Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ako moze zadnjih 15 dana, 15 min svijece ce bit dobre

savjetujem da se logiraš kako god znaš i umiješ … teško ćeš iz ovoga nešto napraviti …

[/quote]

Ovaj graf je stvarno moćan. Samo mi nisi odgovorio što točno znači "besplatan s odgodom"?

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Odgovorio ti je u postu iznad.
Besplatan program, ali koristiš podatke s kašnjenjem (odgodom) od 15 minuta.
Platiš, i imaš podatke u realnom vremenu.

Dakle, nije besplatan s odgodom plaćanja… Ako bi se to tako uopće moglo i zvati?

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

kako gledati na ovaj "crveni" završetak u Americi usprkos prihvačanju plana? … znači li to da u Ponedjeljak i mi idemo opet malo dole ? ako nisu optimistični u Americi možemo li mi biti…. [undecid]


Odgovorio ti je u postu iznad.
Besplatan program, ali koristiš podatke s kašnjenjem (odgodom) od 15 minuta.
Platiš, i imaš podatke u realnom vremenu.

Dakle, nije besplatan s odgodom plaćanja… Ako bi se to tako uopće moglo i zvati?

Uf, istina, nisam vidio, sorry fazan, hvala krpa.

Nisam još došao sebi od ovog što se odigralo u americi. Pokušavam se baviti nečim drugim da mi se ne roje crne misli, ali izgleda ne pomaže.

Teletrader je stvarno ok, ako ću ga moći nastaviti koristiti (ako se ne varam pisalo je da je free period samo 28 dana, zato sam zbunjen), odgoda od 15min me ne smeta, odličan je za TA! [thumbsup]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


Ovaj graf je stvarno moćan. Samo mi nisi odgovorio što točno znači "besplatan s odgodom"?

Odeš na stranicu http://www.fxos.hr skineš program koji se zove teletrader. U njemu imaš sve RH dionice (i još puno toga). Ako ne želiš platiti onda ti program omogućava podatke s 15 min odgode. Ako hočeš live onda moraš platiti. Imaš i temu teletrader pa si tamo potraži dodatne info.

Evo ja sam danas pratio INU i njenu borbu na 50% na tom programu …

I love the Smell of Profits in the Morning


Teletrader je stvarno ok, ako ću ga moći nastaviti koristiti (ako se ne varam pisalo je da je free period samo 28 dana, zato sam zbunjen), odgoda od 15min me ne smeta, odličan je za TA! [thumbsup]

ja sam danas produžio registraciju s istim mailom … sve posavke su mi ostale iste kao i prije produžetka …

I love the Smell of Profits in the Morning


Evo da i ja malo dam doprinosa ovoj temi.

Vidio sam prije par dana da si ušao.
I meni je bila interesantna, ali kad sam tada izvukao neke crte na tjednom grafu, odustao sam.
Teško za povjerovati, ali s obzirom na trenutni sentiment…

U dnu sam danas dodao novu svijeću.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Biti ili nebiti S&P slijedeći tjedan. Ili odbijanje ili duboookaa jazovka.


Biti ili nebiti S&P slijedeći tjedan. Ili odbijanje ili duboookaa jazovka.

de ti bolje razvuci fibu kako treba ….

ti ti je dno? povijesno gledano …

I love the Smell of Profits in the Morning

100 %, 768,63, 10.10.2002.g. Evo duži time period.

@fazan
Izvrsno, hvala

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...


Biti ili nebiti S&P slijedeći tjedan. Ili odbijanje ili duboookaa jazovka
mozda ovako?Isprika zbog crtarija

New Report

Close