Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Nekak u ovakvim vremenima mislim da mozete zaboraviti na TA jer je beskorisna

meni se čini da je FA trenutno još beskorisnija…
moram isprobat onu deimosovu metodu "čorava kokoš"
[/quote]

Trenutno usavrsavam metodu brojanja minica… Mozda tu ima nesto. Danas nita opet u kantini, jedna suknja ispod koljena, uvjerljivo hlace. [undecid]

Inace metoda "corava kokos" se uvijek koristi u paru (hedge) sa "rezi&bjezi". Naime, kad bjezis od lava, nemoras biti brzi od njega. Nego od barem jednog iz krda.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."



od raspona 1103 do 5448).

Otkud 1103? Što taj broj predstavlja?
[/quote]

Javit će ti kad se popiša… [rolleyes]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb



Futuresi krenuli u zeleno! [thumbsup]

za koju godinu?
[/quote]

Trenutno su u plusu!




Nekak u ovakvim vremenima mislim da mozete zaboraviti na TA jer je beskorisna

¸

Zašto?
[/quote]

Zato jer bas nitko nemre predvidjet kolicinu panike koja je ocigledno enormna

[/quote]
da tu se slazem,stvarno je enormna kolicina panike prisitna na trzistu
pofuk

@drevil
Obavezno koristi svijece, krivi ti je count zato sto intraday 4 val ulazi u 2 u tvojem oznacenom 5 valu.
Ja se kladim na rast DJIA [lol] 99% sigurno, danas probijeni svi vazni otpori.

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

@fazan

crobex 2004. peti mjesec uzeo sam kao početak rasta crobexa, ne znam točno datum, al tada je crob bio na 1103 (kasnije sam vidio da je u istom mj. bio i niže 1098 – moja greška, al to ništa bitno ne mijenja na stvari)

Ovdje upišite svoj komentar…

Evo tračak optimizma

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

vlad
imaš pm



@drevil

Obavezno koristi svijece, krivi ti je count zato sto intraday 4 val ulazi u 2 u tvojem oznacenom 5 valu.
Ja se kladim na rast DJIA [lol] 99% sigurno, danas probijeni svi vazni otpori.

…i meni se cini da će uslijedit promijena trenda ,nego mi je žao da jučer nismo imali " Dan Nezavisnosti",a ne u srijedu kad će vani biti sve u zelenom…. [lol] [lol] [lol]

POKRET OTPORA

@Alfon
istina
kad ( i ako ) svijet pocne rast nas ce opet nekaj sjeeee
ali zato cim pocne padat svi delamo ko pcelice

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Premda se sinoć, jedno trenutka, činilo kako je izgubljena svaka kontrola nad DJI, ipak je (makar i na EOD) sve pritiske izdržao Fibo -62%.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

New Report

Close