Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




dax- vidi se target 4770.

p.s.
to nije target za danas, naravno.

Pošto znamo da se panično roka dole cca 5 do 10% i mala djeca vidiju di bi mogli
sljedeći dan završit samo je pitanje jel bude ili ne sljedeći dan panika…….tako
da rijetko ko može omašit razine koje mogu usljedit, znači razina 4700 sutra moguća
ak se panika nastavi…..nije to nikakva nauka…
[/quote]
target je precizan i ne ovisi o panici.
jednako kao što je i target grobija od 2620 bio precizan: motali smo se oko njega skoro 2 sata.
sori, ali ja ne pucam napamet.
[/quote]

Ne ovisi o panici ????? Jel ti to možda igraš playstation….stari moj ak trguješ već napamet
znaš razine i to za svaku dionicu posebno……samo je pitanje do kud seže domino efekt….

@pofuk
uspješno trejdanje nema veze s dobrim pogađanjem: ne trejda se na temelju targeta.
ako indikatori pokažu drugačije od procjenjenog targeta, ulazi se u trejd.

svima koji ne znaju TA savjetujem barem da se ravnaju prema macd-u.
da su sljedili barem taj indikator, sada bi mirnije spavali.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@bajka

formacije koje su odradile točku prijeloma su signali buduće panike.
one ne ovise o njoj, one ju predviđaju.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



@pofuk

uspješno trejdanje nema veze s dobrim pogađanjem: ne trejda se na temelju targeta.
ako indikatori pokažu drugačije od procjenjenog targeta, ulazi se u trejd.

svima koji ne znaju TA savjetujem barem da se ravnaju prema macd-u.
da su sljedili barem taj indikator, sada bi mirnije spavali.


tenks
to sam cak i nesto sam skuzio ali se moram jos zesce zalaufati pa bum dobro trejdal
idem sad malo otvoreno gledati da vidim kaj se desava jer sam zadnjih dana non stop u virtualno burzovnom svijetu
nemojte kaj zameriti
pofuk



jednako kao što je i target grobija od 2620 bio precizan: motali smo se oko njega skoro 2 sata.
sori, ali ja ne pucam napamet.

Pa to je onda taman to, sutra padamo još oko 1.5% taman do 2620, a petak je dan za metak!!! [lol]
[/quote]
http://www.youtube.com/v/7f8sTq5KDro&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/7f8sTq5KDro&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
pofuk



jednako kao što je i target grobija od 2620 bio precizan: motali smo se oko njega skoro 2 sata.
sori, ali ja ne pucam napamet.

Pa to je onda taman to, sutra padamo još oko 1.5% taman do 2620, a petak je dan za metak!!! [lol]
[/quote]

moj pokušaj čitanja grafova, volio bih da me ispravite, tek tamo slijedeće sedmice može se očekivati rast sudeći po MACD i AD


djia- 1.target (za sada jedini vidljivi): ca 8530.ovo pokazuje da ni sp500 na 960 možda nije konačno dno.no, tamo nova formacija još nije dovršena.

evo, ponavljam se.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

za ebete analitikante…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Za sada današnje dno S&P 970,97. Odstupanje od Vladovom targeta od 960 za 1%!!!!!

Znači li ovo nešto?

[pray] [pray] [pray]


nisam pratio, stvarno.
vrlo blizu targeta…
na sp500 eventualni odbijanac preko 1000, pa potom ponovni pad vode duboko.

djia- danas vidljiv target ca 8530.
dakle i sp500 bi vjerovatno mogao i niže od 960.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

evo pogledao malo sp500…

elem, kondicionalono

AKO se sp500 nakon vremenski izraženijeg odbijanca (npr. 15-ak dana) bude vrtio u rasponu ca 1000-1150, a potom padne ispod 970, onda ide na ca 630.

puno ovih "ako", znam…
no, budemo pratili.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

sveps i bajki1212
Hvala puno na brzom i konkretnom odgovoru
pozz

sp500-mogući ebete ( a svi su ebete [sealed])

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close