Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


evo malo obične geometrije.
nisam ucrtao nikakve targete, samo registrirao ključne potpore.

Probijeno je to vec odavno vlad, daj nesto novo [yawn]
Poceo me podsjecati graf crobexa na one exponencijalne grafove iz knjiga (kazu to najbolja zarada) samo sto je okrenut na krivu stranu.

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...





@nemo

pa ovaj kaos je potpuno determiniran!
odavno.

nadam se da onda postoje i mehanizmi koji će zaustaviti ovaj kaos
[/quote]
gledajte to ce sigurno biti da postoje mehanizmi koji ce zaustaviti ovaj kaos ali mene interesira da li postoji ikoji mehanizam da zaustavi kaos u mojoj glavi
pofuk
[/quote]
U prirodi je čovjeka da želi kontrolirati kaos, no entropija raste svakim prirodnim događajem (to znaju oni koji su položili termodinamiku). No da te utješim i ova posuda ima granice, koje ovdje prisutni nuklearni fizičari pokušavaju pogoditi (targetirati). To je sasvim legitimno i zabavno, jednom će i pogoditi.

Moto Nautilusa: MOBILIS IN MOBILI


Pred vratima smo, kroz koja bi prolaz značio početak eksproprijacije ekspropijatora. Sretno i pametno!

Znaci li to da je cijelo razdoblje od 98. do 04. bilo razdoblje pljacke? (obzirom da je bilo ispod linije)

evo nas na 2400

trenutno nisam u mogućnosti crtati grafove i analizirati… neko bi mogao povući dugoročnu liniju otpora od 1998 do sada, na logaritamskoj skali, i vidjet di bi u to trebali udarit… pretpostavljam negdje oko 2400…

Abu ali?

Pametan, ako to želiš.

Na kratko smo probili 2400 , nadam se da ćemo ostati iznad , inače ….



evo malo obične geometrije.
nisam ucrtao nikakve targete, samo registrirao ključne potpore.

Probijeno je to vec odavno vlad, daj nesto novo [yawn]
Poceo me podsjecati graf crobexa na one exponencijalne grafove iz knjiga (kazu to najbolja zarada) samo sto je okrenut na krivu stranu.
[/quote]
nije probijeno.
pozdrav

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

evo vam vdkt od 12.09.
tada je bio na ca 1100.
danas na targetu.

stvarno nemam pojma.
pozdrav lukiću!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

imam info da je u 11:00 sati odrzan sastanak hanfa i mirovinci.nisam 100% siguran ali vrlo vjerijatno.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.



Ka


@nemo

pa ovaj kaos je potpuno determiniran!
odavno.

Žao mi je da te moram razočarati, ali u prirodi kaosa je da nije determiniran, determinacija toga može se vidjeti samo u emisiji Na rubu znanosti, ili u teološkim raspravama. Samo kada bi imali sve varijable u jednadžbi (teološka rasprava) imali bismo uvid u determinaciju.
[/quote]
ne budi doslovan kao hugolina i cakani.
koristeći riječi iz naziva teorije,samo sam rekao da je ovaj "kaos" na burzi bio davno određen, tj. vidljiv.
pozdrav
[/quote]
Ja samo čitam što piše, oprošteno ti je.

Moto Nautilusa: MOBILIS IN MOBILI

Za sastanke nikad nije kasno [lol] Jedini problem je, da su isti u HANFA i OMF većim djelom zakuhali ovo što se događa. Oni ne mogu rješavati problem oni SU problem.

moram priznati da koliko god se trudio razumjeti ovaj današnji pad i povezati ga sa tehničkom analizom, zaista ništa ne razumijem. da netko prodaje jedan adris po 250 kuna ili Ht po 225 ili atpl po 1400. Pa ATPL će samo ove godine zaraditi 500 kn/dionici

ostalo mi je samo u podsvijesti da je netko prije cca godinu dana napisao da u doba kriza bluechipovi dolaze i na PE=3. Koliko god mi to izgleda nevjerojatno, to bi značilo da imamo prostora za pad još prilično puno.

New Report

Close