Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kad smo kod grafova i analiza. Zanima me informacija kad su bile slične krize ,u Americi najviše, kako je izgledao graf oporavka. Točnije koliko vremena bi prolazilo do oporavka bar na razine prije krize…

Dow-u je trebalo više od 20 godina da postigne vrijednost koju je imao 1929-e, a Nikkei do sada nije dostigao vrijednost iz 1990-e.
Koliki će biti naš oporavak? Najviše zavisi kako i koliko će nas pogoditi kriza koja se širi iz US. Pri tome ne mislim na pad cijena dionica nego na financijski sektor.
Kako ćemo se mi snaći u svemu tome obzirom da smo visoko zaduženi i sa slabom pokrivenošću uvoza izvozom?

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


moj prvi klin…ili ne?

može neko dat kritiku, jel ovo tehnički ispravno napravljeno (na prošloj stranici).
hvala.

Zanimljivo je da su svi veliki padovi u 20 stoljeću bili u listopadu i u vrijeme punog mjeseca. Neznam da li je sada puni mjesec. Znali netko možda je i to važno? [lol]



kad smo kod grafova i analiza. Zanima me informacija kad su bile slične krize ,u Americi najviše, kako je izgledao graf oporavka. Točnije koliko vremena bi prolazilo do oporavka bar na razine prije krize…

Dow-u je trebalo više od 20 godina da postigne vrijednost koju je imao 1929-e, a Nikkei do sada nije dostigao vrijednost iz 1990-e.
Koliki će biti naš oporavak? Najviše zavisi kako i koliko će nas pogoditi kriza koja se širi iz US. Pri tome ne mislim na pad cijena dionica nego na financijski sektor.
Kako ćemo se mi snaći u svemu tome obzirom da smo visoko zaduženi i sa slabom pokrivenošću uvoza izvozom?
[/quote]

cek, cek, opet promjena price. Daj se odluci…. pa pred nama je jedno lijepo razdoblje, rally… jbg ja kupio, sve na tvoj nagovor… [bye]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Malo zanimljivog štiva.
http://www.safehaven.com/article-11461.htm

Ovdje upišite svoj komentar…

cek, cek, opet promjena price. Daj se odluci…. pa pred nama je jedno lijepo razdoblje, rally… jbg ja kupio, sve na tvoj nagovor… [bye]

Ja se nadao nakon onolikog pada. Kažu kad i mrtvu mačku tresneš o pod da i ona odskoči. [undecid]
Sletjeli crni labudovi i tu ništa ne pomaže.
A to da sam te ja nagovorio, to su ipak priče. Nisi baš od jučer.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

DJI došao do 9600, malo pliva oko te razine, ali to je to

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

obzirom da najvjerojatnije probivamo i ovaj fibo na 23,6%,idemo na formiranje šireg kanala.


da,
i čekao sam potvrdu, a ona prema mojoj metodi stiže u 2. dijelu narednog dana-
potvrde nije bilo- nisam ušao.
to znaju svi kojima sam poslao pm.

a naknadno sam ušao u jednu nelikvidnu dionicu…nije ona koju sam rekao da neću spominjati [lol] .
eeeee, ta će se isplatiti: s njom se skoro i ne trguje.

A šta sam reka, INDG …

Pa zar i ti sine brute?


Zanimljivo je da su svi veliki padovi u 20 stoljeću bili u listopadu i u vrijeme punog mjeseca. Neznam da li je sada puni mjesec. Znali netko možda je i to važno? [lol]

Nije, sad je prva cetvrt. Puni mjesec je 14…..

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Neznam gdje su nestali svi tehnicari koji su prognozirali rast i crtali svoje nebulozne grafove? Vlad ni ti nisi nista bolji moram priznati. Sto ti je ono 1.target, 2. target, 3. target? Ili ZNAS gdje je dno ili NE ZNAS.
DJIA 9600 kao sto sam i napisao ranije, S&P500 1000 bodova. Obavijestit cu Vas o dnu Crobexa na dan kada ga dosegnemo.

Ovo je moja poruka od 29.09. (str. 928 PD) iz koje je vidljivo da sam u jednoj jedinoj procjeni bio najtocniji od svih uvazenih tehnicara na ovom forumu.
Najniza razina DJIA danas 9525 bodova (moja procjena 9600 – pogreska u procjeni 0.37%).
Najniza razina S&P500 danas 1007 bodova (moja procjena 1000 bodova – pogreska u procjeni 0.7%).

Ako je netko slucajno dao tocniju procjenu ispricavam se istom.

New Report

Close