Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kak budemo poludili kad ovi debili od fond managera su ves na raftingu!
Dolazi praznik [lol]

valjda netko i ostane raditi, ako im se što dogodi da ima tko plakati za njima


Vlad koji je target za Crobex ako probije 2500 ?

za sada ga ne vidim.
ako bude prema priloženom grafu (to je samo jedna od ebete mogućnosti), moguć je lijep oporavak:
u 4. koraku ograničenje tek na ca 3450 (nap.: 4. val može biti i mnogo niži!!!!)

navedene razine oporavka vrijede samo ako je priloženi graf ok!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!





Ništa niže?

za sada ne.
[/quote]

Pa daj Vlado prestani zamajavati ljude, reci pošteno nemam pojma. Ovaj scenarij na svjetskoj sceni je nikad do sada vidjen i svako predvidjanje i crtkanje grafova je potpuno besmisleno.
Magistre, bilo bi pošteno to ljudima reći [tongue] [angry]
[/quote]
falija sam.
pošteno nemam pojma! [kiss] [tongue]
[/quote]

Pošteno, svaka čast.
Ovo već dugo vremena je samo stvar dubinskog instinkta s jedne i želje da se ostane u iluziji s druge strane. Ovisi koliko kome treba da se probudi
Pitam vas sve, gdje će biti targeti ako ne daj bože ljudi počmu dizati svoju štednju. Targeti će onda biti jako jako niski. Ima li koja metoda koja to može odrediti.

grobi- 2622…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Nadam se da mi nećete zamjeriti na malo humora,

Vlad svi te žicaju nešto eto da probam i ja; e vlad daj sto kuna!!

LEAVE THE WORLD BEHINED


Nadam se da mi nećete zamjeriti na malo humora,

Vlad svi te žicaju nešto eto da probam i ja; e vlad daj sto kuna!!

aj, molin te, nemoj ka croman! [tongue] [lol]

p.s.
cromi, ispričavam se, al baš mi uletilo!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



Nadam se da mi nećete zamjeriti na malo humora,

Vlad svi te žicaju nešto eto da probam i ja; e vlad daj sto kuna!!

aj, molin te, nemoj ka croman! [tongue] [lol]

p.s.
cromi, ispričavam se, al baš mi uletilo!
[/quote]
ako ti je puno evo ja cu participirat sa svojih 50 kuna jer nemam vise a onda cemo biti kao parnteri u bankarskom sektoru
pofuk

Extra frende nemoj se idit, neki dan sam napisao da je atpl a mislio sam na sve dionice na zse da se odnose prema njima kao u osnovnoj školi kad stalno malte nekoga bez razloga a da nas mislim da su stvrno pretjerali i da taj koga mlate je trenutno na intezivnoj sa tendencijom ka komi!!

hebiga meni ni TA više ne pomaže izgleda -kronično…

ps vlad ništa loše…

pozdrav!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Vlada za premijera!! [yawn]

Ista formacija svijeća kao što je bila i u 4. mjesecu… nakon velikog pada,slijedio je oporavak za 1000 bodova (od 3200 do 4200) i to za mjesec dana,pa se možda pogodi taj trend i sada. Ponestalo mi graha trešnjavca za gatanje,pa se moram ovako mučit. [cool]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Evo nas Vlado na tvome 2. targetu

Crobex : 2.620,08 …… ispravak evo upravo ga razdjevičili : 2.619,57

nije li red da se sad malo odbijemo koji od idućih dana …. treba zaradit za burek i pivo !

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

2619,70 dal to znači da idemo do 2500 vlad

pepe7

New Report

Close