Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


imam info da je u 11:00 sati odrzan sastanak hanfa i mirovinci.nisam 100% siguran ali vrlo vjerijatno.

Možda ima od toga nešto . Promet do sada je 230 mil kn , a maloprije je HT čišćen do 229 kn.

Odakle taj info?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Možda bi ovo mogao biti kanal,da se konačno probamo odbiti od 2400 bodova na više? [shocked]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Detalj koji mi je upao u oko: gap kraj jučer-start danas bi se svakako trebao uskoro popuniti uskoro…

živi bili...


imam info da je u 11:00 sati odrzan sastanak hanfa i mirovinci.nisam 100% siguran ali vrlo vjerijatno.

nekako se ne mogu oteti dojmu da mirovinci ucjenjuju državu s onim zahtjevom za povećanje izdvajanja iz plaća, u smislu ako nam date što tražimo, počet ćemo kupovat

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


evo vam vdkt od 12.09.
tada je bio na ca 1100.
danas na targetu.

stvarno nemam pojma.
pozdrav lukiću!

Vlad svaka čast na tvojim procjenama. Često kad sam ulazio u dionice sam za par dana bio u plusu 10%, ali naravno nisam prodavao ( jako rijetko) nego sam čekao bolje dane (više cijene)… Sad sam tu gdje jesam iako tvoje grafove pratim od početka rujna. Svaki put mislim da te trebam poslušati… ali uvijek ostanem u dionicama…
Sad odustajem od kupnje i prodaje. Zamrznut ću svoj portfelje na barem 6 mjeseci…

@vlad,
šta kažeš na promet?
I koliko je promet indikativan ako do kraja dana ipak završimo malo bolje? (valjda gore ne može) Odnosno, jel baš moramo u plusu završit da bismo imali ono što svi željno iščekujemo?
Hvala

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

@ vlad
za nas manje upućene, može tvoje viđenje:
da li je odrađen 4. i 5. podval 3. vala od velikog 3. vala
ili nas čeka kratki odbijenac i onda tek kraj 3.


trenutno nisam u mogućnosti crtati grafove i analizirati… neko bi mogao povući dugoročnu liniju otpora od 1998 do sada, na logaritamskoj skali, i vidjet di bi u to trebali udarit… pretpostavljam negdje oko 2400…

Abu ali?

Zli, nemam graf, pa sam ti ucrtao dvije crvene linije na mmm-ovom grafu.
O njegovoj plavoj liniji ne bih sada…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Ovdje upišite svoj komentar…

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo


vlad je najljepši – čemu dvojba? [lol]

wunderu prijatelju gdje je KODT ja zaboravio sto je Vlad rekao [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada



vlad je najljepši – čemu dvojba? [lol]

wunderu prijatelju gdje je KODT ja zaboravio sto je Vlad rekao [lol]
[/quote]

kodt jedini nije dosao do targeta koji je vlad "vidio" = 1200. zasad

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

New Report

Close