Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svaki pad,ili odbijanac ima i uzrok,svaka TA prilikom budućeg ucrtavanja zamišljenog pravca,obavezno bi morala imat i više činjenicana kojima se u datom trenutku oslanjamo …te bi bilo okay kad bi naši vrli prezentanti i malo više argumentirali svoje grafove,,,u suprotnom se lako inicira panika na osnovi magle.. [thumbsup]

POKRET OTPORA


Sančo sretan ti Dan Nezavisnosti.

Meni su rekli da se danas slavi Dan Neizvjesnosti.

Ako su lagali mene, i ja lažem vas…

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


Može li mi netko pomoći, pojedine grafove mogu otvoriti, a za pojedine nema šanse?

moraš vidjeti koji format ne možeš čitati. Pretpostavljam da ne možeš otvoriti one koji su rađeni u Adobe ImageReady programu, jer sve ostale imaju uglavnom svi. U tom slučaju morat ćeš naći taj program i instalirati, pa će ići bez problema.

i pazi sad paradoxa, vani će imat dan okreta trenda, a mi ga nećemo imat…

postavlja se pitanje kako će tehničari ubacit neradan dan u analizu? [rolleyes]

Mišljenja sam da u 21 stoljeću uspoređivat burzovnu krizu s dalekim 30-im godinama jednostavno ne drži vodu.Iako su se i kasnije događali padovi po svijetu nijedna nije bila toliko velika i zahvatila skoro cijelu kuglu kao sada ova započeta u Americi.
Kriza ,recesija ,bankrot,vijesti koje se šire brzinom munje,panika na sve strane pa tako i kod nas…a Ameri čak ni u recesiji(zasad) opa.
Zašto to naglašavam,jer mislim da su isti zakuhali ovu krizu samo da se izvade iz govana u kojima im je zapelo gospodarstvo,ono što nam prezentiraju preko medija je da nas zavaraju,a ono zapravo što čine …ili su već učinili im je strategija osiromašivanja ostatka svijeta.
Na legalan način kradu i ovo je bitno -drže sve konce u svojim rukama tj. pod kontrolom
Kad oporezuju sve oko sebe ,vratit će svoju odavno izvađenu lovu i ponovno dignut burzu…
Neki politički događaji su promijenu trenda već nagovijestili,a glavni glumac Bufetko započeo s ulaganjima… [bye]

POKRET OTPORA


i pazi sad paradoxa, vani će imat dan okreta trenda, a mi ga nećemo imat…

postavlja se pitanje kako će tehničari ubacit neradan dan u analizu? [rolleyes]


biseru!!!

Središnje svjetske banke zajedno smanjile ključne kamatne stope

Business.hr
08.10.2008.

Američka središnja banka (Fed), Europska središnja banka (ECB), Banka Engleske (BoE), Banka Kanade i švedska Riksbank smanjile su svoje kamatne stope za polovinu postotnog boda.
Na ovaj su se potez odlučile u nadi da će to donekle ublažiti ekonomske efekte financijske krize.

Iz japanske središnje banke, koja nije sudjelovala u ovoj mjeri, izjavili su kako podržavaju ovaj potez.

… ah, ti Ameri…. [thumbsup]

POKRET OTPORA

Nisam siguran da’l još šljka ovaj link… http://tpb.tracker.thepiratebay.org/announce

uglavnom radi se o adresi s koje možete, preko torrenta, precugati zgodnu knjižicu vezanu uz EWT, ako ne, radi se o: Balan , Robert – Elliott Wave Principle Forex (meni osobno dosta praktičan priručnik)

Ako smijem preporučiti, čisto tehnički…oni koji su cashu nek’ čekaju pojavu dvostrukog dna; W-formaciju ili H-S formaciju (hed en’ šolders), a onima koji su u dionicama…sretno. Ovo vrijedi za bilo koju razinu koju crobex dosegne.

…ili se popišajte na to…

Evo da nadopunim schiptarov post, točan tracker je na ovoj adresi:

Vaš link

Naravno, ako ste zadovoljni s knjigom trebali bi ju kupiti 😉


Upravo tako. Tony, hvala sto si ukazao na ono o cemu sam ja pricao. Svatko tko je imao soli u glavi, a nema pojma o TA mogao je napraviti ovakve grafove (mozete provjeriti, postao sam ih od ove stranice http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2434&pg=795).

I gle cuda, svi su tu targeti dosegnuti ili ce biti dosegnuti. Ma genijalno, u bio sam u pravu! (treba predvidjeti ocito, ali se i usput ograditi). Sad jos samo cekamo odbijanac na 3050 koji, izgleda nece doci. No bitno je da stado treba svog pastira.


skužaj, ali nemaš pojma.
sori [smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



Upravo tako. Tony, hvala sto si ukazao na ono o cemu sam ja pricao. Svatko tko je imao soli u glavi, a nema pojma o TA mogao je napraviti ovakve grafove (mozete provjeriti, postao sam ih od ove stranice http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2434&pg=795).

I gle cuda, svi su tu targeti dosegnuti ili ce biti dosegnuti. Ma genijalno, u bio sam u pravu! (treba predvidjeti ocito, ali se i usput ograditi). Sad jos samo cekamo odbijanac na 3050 koji, izgleda nece doci. No bitno je da stado treba svog pastira.


skužaj, ali nemaš pojma.
sori [smiley]
[/quote]

Pa o tome i pricam. Nemam pojma, a u pravu sam. Zar to nije najgore od svega?

ne zamjeram nis [smiley]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Evo da nadopunim schiptarov post, točan tracker je na ovoj adresi:

Vaš link

Naravno, ako ste zadovoljni s knjigom trebali bi ju kupiti 😉

Još lakše skidanje.
Vaš link

New Report

Close