zabavu s dvogodišnjom kćerkicom. [thumbsup]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!




vlad je najljepši – čemu dvojba? [lol]

wunderu prijatelju gdje je KODT ja zaboravio sto je Vlad rekao [lol]
[/quote]

kodt jedini nije dosao do targeta koji je vlad "vidio" = 1200. zasad

[/quote]
aj, dobar rezultat.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

365 291 vlad1111 31.12.2007. 09.10.08. -63,47%

koji apsurd

Promet 255.000.000 kuna

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


365 291 vlad1111 31.12.2007. 09.10.08. -63,47%

koji apsurd


jel ovo kriva brojčica?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

kako misliš kriva brojčica? ovo 365 je trenutno, a 291 je zamrznuto sa ne znam kojim danom.



@vlad
,
šta kažeš na promet?
I koliko je promet indikativan ako do kraja dana ipak završimo malo bolje? (valjda gore ne može) Odnosno, jel baš moramo u plusu završit da bismo imali ono što svi željno iščekujemo?
Hvala

ako naglo ne poskočimo do -2/-3 %, ovo nije dan obrata trenda.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Zli, nemam graf, pa sam ti ucrtao dvije crvene linije na mmm-ovom grafu.
O njegovoj plavoj liniji ne bih sada…

zahvaljujem.

cca 2300-2350. još nam je ostalo jako malo lufta za sutra… a trebat će nam, kak stvari stoje… evropa je u zelenom, ali ne izgleda mi baš kao pravi preokret… prije nešto kao dobar pokušaj vraćanja sigurnosti… struktura valova je još uvijek pogrešna… iako, nikad se ne zna…

glede crobexa, hmm… nema valova, postoje jedino vertikalne i horizontalne crte, pa ti broji i analiziraj valove… ako probijemo 2300, jedina prava linija potpore je na 2000.

ako ništa drugo, bar smo se privremeno odbili od 2400… u ova teška vremena i sitnice čovjeka vesele.

Pametan, ako to želiš.

onda ništa. bit će dobro ako ne bude -10%

bolje da se ne odbije na kraju. Nema smisla mazat oči…nek spadnu maske do kraja…


aj, dobar rezultat.
[/quote]

???

svaka cast majstore al ne moze sve…(vidi privITAK)

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

@daculo
pa rekao sam da ću nešto SIGURNO fulati.
a možda ipak ne bude tako. [lol]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close