Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dakle,
nemam odrađene vidljive targete grobija ispod 2500.

no,
prema grafovima mnogih dionica target je, očito, ispod.
obična TA potpora na 2000, moguć i otpor na 2200.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Vlad nemas ti pojma.

dlkv blzu 2. targeta- 550

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@lukić
ja nemam pojma.
evo, priznajem.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Vlad nemas ti pojma.

priznajem.
i dodajem:
najsijači! [thumbsup]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Bez komentara!

Once you learn to identify patterns and read the market, you find there are limitless opportunities to make money!

Cijela EU je debelo u plusu, futures na Dow su u plusu, jedino smo mi zabijeni -9%. Ovo ne može biti slučajno, opet se radi o organiziranoj pljački i uništavanju malih ulagača. Zanima me samo koliko su ovaj put mirovinci povukli stotina milijuna kuna iz OIF sa rokom isplate od 1 dana.

ipak bi se danas mogli odbiti od cro 2500!



Vlad nemas ti pojma.

priznajem.
i dodajem:
najsijači! [thumbsup]
Vlad ne troši vrijeme na provokatore. Nitko ne brani nikome da stavi svoje analize na forum , a stvar forumaša je da prepozna najbolje . Sad ću ja dobiti jedinicu.
[/quote]

Kad je vec moja potpora u SAD-u probijena slijedi panika – Vlad ispod tvog taregetea.

ne mogu vjerovati kako ružno i brutalno… prerano smo lupili 2500, kako god se okrene. i ne samo lupili, nego i probili… ovo više nije odstupanje od 1%… oke, odbit ćemo se, danas odrađujemo pad koji su evropa i amerika odradili jučer kad mi nismo radili, i onda idemo gore, ali svejedno…

pali smo u zadnjih par dana toliko gadno, a bez razloga!!! mi zaista nemamo krizu kao ameri!!!! dok mi imamo običnu prehladu, amere će još dugo polako izjedati rak… sve je u glavama ljudi, i sada smo pali bez razloga.

najgore je kaj sada više nema povratka… preskočili smo u nižu "orbitu", nema više povratka… sada treba ozbiljno uzeti u obzir "fundamentalno" dno, ili abu-alijev target na 1750.

a stvarno nismo morali pasti i stvarno nam ovo nije trebalo.

ispričavam se svima na tome što ovdje plačem i izljevam svoju frustraciju, ali ovo nije običan pad, ovaj pad više nije posljedica nečega, ovaj pad će biti uzrok nekim novim stvarima koje se nisu trebale dogoditi… i to ne samo na burzi…

Pametan, ako to želiš.


Cijela EU je debelo u plusu, futures na Dow su u plusu, jedino smo mi zabijeni -9%. Ovo ne može biti slučajno, opet se radi o organiziranoj pljački i uništavanju malih ulagača. Zanima me samo koliko su ovaj put mirovinci povukli stotina milijuna kuna iz OIF sa rokom isplate od 1 dana.

Ostaje neodgovoreno pitanje zašto to rade??? Pitam se ja
[pray]

New Report

Close