Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel mogu dobit targetee za INGR i ADRS


a je li moguće da danas malo obrnemo gore?

Moguće, ali samo u slučaju ako više dionica uđe u negativnu blokadu.

a kind na 3100 pita tko jo normalan mo\e prodavati po ovim fundamentima… [bye]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



molim vladeka da nam posta nove targete, ovi su mu za ku.ac [yawn]

[lol] [lol] [thumbsup]

dobija si stotku!
humor 1. liga.
kao i tvoji grafovi! [thumbsup]
[/quote]

hvala uvaženi kolega…………….nadam se da su kolege koje su kupovale prema tvojim targetima nabavile dovoljno toaletnih maramica i lolinih štapića za uši…………mislim da im jako zuji u ušima zadnjih dana [thumbsup]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

hehe…
nitko osim tigrusa nije kupio.
jer se ne kupuje prema targetima.

u školicu, hugolina, u školicu…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

preokret u 11:15?

ako pratimo švabe, oni su svoj pokušaj napravili… red je na nas…

ispričavam se svima kojima izgleda da drukam GORE, ali ovo fakat izgleda ružno…

Pametan, ako to želiš.

Pratimo ,pratimo ..ali se trendovi mijenjaju iz minute u minutu ,možda nas spase ako spuste kamatnu stopu u EU , kao što su JUTROS učinilliu Australiji I ZAZELENILI [pray]

POKRET OTPORA


preokret u 11:15?

ako pratimo švabe, oni su svoj pokušaj napravili… red je na nas…

ispričavam se svima kojima izgleda da drukam GORE, ali ovo fakat izgleda ružno…

Ružno ili ne, ali ako jednom krene prema gore biti će to eksplozija, jer će ljudi htjeti što prije ući. Oni hrabriji već ulaze. E sad tko će bolje proći, to ćemo vidjeti.



a je li moguće da danas malo obrnemo gore?

Moguće, ali samo u slučaju ako više dionica uđe u negativnu blokadu.
[/quote]
I prije par dana išlo ih puno u negativnu blokadu, i ništa. Srećom nisam ništa kupovala, nažalost nisam ništa prodavala.


Pratimo ,pratimo ..ali se trendovi mijenjaju iz minute u minutu ,možda nas spase ako spuste kamatnu stopu u EU , kao što su JUTROS učinilliu Australiji I ZAZELENILI [pray]

ja bi rađe da to naprave sutra ili prekosutra…a izgleda da će ići rezanje na globalnoj razini…osim kaj smo mi svi u strahu sada je i glavešinama u svijetu jasno da paniku nije lagano zaustaviti….

btw gdje su sada oni koji su sra.. po vlad i njegovim "glupim, lažnim" crticama?
gdje ste se sakrili?

lik je nekima sačuvao velike novce a skoro ste ga otjerali sa forumu…
sada mi još samo nije jasno…VLAD zakaj nisi dobio onaj posao u inv. fondu?
pa znaš bolje od ovih mangupa tamo….

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Pratimo ,pratimo ..ali se trendovi mijenjaju iz minute u minutu ,možda nas spase ako spuste kamatnu stopu u EU , kao što su JUTROS učinilliu Australiji I ZAZELENILI [pray]

ja bi rađe da to naprave sutra ili prekosutra…a izgleda da će ići rezanje na globalnoj razini…osim kaj smo mi svi u strahu sada je i glavešinama u svijetu jasno da paniku nije lagano zaustaviti….

btw gdje su sada oni koji su sra.. po vlad i njegovim "glupim, lažnim" crticama?
gdje ste se sakrili?

lik je nekima sačuvao velike novce a skoro ste ga otjerali sa forumu…
sada mi još samo nije jasno…VLAD zakaj nisi dobio onaj posao u inv. fondu?
pa znaš bolje od ovih mangupa tamo….
[/quote]
radi jedne riječi u već napisanom ugovoru.
tiče se bonusa…
oni napisali "može mu se", a ja htio da piše "će mu se"…
a ugovor imao 5 stranica…
p.s.
ja odustao.
a inače bio voljan (i još uvijek jesam) raditi s dečkima.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


pozdrav i lukiću prema kojem je jučer bila gotova korekcija.

p.s.
obožavam što nemam pojma.
javno to priznajem.

Vlad zalosno je da magistar ekonomije nezna citat, a pogotovo da mu emocije kvare rasudjivanje i objektivno sagledavanje cinjenica. Iz mojih postova je vidljivo da sam rekao da je jucer bilo dno u SAD-u a ne kod nas. Isto tako sam napisao da cu reci kada Crobex dosegne dno. Gdje si ti procitao da sam napisao da je korekcija gotova?

New Report

Close