Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vlad,
daj molim te objasni kako ti definiraš točku prijeloma.

Hvala

Super si

@ evogaopet

dijelom se slažem sa tobom, ali gledajuci što su mu sve pisali (i što mu još neki pišu) i kako su ga ismijavali ćudim se da ćovjek uopće išta piše na forumu

Dobar dan!G.Valada osobno ne poznajem ,ali mu skidam kapu.Čovjek je većinu toga ,kako vi kažete "pogodio",a ja bi rekao znao.Zahvaljujem njemu,Cromanu,Abu Aliju i drugima koji su doprinijeli ovoj temi i pomogli ljudima poput mene-koji ne kuže TA.Svaka im dala!

apsolutno svi pokazatelji TA već mjesecima ukazuju na trend pada koji tek povremeno prekine lagani opravak dan-dva najduže. utoliko je TA apsolutno točna i pouzdana, odnosno točnija od svih mogućih FA koje možete načiniti. zar doista netko misli da je moguće sastaviti bilancu banaka u ovom trenutku i opravilno procijeniti njihovu trenutnu vrijednost?

već i ranije upozoravao sam na to da je često vrlo nezahvalno govoriti o budućnosti, točnije o tzv. targetima. međutim generalni smjer je potpuno jasan – pad, dakle čekajte dan kada će vam se učiniti da je smak svijeta, da svi jure k brokerima i spašavaju što se spasiti da, taj dan bit će dan preokreta – nažalost do tog dana ima još vremena, a to vrijeme iskoristite za skupljanje love, bit će jeftina dokupa.

i ne zaboravite, dan preokreta je jedan od rijetkih trenutaka kad se može/mora ući sa sa 100% keša, bar na dan, dva.

@toni
ipak ne razumiješ.
različite su metode u "čitanju" grafova, koji su uvijek odraz psiho-stanja.
različite metode- različiti rezultati.

p.s.
cijenim cromana.
ne volim jedino kada sebe naziva "the best in the world", a druge omalovažava.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



@evogaopet

1. na poslu sam
2. imam obitelj
3. dobio sam 3-5 stotina poruka (ne brojim)
iz 1,2,3 : nemam vremena za svima odgovoriti.

a radi hugoline, cakanog, kinda i ostalih ovdje neću postati targete.

ma da se razumijemo , jasne su meni ove tvoje tri točke i sasvim ih razumijem…

Ono što mi nije jasno je zašto da bi poštedio nekoliko pojedinaca koji se ježe tvojih predviđanja , zakidaš nekoliko stotina pojedinaca koji ih žele pročitati ???? [huh]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

[thumbsup]

POKRET OTPORA

vlad1111 prije nekoliko dana si napisao da će obrat trenda biti kad bude veliki pad popraćen velikim volumenom trgovanja. E pa danas imamo veliki pad i veliki volumen. Je li došlo do obrata trenda. Plese odgovori.


apsolutno svi pokazatelji TA već mjesecima ukazuju na trend pada koji tek povremeno prekine lagani opravak dan-dva najduže. utoliko je TA apsolutno točna i pouzdana, odnosno točnija od svih mogućih FA koje možete načiniti. zar doista netko misli da je moguće sastaviti bilancu banaka u ovom trenutku i opravilno procijeniti njihovu trenutnu vrijednost?

već i ranije upozoravao sam na to da je često vrlo nezahvalno govoriti o budućnosti, točnije o tzv. targetima. međutim generalni smjer je potpuno jasan – pad, dakle čekajte dan kada će vam se učiniti da je smak svijeta, da svi jure k brokerima i spašavaju što se spasiti da, taj dan bit će dan preokreta – nažalost do tog dana ima još vremena, a to vrijeme iskoristite za skupljanje love, bit će jeftina dokupa.

i ne zaboravite, dan preokreta je jedan od rijetkih trenutaka kad se može/mora ući sa sa 100% keša, bar na dan, dva.


Ako je preokret, zašto na dan, dva?




@evogaopet

1. na poslu sam
2. imam obitelj
3. dobio sam 3-5 stotina poruka (ne brojim)
iz 1,2,3 : nemam vremena za svima odgovoriti.

a radi hugoline, cakanog, kinda i ostalih ovdje neću postati targete.

ma da se razumijemo , jasne su meni ove tvoje tri točke i sasvim ih razumijem…

Ono što mi nije jasno je zašto da bi poštedio nekoliko pojedinaca koji se ježe tvojih predviđanja , zakidaš nekoliko stotina pojedinaca koji ih žele pročitati ???? [huh]
[/quote]

Mislim da bi i sebi tada ustedio vrijeme. Postas sve ovdje i ukines PM. A to sta njih dvoje troje buljezgaju pa koga briga za to…ne mogu svi biti zadovoljni Ako postas ovdje 10% ih je nezadovoljno a 90% zadovoljno,a kod P.M. vjerojatno 50% njih ostane nezadovoljno.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


I FTSE (s ucrtanim stanjem od prije 2-3 minute) odbio se od Fibo -62% (kako sam i najavio), i trenutno hita natrag u cjenovni kanal.

pozdrav
crobex se cjeli dan vrti oko fibe 62% sto je dobro, nije uspio probit potporu na 2650 a ako prodje evo nas na pocetku 2005.g a onda bi zamolio nekog da izvadi onekle graf od bivseg indexa VIN

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

tnpl točno na svom 2. targetu- 2000.
slučajno?
da i ne.
target je pokazivao vrijednost oko 2000.
a ljudi vole okrugle brojčice.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close