Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ameri ponovno u crvenom. Masonerija se malo preveć zaigrala. Mislili su kao i s naftom ali otima se kontroli. [bye]


Ameri ponovno u crvenom. Masonerija se malo preveć zaigrala. Mislili su kao i s naftom ali otima se kontroli. [bye]

ah sta se cudis ,bilo je i za ocekivati
danasnji dan tamo je vec vidjen zadnjih tjedana

Ovo je moja poruka od 29.09. (str. 928 PD) iz koje je vidljivo da sam u jednoj jedinoj procjeni bio najtocniji od svih uvazenih tehnicara na ovom forumu.
Najniza razina DJIA danas 9525 bodova (moja procjena 9600 – pogreska u procjeni 0.37%).
Najniza razina S&P500 danas 1007 bodova (moja procjena 1000 bodova – pogreska u procjeni 0.7%).

Ako je netko slucajno dao tocniju procjenu ispricavam se istom.

DJI 9,258.10
Prvo skoci, pa reci hop [bye]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!



dax- vidi se target 4770.

p.s.
to nije target za danas, naravno.

Pošto znamo da se panično roka dole cca 5 do 10% i mala djeca vidiju di bi mogli
sljedeći dan završit samo je pitanje jel bude ili ne sljedeći dan panika…….tako
da rijetko ko može omašit razine koje mogu usljedit, znači razina 4700 sutra moguća
ak se panika nastavi…..nije to nikakva nauka…
[/quote]
target je precizan i ne ovisi o panici.
jednako kao što je i target grobija od 2620 bio precizan: motali smo se oko njega skoro 2 sata.
sori, ali ja ne pucam napamet.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Ameri ponovno u crvenom. Masonerija se malo preveć zaigrala. Mislili su kao i s naftom ali otima se kontroli. [bye]

tako je.
postam da podsjetim.postic.

sad im je raja krenula, ko i nasim fondovima u veljaci 2008…
pa sto nisu gledali idiotzam na djelu kod nas prije 8 mjeseci, ne bi napravili istu gresku.
[lol]
jedina razlika je sto masonerija posjeduje kompanije i o burzi im dosta ovisi,
dok nasim FMovima je sve bilo jako smijesno dok ih nisu poceli novinari zvati na TV i ganjati i slikati po gradu.
[lol]
svi bumo nahebali , a najvise oni koji imaju najvise….
[thumbsup]


oglasio se bio, target djia 8500 ako se ne varam…

pa šta nikom nije čudno kako je danas u međucajtu uletio kad su pali, a dok rastu nema ga i ne komentira, ne piše, ne stavlja grafeke s targetima…

al sam siguran da će mene doć za ovaj post oprat! [lol]


vlad pored foruma ima i osobni život.


oglasio se bio, target djia 8500 ako se ne varam…

pa šta nikom nije čudno kako je danas u međucajtu uletio kad su pali, a dok rastu nema ga i ne komentira, ne piše, ne stavlja grafeke s targetima…

al sam siguran da će mene doć za ovaj post oprat! [lol]

Budem ja…. nemas ti pojma, skupa sa mnom! [lol]
[/quote]
koja ekipa zabavljača! [lol]
dobra večer, vezeri! [thumbsup]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!




dax- vidi se target 4770.

p.s.
to nije target za danas, naravno.

Pošto znamo da se panično roka dole cca 5 do 10% i mala djeca vidiju di bi mogli
sljedeći dan završit samo je pitanje jel bude ili ne sljedeći dan panika…….tako
da rijetko ko može omašit razine koje mogu usljedit, znači razina 4700 sutra moguća
ak se panika nastavi…..nije to nikakva nauka…
[/quote]
target je precizan i ne ovisi o panici.
jednako kao što je i target grobija od 2620 bio precizan: motali smo se oko njega skoro 2 sata.
sori, ali ja ne pucam napamet.
[/quote]

ok, a ja vidim i nize od bilo koje tvoje brojke…
pitas se kako:
pa lako, ako panika potraje, nema nikakva TA ili fibo ili bilo koji drugi bullshit veze…
bitno je da li je raja krenula…




dax- vidi se target 4770.

p.s.
to nije target za danas, naravno.

Pošto znamo da se panično roka dole cca 5 do 10% i mala djeca vidiju di bi mogli
sljedeći dan završit samo je pitanje jel bude ili ne sljedeći dan panika…….tako
da rijetko ko može omašit razine koje mogu usljedit, znači razina 4700 sutra moguća
ak se panika nastavi…..nije to nikakva nauka…
[/quote]
target je precizan i ne ovisi o panici.
jednako kao što je i target grobija od 2620 bio precizan: motali smo se oko njega skoro 2 sata.
sori, ali ja ne pucam napamet.
[/quote]
da moram priznati da jako dobro gadjas targete ali te molim ponizno da te ne ponese kako slava tako i targeti pa da pocnes pucati na pamet jer kolko vidimdosta se ljudi ravna po tebi makar imam dojam da se ravnaju i po jednom drugom cijenjenom tehnicaru koji se bas i ne slaze sa tobom
pofuk

Mislim da bi se sutra mogo Crobex odbit, al prema dolje [wink] , zanimljiv je ovaj slobodan pad…2000 bodova nije nedostižno, ako se malo potrudimo, bit će, bit će… Uncle Sam is going down!

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


jednako kao što je i target grobija od 2620 bio precizan: motali smo se oko njega skoro 2 sata.
sori, ali ja ne pucam napamet.

Pa to je onda taman to, sutra padamo još oko 1.5% taman do 2620, a petak je dan za metak!!! [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

vidim uzasno jaki otpor!!!
na 0 je.
[thumbsup]

vidim i ja moguće(prema ewt-u) mnogo niže razine.
ali…
moje formacije nisu odradile točke prijeloma.
zato su targeti za sada ovakvi.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close