Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ako kužim ovo čudo – RSI za CRO INDEX trenutno iznosi 14?

Gdje si to vidio ?
[/quote]

I love the Smell of Profits in the Morning

ulpl
na 2. targetu.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

prije ca mjesec dana smijali ste se targetu tnpl od 2000 (a i ja sam bio sumnjičav) .
danas na 2250.
nije to daleko…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@geronimo
pls, na kraju dana intraday grobija kao jutros.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

SREDNJEROČNA I DUGOROČNA PROJEKCIJA CROBEX-a

uvijek se osjećam lagano loše kad ja trubim jedno, a crobex u tome trenutku ide u drugom smjeru… kada smo onaj petak išli 8% gore, ja sam govorio da idemo dolje… sad trenutno idemo dolje, a ja mislim da ćemo gore… enivej, nikome se ne mora sviđati moja analiza i moji zaključci… i može se, naravno, popišati (trejdmark by sch) na sve ovo… [thumbsup]

za one koje ZANIMA kaj leži u mojim crtkarijama, može se primjetit sljedeće:
– sličnost između mikro-vrha 4 (siva boja) i vrha 4 na sljedećoj skali (crvena boja bez kruga)… to je ono kaj je nas ewt-ovce zbunjivalo zadnjih par dana…
– schiptarov komentar glede volumena i VIX ukomponirani u sliku
– plavom bojom označen razvoj crobexa dosada, crvenom moja projekcija razvoja srednjeročno i dugoročno…

dakle, trebali bi gore.

@vlad
@croman
@abu ali

@schiptar


@drevil


@markoo

dosad je svako iznio nekoliko EWT analiza, i zanimljivo je da nam se analize međusobno NE poklapaju… ima nekoliko različitih legitimnih načina kako interpretirati situaciju, ali naravno, ova moja EWT analiza meni se čini estetski i logički najbolja dosad. [kiss] očekujem kritike.

vlad, kako ocjenjuješ moje targete? jel se poklapa što sa tvojima? (onaj na 3450 je tvoj target, meni se uklapa). znam da je onaj na 2500 predaleko za tebe, ali ova dva srednja, 2760 i 3700? ja UOPĆE ne koristim EWT za određivanje targeta, samo za određivanje smjera i oblika gibanja…

Pametan, ako to želiš.


prije ca mjesec dana smijali ste se targetu tnpl od 2000 (a i ja sam bio sumnjičav) .
danas na 2250.
nije to daleko…

Pa ako ovako nastavi i danas će na target..strava..ovo pada kao da nema sutra..
vlad kaj veliš dali je nužno da se zadržimo ispod 2850 tih 30 dana ili?

i koje je dno za dj ako si računo..nisam ga vidio

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ULPL kupnja 0 dionica….


prije ca mjesec dana smijali ste se targetu tnpl od 2000 (a i ja sam bio sumnjičav) .
danas na 2250.
nije to daleko…

Rekao sam ja dajte im vremena,dajte im vremena.
Smijali su se oni kad smo pričali o H&S na Crobexu i targetu 3200.
Po mom izračunu je target bio 2900.
To im je bilo naročito smiješno
[bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

evo targeti- 30.09.

nakon današnjeg (nadam se- geronimo!) intraday grobija, možda je moguć i novi target…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

saljem np

SAM PROTIV SVIH


Po meni slijedeći tekst najbolje opisuje postojeću situaciju:

WHERE ARE WE NOW?…

Po meni priložena slika najbolje opisuje trenutnu situaciju!

Once you learn to identify patterns and read the market, you find there are limitless opportunities to make money!

Moja analiza po BSČ ( bože sačuvaj metodi) kaže kad padne prva banka u EU vrh trokuta će biti okrenut naopako a imat će tendenciju ubrzanja brzinom savjetlosti. Crobex će se u tim uvjetima ponašati nestabilno sa nula crta obrane. Targeti u tom slučaju biti će na nekoliko razina a sve one će biti jako blizu. Tko čita neka razumije.[/i

Moja analiza od prije 2 tjedna. Vidim da moram ponovo postirati, neke kolege su se dobrano nasmijale na nju.

New Report

Close