Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

navodno odlučuju 29. listopada…. no s obzirom na situaciju nije isključena ni ranija intervencija

Scio me nihil scire

….. gornji je post odgovor alfonu……

Scio me nihil scire


djia- 1.target (za sada jedini vidljivi): ca 8530.

ovo pokazuje da ni sp500 na 960 možda nije konačno dno.
no, tamo nova formacija još nije dovršena.

ima link negdje ranije na viđenje razvoja krize dr. Mark Faber-a
domino efekt, dno S&P indeksa očekuje na 500.
dalke ne sp500 več sp na 500 bodova…
lakunoč


…..sjetiti ćete se vi moga grafa, ali će vam biti prekasno, jer od vladekovog drveća ne vidite šumu

evo zašto tvrdim da ćete se sjetiti……….
a evo vam još jednom i graf
[bye]

Na Crobexu je divergencija i na MACD-u i na RSI-u, na DJI su divergencije na dosta indikatora.
Ne mora ništa značiti, ali ukazuje na eventualnu promjenu trenda.
Napisat ću ono što se nitko ne usudi :
Postoji mogućnost oštrog preokreta u SAD već danas, najkasnije sutra, što bi i cijeli svijet povuklo u plus. Insideri u Americi izgleda očekuju nekakve pozitivne vijesti krajem tjedna.
Ukoliko se nastavi ovakva panična prodaja još nekoliko dana, imamo klasičan slom.



Da li je ovaj precrni scenarij u skladu sa pravilima : korekcija u tri koraka

1. korak 5400 – 3200 cca 2200 bodova – ( a )
2. korak 3200 – 4200 cca 1000 bodova + (b)
3. korak sa 4200 pad za cca 2200 bodova – (c) = kraj korekcije na cca 2000 bodova ?

nemam vremenski horizont, ali kako smo krenuli poklapa se sa noći vještica

peace

odlično zapažanje ,kolega

tu joštreba primijetiti da je ova formacija samo A val veće formacije…
nakon toga možemo pričati o dnu

laku noć i ugodni snovi
[/quote]

To je ono sto sam ja vec odavno rekao a ti nazalost ne znas sta pricas jer ako je to A od velike formacije i to ABC gdje bi se onda trebao nalaziti vrh vala B? [lol] [bye] , bez uvrede, preporucam malo edukacije

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

Ode DJIA ispod moje procjene. A dobro treba priznati da sam pogrijesio u procjeni.

….zbog velikog broja vašim upita na pm ponavljam zse taregte kako ih ja vidim

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

DJI

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Svakome tko je pročitao i jednu ozbiljniju knjigu o investiranju i zna barem osnove FA i TA zasigurno je smiješno ovo licitiranje rezina Crobexa i DJIA. FA i TA su ovakvim vremenima pouzdane isto koliko i Vakulina vremenska prognoza za ljeto 2025-te. [lol]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Upravo tako. Tony, hvala sto si ukazao na ono o cemu sam ja pricao. Svatko tko je imao soli u glavi, a nema pojma o TA mogao je napraviti ovakve grafove (mozete provjeriti, postao sam ih od ove stranice http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2434&pg=795).

I gle cuda, svi su tu targeti dosegnuti ili ce biti dosegnuti. Ma genijalno, u bio sam u pravu! (treba predvidjeti ocito, ali se i usput ograditi). Sad jos samo cekamo odbijanac na 3050 koji, izgleda nece doci. No bitno je da stado treba svog pastira.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Svakome tko je pročitao i jednu ozbiljniju knjigu o investiranju i zna barem osnove FA i TA zasigurno je smiješno ovo licitiranje rezina Crobexa i DJIA. FA i TA su ovakvim vremenima pouzdane isto koliko i Vakulina vremenska prognoza za ljeto 2025-te. [lol]

Upravo tako, discipline se i zovu analiza (ne bez razloga) a ne sinteza.

Moto Nautilusa: MOBILIS IN MOBILI

………..razlika je jedino što će ulagači od mojih analiza imati koristi a od vaših neće imati nikakve………….uključujući vladekove, kod kojih od drveća ne vidite šumu….

ulažite u znanje

pozdrav

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

New Report

Close