Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bojim se napisati sljedeći target za tnpl…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


bojim se napisati sljedeći target za tnpl…

može, a i za THNK


bojim se napisati sljedeći target za tnpl…

Sve je to u redu, vlad, ali tim tvojim targetima bi onda došli do nule, što ipak nije baš logično, a niti moguće.

Sve više sam uvjeren da je burza najviše stvar psihologije, sve drugo je manje bitno (TA je ionako uspješna uglavnom samo onda kad dobro odražava psiho-situaciju igrača na burzi…)



bojim se napisati sljedeći target za tnpl…

Sve je to u redu, vlad, ali tim tvojim targetima bi onda došli do nule, što ipak nije baš logično, a niti moguće.

Sve više sam uvjeren da je burza najviše stvar psihologije, sve drugo je manje bitno (TA je ionako uspješna uglavnom samo onda kad dobro odražava psiho-situaciju igrača na burzi…)
[/quote]
točka prijeloma je odrađena na tnpl.
nažalost.
radi tebe i takvih neću ovdje postati targete.
p.s.
metode koje koristim su barem 20-30 puta brže od površne ebete analize.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


bojim se napisati sljedeći target za tnpl…

ma covjece koga tebe treba biti strah?????????
ma covjece zasto te je strah????????
bio sam juce na kafi sa nekim forumasima i vec imas status narodnog heroja
ma koga tebe ima biti strah??????????
ajmo opali target pa da svi vidimo
pofuk


točka prijeloma je odrađena na tnpl.
nažalost.
radi tebe i takvih neću ovdje postati targete.

Ne trebaš se duriti odmah. Samo sam ti rekao da stalnim pomicanjem targeta 1., 2. i 3. da bismo došli do nule… Inače, svaka čast na procjenama!



bojim se napisati sljedeći target za tnpl…

Sve je to u redu, vlad, ali tim tvojim targetima bi onda došli do nule, što ipak nije baš logično, a niti moguće.

Sve više sam uvjeren da je burza najviše stvar psihologije, sve drugo je manje bitno (TA je ionako uspješna uglavnom samo onda kad dobro odražava psiho-situaciju igrača na burzi…)
[/quote]
TA uvijek odražava psiho-stanje ulagača.
ni ti ovo baš ne razumiješ.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



točka prijeloma je odrađena na tnpl.
nažalost.
radi tebe i takvih neću ovdje postati targete.

Ne trebaš se duriti odmah. Samo sam ti rekao da stalnim pomicanjem targeta 1., 2. i 3. da bismo došli do nule… Inače, svaka čast na procjenama!
[/quote]
ne.
sada ne radim kao prije 2-3 mjeseca kada bih pretpostavio da će se odraditi točka prijeloma.
targete navodim kada su točke prijeloma odrađene.
tada je target 80% izvjestan.

ako slučajno točke prijeloma još nisu odrađene, naglasim.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@Vlad:

Ako već radiš TA iz hobija , i kako imam primjetiti do sada ti je uglavnom dosta dobro išlo, nije mi jasno čemu onda tajni targeti koje šalješ pojedincima na PM.

Ako ti stvarno pruža zadovoljstvo da nekome uštediš koju kunu tako što ćeš na vrijeme upozoriti o potencijalnom padu pojedine dionice ili indeksa u cjelosti, zašto ne bi lijepo ko prije postao prognoze na temu.

Na taj način bi riješio više problema:

1) ne bi ti inbox vječno bio pretrpan
2) svi koji to žele bi mogli doći do informacije

što se tiče ovog drugog problema ja sam npr. par puta htio čuti što misliš o pojedinoj dionici , ali pošto je pretpostavljam bilo još mali milijun onih koji su također htjeli čuti proročanstvo nisam dobio odgovor…

siguran sam da ima još takvih koji žele čuti predviđanja ( pa makar nekad bila i pogrešna ).
Na nama je samima u kojoj mjeri ćemo se osloniti na pojedino predviđanje, svako snosi posljedice za svoje odluke.

Pozdrav. [smiley]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!




bojim se napisati sljedeći target za tnpl…

Sve je to u redu, vlad, ali tim tvojim targetima bi onda došli do nule, što ipak nije baš logično, a niti moguće.

Sve više sam uvjeren da je burza najviše stvar psihologije, sve drugo je manje bitno (TA je ionako uspješna uglavnom samo onda kad dobro odražava psiho-situaciju igrača na burzi…)
[/quote]
TA uvijek odražava psiho-stanje ulagača.
ni ti ovo baš ne razumiješ.
[/quote]

A je li? A odakle onda tolike razlike između mišljenja stručnjaka za TA? Pa ni ti i Croman se gotovo u ničemu ne slažete. Ni drugi tehničari ovdje najčešće se ne slažu… Stanje na burzi je odraz psihološkog momenta ulagača (a ne TA), a u kolikoj mjeri određena metoda TA to uspije otčitati, tj. što točnije detektirati u toj mjeri bude točna. To je bila poanta moje kratke rečenice… Nadam se da neću morati opširnije objašnjavati.

@evogaopet
1. na poslu sam
2. imam obitelj
3. dobio sam 3-5 stotina poruka (ne brojim)
iz 1,2,3 : nemam vremena za svima odgovoriti.

a radi hugoline, cakanog, kinda i ostalih ovdje neću postati targete.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

nekak mi je sad jasan i Croman [undecid]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close