Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lukicu pa daj onda reci di je crobex dno….lako kasnije…
kad smo kod s&p500 , koliko Vas misli da cemo se sutra odbiti???
hehehe
mogli bi kladionicu otvoriti …da nekaj zaradimo dok gubimo na "dijonicama"..

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



Neznam gdje su nestali svi tehnicari koji su prognozirali rast i crtali svoje nebulozne grafove? Vlad ni ti nisi nista bolji moram priznati. Sto ti je ono 1.target, 2. target, 3. target? Ili ZNAS gdje je dno ili NE ZNAS.
DJIA 9600 kao sto sam i napisao ranije, S&P500 1000 bodova. Obavijestit cu Vas o dnu Crobexa na dan kada ga dosegnemo.

Ovo je moja poruka od 29.09. (str. 928 PD) iz koje je vidljivo da sam u jednoj jedinoj procjeni bio najtocniji od svih uvazenih tehnicara na ovom forumu.
Najniza razina DJIA danas 9525 bodova (moja procjena 9600 – pogreska u procjeni 0.37%).
Najniza razina S&P500 danas 1007 bodova (moja procjena 1000 bodova – pogreska u procjeni 0.7%).

Ako je netko slucajno dao tocniju procjenu ispricavam se istom.

[/quote]

Znaci po tebi ameri vise nece ronit ?

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

danas je bilo gadno, zapekao me zeludac kad sam dosao doma i vidio konacni rezultat, a i lagano sam dezorijentiran od ovog pada, nista od mog iskrcaja na 3300-3400 prije slijedeceg pada. ovdje svi zaborave svoje krive procjene, a ja cu o njima: ocekivao sam nakon zelenog petka dva-tri dana zigzaga na gore, zbog nastavka pada u ponedjeljak promijenio sam misljenje u expanded flat i nista – bice bila analiza metodom wishful thinking. danas je ocito da smo korekciju imali samo u zeleni petak, lijepo se vidio zigzag na jednom intraday grafu postavljenom ovdje danas, i zatim impuls na dole vec dva tjedna. ocito da to sto koristim zavrsnu cijenu nije dovoljno za ewt graf gledano prema gore sve do minor razine.

evo jedan graf i komentar:
-na primarnoj razini 5 val od ciklickog A, u igri je i druga varijanta iz mojih i poruka drugih gdje bi taj val bio C
-na intermediate razini 5 val od 5, druga spominjana varijanta 3 od 5 u porukama drugih po meni krsi pravilo ili se uzima neki mali zub za 4 u intermediate 1
-na minor razini val 5 od 5 od 5. previse su jaki 2 i 4 da bi neki od njih bili podvalovi u extended 1 ili 3, pa smo u 5.

sto dalje? (da se smijemo ovoj procijeni zajedno za koji tjedan):
-na kratki rok padamo dok ne zavrsi 5od5od5
-ako zavrsi C slijedi ciklicki I gore, ako zavrsi A, srednjorocno B gore, dugorocno C dole

na sve receno mogli bi se zavrtiti fibo omjeri, kao najizgledniji dosezi valova, ali nemam ni vremena ni volje. ja jos uvijek ne znam da li ewt radi, ali pokusavajuci je primijeniti jedini je nacin za to provjeriti.

Ovo je moja poruka od 29.09. (str. 928 PD) iz koje je vidljivo da sam u jednoj jedinoj procjeni bio najtocniji od svih uvazenih tehnicara na ovom forumu.
Najniza razina DJIA danas 9525 bodova (moja procjena 9600 – pogreska u procjeni 0.37%).
Najniza razina S&P500 danas 1007 bodova (moja procjena 1000 bodova – pogreska u procjeni 0.7%).

Ako je netko slucajno dao tocniju procjenu ispricavam se istom.

[/quote]

Ostao sam zapanjen tvojom preciznošću, sad se sam trebamo svi okupit i napravit ti jedno zlatno tele, mislim da bi na Lučićevoj 2a bila najbolja lokacija
[lol]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.



Neznam gdje su nestali svi tehnicari koji su prognozirali rast i crtali svoje nebulozne grafove? Vlad ni ti nisi nista bolji moram priznati. Sto ti je ono 1.target, 2. target, 3. target? Ili ZNAS gdje je dno ili NE ZNAS.
DJIA 9600 kao sto sam i napisao ranije, S&P500 1000 bodova. Obavijestit cu Vas o dnu Crobexa na dan kada ga dosegnemo.

Ovo je moja poruka od 29.09. (str. 928 PD) iz koje je vidljivo da sam u jednoj jedinoj procjeni bio najtocniji od svih uvazenih tehnicara na ovom forumu.
Najniza razina DJIA danas 9525 bodova (moja procjena 9600 – pogreska u procjeni 0.37%).
Najniza razina S&P500 danas 1007 bodova (moja procjena 1000 bodova – pogreska u procjeni 0.7%).

Ako je netko slucajno dao tocniju procjenu ispricavam se istom.

[/quote]
tebi je ovo dno?
čekaj malo, čekaj…
još prije par dana smo konstatirali da će vrijeme pokazati čiji target je bolji…iako to s trejdanjem nema nikakve veze.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Evo ja cu iskoristiti svoje demokratsko pravo da vlastitu procjenu o dosizanju točke preokreta popišam tu pred svima javno, premda je do sada nisam otvoreno iznio na forumu.

Prije nekih cca mjesec dana poslao sam Vladu1111 PP da mi komentira moju grubu procjenu o padu crobexa na 2763 razinu (ili ti u grubo izračunat ritrejsment od 38,2% od raspona 1103 do 5448).
Tada nisam htio njgov komentar ovako javno jer je i tako bila hajka na čovjeka pa reko…ništa.

Gledam čušpajz od valova na grafovima ispred sebe (ništa pametno ne vidim) i sve manje imam vjere da je ova granica održiva. Čak sam u zadnjem postu najavio nekakvo ”kucanje na vrata" ili sl. bljuzgu.

Daklem popišam se na 2763…nije to to.



Neznam gdje su nestali svi tehnicari koji su prognozirali rast i crtali svoje nebulozne grafove? Vlad ni ti nisi nista bolji moram priznati. Sto ti je ono 1.target, 2. target, 3. target? Ili ZNAS gdje je dno ili NE ZNAS.
DJIA 9600 kao sto sam i napisao ranije, S&P500 1000 bodova. Obavijestit cu Vas o dnu Crobexa na dan kada ga dosegnemo.

Ovo je moja poruka od 29.09. (str. 928 PD) iz koje je vidljivo da sam u jednoj jedinoj procjeni bio najtocniji od svih uvazenih tehnicara na ovom forumu.
Najniza razina DJIA danas 9525 bodova (moja procjena 9600 – pogreska u procjeni 0.37%).
Najniza razina S&P500 danas 1007 bodova (moja procjena 1000 bodova – pogreska u procjeni 0.7%).

Ako je netko slucajno dao tocniju procjenu ispricavam se istom.

[/quote]

26.03.08. | 00:03 | Kako i s kakvim kapitalom smo počeli investirati?

Pierre | privatna poruka | profil
korisnik od: 07.08.2006.
[Korisnik je online] [Korisnik s iskustvom] [Korisnik je ocijenjen lošije od 60% aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.]
ocjena poruke
2%
zajednica

moderatori

@Mario
B

10 mjesec 2008, Crobex na 2800

Can you handle this ?

—-

a ovo je moja poruka prije više od 6 mjeseci

—-

i dobio sam 2% za to.


lukicu pa daj onda reci di je crobex dno….lako kasnije…
kad smo kod s&p500 , koliko Vas misli da cemo se sutra odbiti???
hehehe
mogli bi kladionicu otvoriti …da nekaj zaradimo dok gubimo na "dijonicama"..

Izgleda da se to i desava….amerika se vratila polako prema "malom" minusu.
iz onog starta pa zarona na -7…ovo je prihvatljivo….nekima

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.




Neznam gdje su nestali svi tehnicari koji su prognozirali rast i crtali svoje nebulozne grafove? Vlad ni ti nisi nista bolji moram priznati. Sto ti je ono 1.target, 2. target, 3. target? Ili ZNAS gdje je dno ili NE ZNAS.
DJIA 9600 kao sto sam i napisao ranije, S&P500 1000 bodova. Obavijestit cu Vas o dnu Crobexa na dan kada ga dosegnemo.

Ovo je moja poruka od 29.09. (str. 928 PD) iz koje je vidljivo da sam u jednoj jedinoj procjeni bio najtocniji od svih uvazenih tehnicara na ovom forumu.
Najniza razina DJIA danas 9525 bodova (moja procjena 9600 – pogreska u procjeni 0.37%).
Najniza razina S&P500 danas 1007 bodova (moja procjena 1000 bodova – pogreska u procjeni 0.7%).

Ako je netko slucajno dao tocniju procjenu ispricavam se istom.

[/quote]

Znaci po tebi ameri vise nece ronit ?
[/quote]

Znači gotovo je?
Ajde super.

djia target- 1 min.

1. target- ca 8500 (odrađena breakout točka)
2- target- još nema breakouta!!- ako se desi: ca 7200-

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


djia target- 1 min.

1. target- ca 8500 (odrađena breakout točka)
2- target- još nema breakouta!!- ako se desi: ca 7200-

sta mislis da ce dalje padati?

@tigrus
da.
a naravno da će biti i odbijanac.

lipo san ti reka da ne pikaš ledo….

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close